צילום: תומר נויברג / פלאש 90

גנץ שוחח עם איימן עודה: "מאחל לעם ישראל ממשלת אחדות"

יו"ר כחול לבן שוחח עם כתבים מחוץ לביתו ואמר: "אנחנו מחכים לתוצאות האמת, הרבה זמן היינו עסוקים בקמפיין ועכשיו הגיע הזמן לרוץ באמת". יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה סיפר הבוקר כי שוחח עם בני גנץ אמש "היום בצהריים נשב ונחליט"

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

יו"ר כחול לבן בני גנץ התייחס הבוקר (רביעי) לתוצאות הבחירות. בהצהרה קצרה שמסר לכתבים מחוץ לביתו בראש העין אמר: "אנחנו מחכים לתוצאות האמת, הרבה זמן היינו עסוקים בקמפיין ועכשיו הגיע הזמן לרוץ באמת, תמתינו עוד יום-יומיים. נאחל לעם ישראל ממשלת אחדות טובה ורצויה".

בנוסף, יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה סיפר הבוקר כי שוחח עם בני גנץ אמש "קיבלתי טלפון מיו"ר כחול לבן בני גנץ, היום בצהריים נשב ונחליט על הכיוון שלנו". עוד אמר עודה: "אנחנו רוצים להחליף את ממשלת נתניהו, אבל יחד עם זאת אנחנו לא בכיס של אף אחד".

מספירת 91.5% מהקולות בקלפיות ברחבי הארץ, ובאופן לא רשמי, עולה כי כחול לבן והליכוד מאבדות שלושה מושבים בכנסת ומקבלות 32 מנדטים כל אחת. בדומה לתוצאות המדגמים שפורסמו אמש במהדורות החדשות, ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מצליח להגיע ל-61 מנדטים: גוש הימין-חרדים זוכה ל-56 מנדטים לעומת 55 מנדטים לגוש השמאל-מרכז ו-9 לישראל ביתנו.

אמש בנאום שנשא טען גנץ "לפי התוצאות שבידינו כרגע נראה שבפעם השנייה אזרחי ישראל נתנו בנו אמון – אמרו לא להסתה ולפילוג, כן לאחדות, לא לשחיתות וכן לניקיון כפיים, לא לניסיונות לרסק את הדמוקרטיה הישראלית – וכן למדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית", אמר יו"ר כחול לבן. "אני מתחייב שהערב מתחיל המסע לתיקון החברה הישראלית".

גנץ הדגיש כי "לישראל יש אתגרים ביטחוניים אדירים ומי כמונו יודע איך להתמודד איתם, אבל לא פחות מהביטחון מדאיג אותי השסע בחברה הישראלית; הסדקים הפנימיים בינינו הפכו במערכת הבחירות לקרעים המאיימים להפריד בינינו… החברה הישראלית פצועה והגיע הזמן לרפא אותה. נחפש ונמצא מרחבי הסכמה של אזרחי ישראל ונישא תפילה משותפת לשלומה של המדינה ולשלום אזרחיה. המגעים הפוליטיים החלו הלילה".

3 תגובות

מה יהיה בסוף?

הלך הזרזיר אצל העורב

רשע מרושע

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן