בפגישה נוספת הבוקר של ראשי מפלגות הימין נחתם מסמך: "מועמדנו לראשות הממשלה הוא בנימין נתניהו, ננהל מו״מ קואליציוני במשותף, אף מפלגה לא תיכנס לשום ממשלה מבלי כל יתר המפלגות". נציג המו"מ מטעם ש"ס: אריאל אטיאס

הבוקר התקיימה פגישה נוספת של ראשי המפלגות בגוש הימין, בו השתתף יו"ר יהדות התורה ח"כ יעקב ליצמן, יו"ר 'ימינה' אילת שקד, יו"ר הבית היהודי השר רפי פרץ, יו"ר האיחוד הלאומי השר בצלאל סמוטריץ. השר לשעבר אריאל אטיאס השתתף בפגישה כנציג ש"ס. בפגישה השתתפו גם השרים המקורבים לראש הממשלה, זאב אלקין ויריב לוין מהליכוד.

ראשי המפלגות הימין חתמו בסוף הישיבה על מסמך לפי המועמד המוסכם על כלל הגוש לראשות הממשלה הוא בנימין נתניהו, וכי ננהל מו"מ קואליציוני במשותף וכן כי אף מפלגה לא תיכנס לשום ממשלה מבלי כל יתר המפלגות. יו"ר ש"ס השר אריה דרעי שנבצר ממנו מלהשתתף בפגישה אישר את הנוסח טלפונית, וחתם מאוחר יותר על המסמך. כך גם ח"כ גפני חתם על המסמך ובכך, כלל ראשי מפלגות הימין התחייבו על בלוק אחד.

בעקבות היעדרותו של דרעי והשתתפות אטיאס במקומו, משס נמסר כי, בישיבה הממושכת של רה״מ נתניהו ויו״ר ש״ס השר דרעי אתמול ב-4 עיניים סוכם כי אריאל אטיאס ישמש כיו״ר צוות המו״מ של ש״ס וישתתף בכל הישיבות של גוש הימין. כעת בפגישה של ראשי מפלגות הגוש משתתף אריאל אטיאס.

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים אתמול פגישה עם ראשי סיעות הימין, יו"ר יהדות התורה סגן השר יעקב ליצמן, יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני, ראשי 'ימינה' השרים בצלאל סמוטריץ ורפי פרץ, וכן את השרים לשעבר נפתלי בנט ואיילת שקד. קודם לן נפגש עם השר אריה דרעי, מאחר ולא יכל להשתתף בפגישה בשל אזכרת השר לשעבר דוד אזולאי.

בתום הפגישה נמסר מהליכוד כי, "ראשי סיעות הימין התכנסו כעת במשרד ראש הממשלה בירושלים והתחייבו על בלוק ימין אחד בהובלת ראש הממשלה נתניהו, שיפעל יחד לכינונה של הממשלה הבאה. הוחלט להקים צוות מו"מ משותף לכל סיעות בלוק הימין". בפגישה השתתף גם מקורבו של נתניהו, השר יריב לוין מהליכוד.

כזכור, מספירת כלל הקלפיות, למעט המעטפות הכפולות עולה כי כחול לבן מובילה עם 33 מנדטים, הליכוד עם 32, הרשימה המשותפת 12, שס 9, יהדות התורה 8, ישראל ביתנו 8, ימינה 7, העבודה-גשר 6, המחנה הדמוקרטי 5, עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה. הנתונים מעניקים לשתי הגושים שוויון של 56 מנדטים, וליברמן עם – 8 מנדטים.