Noam Revkin Fenton/Flash90

בכירים ב'כחול לבן': ננסה לצרף את המפלגות החרדיות, הם עדיפים מליברמן

גורמים בכחול לבן נוטים להעדיף את המפלגות החרדיות על פני ישראל ביתנו מתוך הבנה שאיתן יהיה למפלגה יותר קל להקים קואליציה מאשר עם ליברמן. גנץ נמנע מלהכריז שיקים ממשלת אחדות חילונית, כפי שליברמן דורש ממנו

 • בעקבות פטירת האב חתונת הבת נדחתה

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • עכשיו בשביל מחר: זה מה שתענו אחרי מאה ועשרים

  תוכן מקודם

 • הגאון רבי אליהו פויפר זצ"ל השאיר אחריו כלה לפני חופתה ללא צרכים מינמלים

  תוכן מקודם

בכירים ב'כחול לבן' אומרים היום כי המפלגה תזדקק למפלגות החרדיות, יותר משתזדקק לישראל ביתנו, כדי להרכיב קואליציה, כך דווח ב'כאן חדשות'. הם סבורים שעם אביגדור ליברמן יהיה קשה יותר להרכיב קואליציה ואילו עם 17 המנדטים של החרדים יהיה אפשר להקים קואליציית מרכז-שמאל-חרדים.

על פי הדיווח של זאב הקם, הבכירים אומרים כי זו הסיבה לכך שיו"ר כחול לבן בני גנץ לא אמר עד כה בפומבי כי בכוונתו להקים "ממשלה חילונית" בלי המפלגות החרדיות, התנאי שהציב ליברמן לגנץ בכדי שימליץ עליו לנשיא ריבלין, מפני שהכרזה כזו של גנץ תסגור את הדלת בפני המפלגות החרדיות.

ביום חמישי דווח כי חברי הכנסת החרדים פועלים מאז נודעו התוצאות והתיקו שנוצר בין גוש הימין לגוש השמאל, להסיר את החרם מיאיר לפיד על מנת שתוכל לקום ממשלה יחד עם הליכוד וכחול לבן. מקורביו של סגן השר ליצמן טענו באוזני העיתונאי יאיר שרקי כי הוטו שלו על לפיד הוא כמו הוטו של כחול לבן על נתניהו. "אם הם יסירו נשקול גם".

ב'כאן חדשות' דווח מפי גורמים במפלגה שהיו"ר אריה דרעי נסוג מהסירוב לצירוף כחול לבן לממשלה בראשות נתניהו, כולל לפיד. לדברי הגורמים, הציוץ של דרעי כי פותח דלת לשיחות עם כחול לבן על בסיס ממשלה עם נתניהו. "עברנו מערכת בחירות לא קלה. בחודש הרחמים והסליחות הגיע הזמן לשים מאחורינו את שיח השנאה והחרמות ולזכור שאנשים אחים אנחנו", כתב היום דרעי.

מנגד, ‏באגדות ישראל לא ממהרים לכנס את מועצת גדולי התורה וכנ"ל בדגל התורה לגבי היוועצות עם גדולי הדור, וממתינים שתהיה הצעה ברורה. חברי הכנסת של דגל התורה עלו ביום חמישי למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, אך במפלגה הכחישו כי הנושא עלה לדיון.

14 תגובות

אין סיכוי שזה יקרה כי אם ש"ס יבגדו בבוחרים שלהם (שהם ימנים עוד יותר מבוחרי הליכוד) וילכו עם השמאל, לא תהיה להם סליחה ולא נצביע להם יותר!

לגבי ג' – גם הם כבר מבינים שהציבור החרדי הוא ימני והם לא יעשו את הטעות הזו. מה גם שבזכות זה שהם שברו ימינה הם הרוויחו עוד מנדט לפחות.

אסור להינעל רק על הליכוד צריך לחזור לשטייטעל ולבדוק מי יעזור הכי הרבה למיגזר החרדי…..

החרדים לא יפלו בפח ויפגעו בברית עם נתניהו ובכך יאבדו אותו – זה רק ייתן רוח גבית לממשלת אחדות, אם לא כעת בבחירות הבאות (אחרי שכחול לבן עשוים לפרק ממשלה תוך כדי האמות של הדתה וסחטנות), עד אז לפיד יישכח שישב עם החרדים וליברמן יזכה לממש את כל הבטחותיו..

זאת חנופה. מדה מאד רעה שצריך לתקן בעם ישראל. ראו נא איך מנהיג בישראל כמו גנץ מתחנף פתאום לאריה דרעי. לפתע הוא מחליט שעכשיו הוא מעדיף את החרדים כשאתמול הוא הלך יד ביד עם ליברמן.
ואריה דרעי מסכים לחנופה הזאת?
בושה.

ואם משיח בן דוד התעכב והיה מנהיג אחר ולא ביבי אזי כל יום שעובר מעתה הוא רגע לפני ביאת משיח. זה יקרה בהיסח הדעת.
יקרו כל כך הרבה דברים בבת אחת שאפילו הממשלה לא תתגבר עליהם,כל כך הרבה צרות שלא ידעתם מעודכם רבותיי ואז, בתוך כל הצרות הצרורות המשיח פתאום מופיע לעיניי אלפים ומליונים ומלייארדים בחדשות בכל העולם בכל הלשונות לכל העמים וכולם יראו וייראו ולא יידעו מה קורה כאן.
וכל השאר של מה שיהיה יהיה.

עד שראינו סיכוי להפריד דת ומדינה..גנז אתה מאכזב את כל בוחריך..שמור מרחק מדרעי וליצמן

חחחחחח בא נראה איך השם יתברך ינהיג את העולם.
הרבה חכים ושרים עושים יותר מהישתדלות.
לכן יש יותר בילבול וחוסר ידיעה מה יהיה.
דיי מספיייק תנו להשם לנהל את העניינים.

בשונה ממפלגת כחול לבן אנו לא נולדנו היום.

לפיד שונא אותנו שנאה עיוורת .לא יתן רגע דל לחרדים.אין לזה סיכוי.ספין בלבד

החרדים מצביעים במי שגדולי ישראל מצווים. וגם הנציגים של ש"ס וג' אמורים לפעול לפי הדרכתם של גדולי ישראל. אז אין לנו מה להגיד לכאן ולכאן. כי בשביל זה יש לנו גדולי ישראל, ואצונתינו בהם.

אז בסופו של דבר החרדים הם לשון המוזניים ולא ליברמן …
לא נראה לי שהמפלגות החרדיות פראייריות..זה רק הסוואה מה שנראה לנו.

אולי סוף סוף החרדים יפרדו מהנישואים הקתוליים עם ביבי שפגע בנו כל כך ב2003 ובממשלת לפיד בנט ויבין שהימין זה לא מלכות בית דוד והצעירים החרדים המוסתים יפסיקו להיות יותר ימניים מאיתמר בן גביר המטורף

תרגיל של גנץ שלא מבין אפילו שמי שעומד מולו. הוא אריה ושועל פוליטי ותיק

אוף לברמן דוגרמן כמה שנאת חינם היא חוזרת אלייך ובגדול.. כי קרוב ה' ליראיו ולא לשונאיו חס ושלום . כן יאבגו על אוייבך ה'

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן