יו"ר יהדות התורה: "זכינו להישג אדיר ולעליה בקולות אבל אלו רק תוצאות מדגמים ונמתין להן". גפני: "אנחנו לא מזגזגים כמו שיש אחד שנוהג לעשות כך, יום אחד הוא עם נתניהו ויום אחד עם גנץ, אמרנו ואני אומר את זה כעת שוב, אנחנו הולכים עם נתניהו"

יו"ר יהדות התורה ח"כ יעקב ליצמן בנאום הניצחון הערב לפעילי המפלגה: "זכינו להישג אדיר ולעליה בקולות אבל אלו רק תוצאות מדגמים ונמתין להן. הוכחנו ציות לגדולי ישראל, עשינו קידוש השם אדיר ולא נוותר על עקרונותינו. ההישג שלנו הודות למועצת גדולי התורה, לאחדות הגדולה והשותפות עם קהילת הרב דוד חי הכהן מבת ים".

עוד הוסיף כי, "שוחחנו עם ראש הממשלה נתניהו ונמליץ עליו. אנו לא נגד ממשלת אחדות אך זה לא יוכל לכלול את לפיד. לצערנו הבחירות הללו היו רוויות הסתה ושיסוי נגד החרדים והדת, אנו מקווים ומייחלים שהשיח הנורא הזה ייפסק לאלתר. ראיתי את הפעילים במשך היום ואת ההתלהבות ושמחים בתוצאות ונחכה לתוצאה הסופית שיכולה להשתנות כפי שהיה בפעם הקודמת. יהדות התורה תמשיך לדבוק בעמדותיה ותפעל למען הציבור בישראל וצביונה היהודי של המדינה באחדות ובכבוד".

לאחר מכן נאם יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני שאמר בכנס המפלגה בפתח תקוה: לא היינו צריכים לחכות למדגם כדי לדעת שאנחנו נמצאים בין 8 ל9 מנדטים, ראינו את זה בכל הארץ. עשינו קידוש השם שאין כדוגמתו, השבנו מלחמה כנגד המסיתים ובתוצאות האמת שמגיעים אלינו,בכל מקום ומקום יש עליה של קולות ליהדות התורה".

עוד הוסיף כי, "אנחנו לא מזגזגים כמו שיש אחד שנוהג לעשות כך, יום אחד הוא עם נתניהו ויום אחד עם גנץ, אמרנו ואני אומר את זה כעת שוב, אנחנו הולכים עם נתניהו והוא גם יקים בעזרת השם את הממשלה הבאה. גם יהדות התורה וגם שס הביאו הישג חסר תקדים – אנחנו על הגלגל. ההצלחה שלנו היא בגלל האחדות הנפלאה שיש בינינו במפלגה. תודה לכל הפעילים ולכל המתנדבים – קידשתם שם שמיים, היהדות החרדית ניצחה".

סגן השר מאיר פרוש אמר בכנס של יהדות התורה: "תודה לכל הפעילים שעבדו קשה, ראו את הלהט בשליחות רבותיהם. תודה לחוגי הציונות הדתית וחסידות חב"ד שהוכיחו נאמנות ועליה גדולה בריכוזים שלהם. אנחנו מחוייבים להם".

כפי שדיווחנו מוקדם יותר, ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח הערב עם ראשי המפלגות החרדיות אריה דרעי, יעקב ליצמן ומשה גפני. מלשכת יו"ר דגל התורה נמסר כי, "ח"כ גפני אמר לנתניהו כי כפי שהתחייבו כל העת, יהדות התורה תמליץ עליו בפני נשיא המדינה להרכבת הממשלה". נתניהו שוחח גם עם יו"ר הימין החדש, נפתלי בנט, "השניים סיכמו על שיתוף פעולה הדוק כדי להקים ממשלה לאומית", נמסר מטעם בנט.