צילום: מרים אלסטר / פלאש 90

ליברמן: "התאכזבתי מגנץ – לא אדבר עם אף אחד"

לאחר שמפלגתו זכתה ב-9 מנדטים: יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן קיים מסיבת עיתונאים הבוקר "המסקנה ברורה – יש אופציה אחת ויחידה, והיא ממשלת אחדות, ממשלה ליברלית רחבה. לא נצטרף לשום אופציה אחרת. חבל לבזבז את הזמן"

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, אמר הבוקר (רביעי) לאחר שמפלגתו זכתה ב-9 מנדטים: "המסקנה ברורה – יש אופציה אחת ויחידה, והיא ממשלת אחדות לאומית, ממשלה ליברלית רחבה. לא נצטרף לשום אופציה אחרת. חבל לבזבז את הזמן".

בנוסף הביע ליברמן אכזבה מנאומו של בני גנץ אמש על כך שלא הודיע על כוונתו להקים ממשלת אחדות רחבה כפי שליברמן ציפה. הוא הוסיף כי אין אופציה לשבת בממשלת ימין צרה עם המפלגות החרדיות.

"מנדט לפה או לשם לא ישנה את התמונה, יש רק ברירה אחת – ממשלת אחדות לאומית", אמר ליברמן בצאתו מביתו ביישוב נוקדים, "לאף אחד אין 61 ממליצים לממשלה, לכן גם לא יהיו 61 ממליצים לפיזור הכנסת".

"אנחנו חוזרים ואומרים – תנאי סף של כניסה לממשלה זה לימודי ליבה במסגרת חינוך חרדי, אנחנו נתנה כל תמיכה ממשלתית במסגרת חינוך חרדי אך ורק עם כניסת לימודי ליבה", אמר ליברמן. הוא שב והבהיר כי מבחינתו יש אפשרות אחת ויחידה, "ממשלת אחדות לאומית, ממשלה ליברלית רחבה. לא נצטרף לשום אופציה אחרת. מבחינתנו לא קיימת שום אופציה. אנחנו לא נשב בטח ובטח לא בממשלה עם המפלגה הערבית או רשימה משותפת, זה אבסורד, לכן כולם צריכים להבין שחבל פשוט לבזבז את הזמן, לנסות להתדיין, להפעיל לחצים, צריך כמה שיותר מהר להתכנס למסלול אחד אפשרי".

12 תגובות

פעם הוא עוד טען שמפריע לו שיויון בנטל ועוד כל מיני סיסמאות נבובות עכשיו גם זה לא מפריע לו הוא גילה את הפרצוף האמיתי שלו. לימודי ליבה כתנאי להקמת קואליציה?? לא מענין אותו לא שיויון לא רוסים
מה הוא מתערב לנו

מיסטר ליברמן המאד לא יקר!
מצוין! אף אחד לא ידבר איתך. איש לא יחזר אחריך. יתנו לך להתייבש לדעת באופוזציה.
כל הכבוד שקלטת כל כך מהר שחבל לדבר איתך. קום תקום ממשלה ימנית עם החרדים בלי לימודי ליבה וכל הבלה בלה שלך. אתה אומנם אטאיסט אבל יש אלוקים והוא מנהל את העולם והוא בוודאי לא עובד אצל ליברמן.
תכין לך כרית ושמיכה נעימים לשנת עולמים.

צריך לחוקק חוק שמי שלא רוצה להצטרף לאף גוש
לא יוכל להשתתף בבחירות

ימח שמו!

ליברמן אתה נשמע ילד מהגן שעושה הפגנה שלא ידבר עם אף אחד חחח

ליברמן אתה נשמע כמו ילדון מהגן ילד כפות שהחטיפו לו והוא מפגין שלא ידבר עם אף אחד?

מי שקורא טוב מה כתוב פה מבין שיש פה פשוט מקל בשביל העולם החרדי
מקל בחודש אלול.
שנצעק
שנחזור בתשובה שלמה כל עם ישראל
ויבוא משיח צדקנו במהרה.

הוא מדבר כאילו שהוא ראש הממשלה שיבל אולי 25 מדנטים ושם את הליכוד בתור צדדי וכחול לבן בתור מסייע לחוקים שלא יהיה נח מהליכוד

אחרי מסע ההסתה נגד היהדות והתורה הגיע הזמן לומר בקול ברור אנחנו לא יושבים עם ליברמן !!

סוף סוף קם חלק מהעם נגד הפלגנות הדבקת סטיגמות הגדרת בוגדים שמאלנים חמוצים ועוד כל מיני הגדרות שליליות ואולי סוף סוף לסתום את הג'ורה של הנסיך לבית ביביהו וסוף ללא ידעתי לא שמעתי חוץ מצילצולי המזומנים בבנקים בחו"ל.

זה לא בסדר שתוקפים את ליברמן, בסה"כ הוא נולד והתחנך ברוסיה הסובייטית יאין לו הבנה והשכלה יהודית אין לו מושגים ביהדות .

לא יהיה ממשלה כי המשיח בפתח הגאולה העכשוית

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *