Miriam Alster/Flash90

ההצעה של נתניהו לפרץ: שר האוצר, עוד שני משרדים ושכר המינימום

שר המקורב לראש הממשלה פנה ליו"ר העבודה והציע לו בתמורה להצטרפות לקואליציה, את תפקיד שר האוצר ועוד שני משרדים נוספים, העלאת שכר המינימום ל-6,000 שקל, חוק פנסיה חובה ותואר ראשון בחינם לכל חייל משוחרר. פרץ סירב

שר המקורב לראש הממשלה בנימין נתניהו פנה ביממה האחרונה ליו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ והציע לו את תפקיד שר האוצר ועוד שני משרדים נוספים, בתמורה להצטרפות לקואליציה יחד עם ששת חברי הכנסת של מפלגת 'העבודה' גשר. עוד הציע השר לפרץ, העלאת שכר המינימום ל-6,000 שקל, חוק פנסיה חובה ותואר ראשון בחינם לכל חייל משוחרר.

על פי הדיווח הערב ב'חדשות 13', בשיחה שקיים השר, ככל הנראה בשליחות נתניהו, עם ראש המטה של פרץ, אמר לו: "תבחר כמעט את כל מה שאתה רוצה". פרץ סירב, אמר שהוא לא מוכן להיכנס למשא ומתן עם הליכוד ואף ויתר על שיחת טלפון שעשויה הייתה להתקבל מנתניהו. מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: "נתניהו מחויב במאה אחוז למפלגות המחנה הלאומי".

פרץ אמר אמש באירוע לפעילי המפלגה כי, "אני רוצה לפנות מכאן לראש הממשלה בנימין נתניהו, אני יודע שאתה אדם עסוק, יש לך עיסוקים רבים, את הטלפון אלינו אל העבודה גשר תחסוך מעצמך. אני כבר הייתי שר ביטחון, סגן ראש ממשלה, יו"ר ההסתדרות. אני לא מחפש תפקיד. שאיש לא ינסה לפתות אותי. אין לכם במה. אמרנו. התחייבנו. נקיים. לא נשב עם נתניהו".

"אמש שוחחתי עם יו"ר כחול לבן בני גנץ, בימים הקרובים אנחנו ניפגש", אמר פרץ והוסיף כי, "אנחנו לא ניתן להדיר אף אוכלוסייה ואף מפלגה מהסיכוי לעשות שינוי היסטורי בישראל. אומר זאת חד וברור: גם הרשימה הערבית המשותפת צריכה להיות מוזמנת אל שולחן המו"מ. ישראל צריכה עכשיו ריפוי מנתניהו ואין ריפוי ואהבת חינם עם חרמות וקיטוב חינם, כפי שאסור להחרים את איימן עודה, אסור להחרים את החרדים ואת נציגיהם בכנסת".

פרץ אמר עוד לפעילים כי, "נבחרתי לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה בכדי לחרוש מחדש את התלם הארוך של תנועת העבודה המתחדשת, ואני אומר לכם – שיהיה ברור, אני כאן בכדי להישאר. היום, חודשיים אחרי שנבחרתי ולאחר שחיברנו לתנועת העבודה את תנועת גשר עם אורלי לוי אבקסיס, אנחנו יכולים לומר בשם למעלה מ-220,000 בוחרים שנתנו בנו את אמונם, שתנועת העבודה, מפלגת העבודה – גשר, חיה, נושמת, מחוברת אידאולוגית והיא כאן בכדי להישאר".

מנתונים כמעט סופים של תוצאות הבחירות עולה כי, כחול לבן קיבלה 33 מנדטים, הליכוד 31, הרשימה המשותפת 13, ש"ס 9, ישראל ביתנו 8, יהדות התורה 8, ימינה 7, העבודה-גשר 6, והמחנה הדמוקרטי 5. עוצמה יהודית זורקת לפח כ-70 אלף קולות. לגוש השמאל-ערבים יש 57 מנדטים, לגוש הימין-חרדים יש 55 מנדטים, ליברמן עם 8 מנדטים.

11 תגובות

מאד מענין, אם פרץ יעמוד על כך, שלא להדיר ולהחרים את החרדים, אם תקום ח"ו ח"ו ממשלה שמאלנית עם לפיד שר"י והערבים….

עמיר פרץ – ביישתנו
'כמו שאסור להחרים את איימן עודה אסור להחרים תחרדים'
כמו לומר 'כמו שאסור להחרים את אבו באכר אל בגדדי אסור להחרים תחרדים'

אח שלי פרץ תפנים – ממשלה שמאלנית לא תהיה. נקודה.
או שתיכנס לממשלת הימין ואו שיהיו בחירות שלישיות.
וגם אז כנ"ל.

לא מבין אותך.
יש לך אפשרות לקבל ולהגשים את מה שאתה רוצה. בנוסף האפשרות לפרק את כחול לבן שלא יחזיקו מעמד באופוזיציה וכך תוכל להחזיר את המצביעים שלכם לפעם הבאה ואם באמת תצליח לממש את ההבטחות שלך כשר תקבל קולות גם ממגזרים שלא הצביעו עבורכם.
לא מדבר על כך שאם יהיה ממשלת אחדות כנראה בלעדיכם אתם גמורים !!!
אנחנו אחרי הבחירות וצריכים להמשיך לטובת המדינה ולא להתעסק בשינאת נתניהו !
תיהיה חכם לא צודק!

כחול לבן יכולה להסתדר בעצמה עם כל החברה האמיצים.

עמיר פרץ על תיהיה כמו כלב שחזר על קיאו, על תעשה את הטעות של קודמך אבי גבאי, ובנוסף אם אתה נאחז באיצטלא של אהבת חינם, אז אל תצטרף לשנאת חינם נגד נתניהו שאין לה שום מקור ושורש אמיתי, אלא רק קינא ותחרות, אני מאחל לך שאלוקים יתן לך בינה ודעת להבחין ולהבדיל בין חושך לאור ולדעת מהו האור, ולשאוף לאמת, כי לא ברור מאיפה האהבה הגדולה שלך לשקר… אלא כניראה שאתה לא חשוד בכך שאיכפת לך מהמדינה יותר מאשר האינטרסים האישיים שלך ולכן אתה מחליט להאחז במחלוקת, ולהישאר באגו והישות שלך

אתה אינטרסנטטטט לא מענין אותך טובת העם!!!
העם רוצה כבר ממשלה תקבל את מצע החברתי שלכם ותתקדמו למה לא[email protected]@

עמיר,
תמיד ידוע שההצעה הראשונה היא הכי נכונה ומתאימה לך.
ראינו זאת במכות מצריים ,
ראינו זאת בפרשת קצב,
ראינו זאת עם גבאי.

לא,אני לא מתנן שתחבור לליכוד ממש לא .
זה צריך להיות האינטרס שלך
להכנס לממשלה ובכך לקדם את האג'נדה הפוליטת שלך.

כעת כאשר יבין חייל משוחרר שמנעת ממנו לקבל תואר ראשון ללא עלות או העלאה ל6000 שכר מינימום
יבואו בטענות אליך איך גרמת לבחירות נוספות .

כאשר לכל ילד קטן ידוע שלכם אין ממשלה.

ביבי יתן לך גם את שרה רק כדי להינצל מהכלא

מה לא יעשה ביבי ומה ייתן עוד כשוחד על חשבון הצעבור בכדי לשרוד. ימכור אותנו גם לשטן. אסור להתפתות להצעותיו של האיש הזה שכל מה שמעניין אותו זה רק ביבי יפזר אצ כספי הציבור בצורה אין סופית ללא גבולות רק בשביל להשאר בבית ברחטב בלפור. ופרץ אם יתפתה ירשם בספרי ההיסטוריה כשרלטן מספר אחד .

יש לך כרגע מילה
הבטחת קיימת
כל הכבוד
עם זה לא הולכים למכולת.
אדם צריך להיות מעשי
ולטובת כלל העם רק תחשוב איזה שינוי חברתי תוכל לבצע
שר אוצר …שר בריאות
שר חינוך….אם אלה לא התיקים המופקדים על המהפכה החברתית שתכננת
מה כן?
העם יותר חשוב מהמילה
השגת..בזמנו אלף דולר שכר
מינימום לעובד.
היום הגענו ל1500 דולר
היעד שלך 2000 דולר
ומה עם הזקנים והפנסיה
לא צריכה לעלות….אם באמת
המילה שלך חשובה…האמת שאם תצליח לבצע …את כל מה שהבטחת ותקיים.
זה שקול פי אלף מהמילה
הנבובה משהןא לא לשבת עם
נתניהו
תהיה מנהיג על…תהיה מנהיג
העם
תסכים…העם רוצה גם שינוי
חברתי
אלה החיים האמיתיים
וכל השאר פוליטיקה
תודה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן