עבודות באיילון, ארכיון. צילום: תמר נויברג, פלאש 90

חילול שבת בפרהסיה: עבודות תשתית בנתיבי איילון – הלילה ומחר

המשטרה הודיעה כי הלילה ומחר יתקיימו עבודות תשתית בכביש 20 מחלף השלום לדרום. יומני אגודת ישראל: "כואב הדבר ומצער, ששבת ממשיכה להיות יום השיפוצים ועבודות התשתית הלאומי, ויש לפעול, להתפלל ולקוות שה' יסיר חרפה זו מעמו"

חילול שבת ראשון אחרי הבחירות: המשטרה הודיעה כי הלילה (ליל שבת קודש) ומחר (שבת קודש) יתקיימו עבודות תשתית בכביש 20 (נתיבי איילון) מחלף השלום לדרום.

"הודעת המשטרה בדבר הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 20 מחלף השלום לדרום, החל מתאריך 20.09.2019 (יום שישי) בשעה 23:00 עד תאריך 21.09.2019 (שבת) בשעה 16:00. במהלך העבודות יחסמו 2 נתבים מתוך 4 במחלף השלום לדרום. הנחיות לציבור: נוכח הסדרי התנועה הזמניים, צפויים עומסי תנועה במקום ציבור הנהגים מתבקש להיאזר בסבלנות, וכן להישמע להוראות השוטרים המוצבים במקום", נכתב בהודעת המשטרה.

יומני אגודת ישראל, המודיע והמבשר, בחרו הבוקר להתייחס לחילולי השבת בעמודי השער של העיתונים. "השבת, שבת סליחות, ייערכו למרבה החרפה והבזיון עבודות תשתית, תוך חילול שבת נורא בפרהסיה, בכבישה מרכזי 'נתיבי איילון'. על פי הודעת המשטרה, שלמרבה הצער מגבה בעקביות את חילולי השבתות בעבודות התשתית".

"כואב הדבר ומצער, ששבת ממשיכה להיות יום השיפוצים ועבודות התשתית הלאומי, ויש לפעול, להתפלל ולקוות שה' יסיר חרפה זו מעמו". יש לציין כי למרות תוצאות הבחירות המאכזבות לציבור החרדי מבחינת הקמת קואליציה, המשרדים עדיין נשלטים על ידי הממשלה הקיימת ושר התחבורה הוא בצלאל סמוטריץ', על כן תמוהה העובדה שהאישורים האלה נמשכים, כששר העבודה והרווחה הוא ראש הממשלה נתניהו.

9 תגובות

מחללי.שבת מיסכנים מנסים לבדוק את הדופק ניצחו במלחמה אבל שבועיים.ולא יכולים לעשות כלום עד ביאת גואל

מי שיכול לאכול בשר כלבים ולומר שהיה לו טעים מענין אותו חילול שבת שרי.חולדה.מקומך בגן חיות

גם אדון ביבי הנכבד, אל לא להתפלא על כישלונו אחרי שהוא לא שומר על השבת.

הנה שוב הוכחה , זה נבילה וזה טריפה.
אין לנו יותר מידי סיבות להיאחז בקרנותיו של הליכוד , הם לא סופרים אותנו ומארגנים חילולי שבת כאוות נפשם ועושים דברים שבעשרות שנות קיום המדינה בניהול מפלגות העבודה וקודמיהם לא עשו בריש גלי, אני באמת לא מבין למה אנחנו דבקים בליכוד, נפתח עם גנץ וחיות המחמד שלו דף חדש והם יהיו יותר נאמנים לדרישותינו מהבלופרים מהליכוד . ואז תראו שהליכוד יתנגדו לכל מה שרוח חכמים נוח מהם.

שבתתתתתת!!!!!!
"המחלל שבת מו יומת" רדיפת היהדות גוברת תתעוררו!!

"מות יומת"

חרם. לא נוסעים יותר בנתיבי איילון. לכל העצניקים וקהלי מאה שערים ביחד עם סאטמר

הנה עוד סיבה לג' שהם יושנים ומתכוונים רק לכספם וזהבם תתביישו לכם

מזעזע מזעזע!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו