צילום: דוד כהן, פלאש 90

בן גביר אחרי שבזבז כ-80 אלף קולות: "זו לא ההתמודדות האחרונה שלנו"

לאחר שמפלגתו שוב לא עברה את אחוז החסימה, יו"ר עוצמה יהודית מאשים את ראש הממשלה בכישלון מפלגתו "האחראי בראש ובראשונה הוא ראש הממשלה נתניהו", אולם הוא מתחייב שזו לא ההתמודדות האחרונה: "אין לנו מנדט להחזיר את המנדט"

אחת הסיבות לכך שגוש הימין לא ניצח בבחירות, היא ההתעקשות של מפלגת הימין הקיצוני בראשות עו"ד איתמר בן גביר להתמודד עד הסוף, על אף שהיה ברור לכל כי לא תעבור את אחוז החסימה. ובכל זאת יו"ר המפלגה אינו חוזר בו. בשיחה שקיים אמש (חמישי) עם 'חדשות 12' סיפר בן גביר את תחושותיו: "זו אכזבה עצומה, ציפינו לתוצאות אחרות", בן גביר האשים את חבריו לגוש כי הם שגרמו למפלתו: "חשבנו שיש הזדמנות פז להכניס ימין אמיתי – אבל תקעו לנו יותר מדי מקלות בגלגלים".

"האחראי בראש ובראשונה הוא ראש הממשלה נתניהו", טוען בן גביר שמצא עצמו פעם נוספת מחוץ לכנסת, לדבריו נתניהו: "הפסיד את הבחירות כי הוא הלך לנו על הראש, והבאים בתור הם השלישייה של שקד, בנט וסמוטריץ'. גם איילת, שהבחירות האלה הוכיחו שהיא לא יכולה להוביל ולהנהיג, וכנראה שגם אם היו מעמידים את הרב רפי פרץ התוצאה הייתה אותה תוצאה".

מפלגתו של בן גביר קיבלה מעל 70 אלף קולות בבחירות, אולם בן גביר לא מרים ידיים. "זו לא ההתמודדות האחרונה שלנו, אין לנו מנדט להחזיר את המנדט", הוא מצהיר. "יש כל כך הרבה אנשים שהם עוצמה יהודית, אין מה לעשות. אנחנו קול חשוב בציונות הדתית ובפוליטיקה הישראלית, ואסור לנו לבוא ולהגיד שאנחנו מקפלים את הדגלים והולכים הביתה".

21 תגובות

דווקא כן, מותר לכם ואתם אפילו חייבים להגיד שאתם הולכים הביתה!!! זה לא יכול להיות שכל פעם מחדש אתן זורקים לפח עשרות אלפי קולות חשובים לגוש הימין, העמדה שאתם מייצגים אולי טובה ונכונה אבל מה לעשות? אין לכם מספיק אנשים שמוכנים להקדיש לכם את הקול שלהם… מוזר שזו כבר פעם חמישית שאתם לא מבינים את הדבר הפשוט הזה!!! במקום שתקדשו שם שמיים אתם עושים בדיוק את ההפך… ממש חבל!!!

בן גביר בשביל מה אתה עושה שטויות.
הורדת לנו 2.5 מנדטים תפרוש וה' יהיה בעזרך.
גוט שאבעס

זכותו המלאה להתמודד

אשריך איתמר
קדשת שם שמים
אוהבים אותך
ב ע ו צ מ ה

פעם הערכתי ואהבתי את בן גביר, בדגש על "פעם"…
תמיד אפשר להתפלפל, מהמציאות והתוצאות בגין ההתנהלות אי אפשר לברוח.

הוא – וגם נועם – יכולים לרוץ רק במסגרת חזית דתית טכנית גדולה של כל המפלגות הדתיות. ויתנו לו מספר נציגים המתאים למספר באחוזים שהצביעו לו כעת. ואז גוש הימין ירוויח עוד כמה מנדטים:
א. אלה שהצביעו לעוצמה
ב. יהיו הרבה מסורתיים שיצביעו לגוש דתי.

לפי כל הסימנים – הולכים למועד ג' – אז שיתחילו להכין את הקרקע לזה כבר כעת

משת"פ של גנץ

אמר אינשטיין
" כמה טיפש האדם שעושה בדיוק אותה פועלה פעם אחר פעם ומצפה שהתוצאה תהיה שונה

בן גביר לא ביזבז כמעט קולות! אם הוא היה פורש רוב התומכים שלו לא היו יוצאים להצביע, ואפילו אם היה מתאחד עם ימינה, היה נוסף להם שני מנדטים, 1 על חשבון כחול לבן ו-1 על חשבון יהדות התורה, כך שלימין היה נוסף סה"כ 1. מי ששרף קולות זה כחלון שהתאחד עם הליכוד ולא נוספו להם קולות ופייגלין שפרש ללא שהקולות שלו ישארו בימין

עם עיקש תתעקש ועם פתל תתפתל . לאן הוא רץ. לאן הוא משליך קולות.. בושה

איתמר, נשמח שתרוץ בפעם הבאה אבל לא לבד.
מספיק בזבזתם קולות ולא בפעם הראשונה.
ולאתר jdn הקולות של עוצמה לא היו מצילות את גוש הימין אז די לדבר בצורה מזלזלת כלפי עוצמה. עם כל הכעס שבדבר.

רבני הציונות הדתית לאומית של כל הישיבות וכל השכונות חייבים לשבת ביחד לצו השעה צו חירום להתאחד !!! לצעוד ביחד!!! עוצמה יהודית, זהות יהודית, נועם. לשבת ביחד!!!! תקחו אחריות צאו מהאגו.. גאווה… כולכם!!!
אף אחד לא ישכח ולא יסלח על גירוש גוש קטיף וזה חייב להיות מול עיניכם..!!
רק אחדות תנצח את הרשימה המשותפת. את האנטי יהודים הדתיים מסורתיים!!

אם הייתה אצלי הייתה גמור .

רק בן גביר ינצח הבגץ והשמאל

בזכות בן גביר השמאל והערבים מנצחים אולי הוא משת"פ כמו אבישי רביב

מותר להם שטיבי וזוהבי יהיו בכנסת טלנובלות אין נציג שיכול להגיד את כל מה שאנחנו חושבים בלב!!! תמיד נצביע עוצמה ועדיף ללכת עם הלב והאמת שלנו ובפעם הבא שלא יזלזלו בנו ב"טב" כי בזכות שלנו הם עברו

הריצה של עוצמה היתה נכונה רק כך הציבור בישראל יבין שיש כאן עשרות אלפי אנשים שאלו הדעות שלהם ושהם רוצים את עוצמה יהודית בכנסת ולא יצביעו לשום מפלגה אחרת לא יתכן שישתיקו ציבור כל כך גדול וחשוב לציין שכל זאת על אף הדלגיטימציה שעושים להם בתקשורת להבא מי שחשוב לו שלא יתבזבזו קולות שידאג ליצור איתם בלוק טכני

איתמר בן גביר

כבשת הרש. השמנים שיושבים על כסאות מעור בכנסת לא מפסיקים לבכות ולהאשים את עוצמה.
תסתכלו בראי ותחזרו על המשפט: אבל אשמים אנחנו….
זה היה בידיים של ימינה שסרבו לתת לעוצמה מקומות ריאליים לפי מספר המצביעים.
לפי מספר המצביעים מגיע להם מקומות 4 8 12 ולא 8 14

האמירה של בן גביר ש"בלי עוצמה יהודית התומכים שלנו לא היו יוצאים להצביע" זה נראה לי טמטום מוחלט-אני מתקשה להאמין שהם היו נשארים בבית והיו מחכים שגנץ יפנה אותם בכוח מהבית ומהתנחלויות שלהם

למה שבן גביר לא יפתח סניף מפלגתי לענייני עורכי דין נגד בג"ץ?
מה הקשר? גם אני לא מבין מה הוא החליט לפתוח מפלגה פתאום.
כדאי שיחזור להיות עו"ד מומחה. אחרת נישאר ללא ממשלה בעתיד הקרוב.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *