צילום: Marc Israel Sellem / לע"מ

התרגיל של נתניהו: כך מתכנן רה"מ לקבל לידיו את הרכבת הממשלה

נתניהו שוחח עם שרים בכירים בליכוד, והעלה בפניהם את האפשרות שלא להמליץ עליו זאת, מתוך הנחה שיו"ר כחול לבן ייכשל במשימה, והדבר יקל על ראש הממשלה לעמוד בה. מקורות יודעי דבר: ההחלטה תתקבל בערב. נתניהו נפגש עם דרעי וליצמן

מערכת הבחירות הסתיימה ללא הכרעה ומצב הגושים הוביל למעשה לתיקו כך שאף מועמד משני הגושים איננו יכול להרכיב ממשלה ללא הצד השני. בשל כך, בסביבת נתניהו מקיימים דיונים החל מפרסום תוצאות הבחירות כיצד ניתן לגרום לכך שנתניהו הוא זה שירכיב את הממשלה הבאה.

נתניהו שוקל היום (ראשון) שלא להמליץ על איש בפני הנשיא כמועמד להרכיב את הממשלה. זאת, כדי שיו"ר כחול לבן יקבל את המנדט ראשון, מתוך הנחה שייכשל במשימה, והדבר יקל עליו בהמשך לעמוד בה – כך על פי הפרסום בחדשות 13.

בין היתר, נתניהו שוחח הבוקר עם כמה שרים בכירים בליכוד והתייעץ איתם על האפשרות הזו. מקורות יודעי דבר מסרו כי נתניהו יחליט בנושא לקראת ההגעה של נציגיו לנשיא הערב. כזכור, סבב ההתייעצויות עם המפלגות יחל בשעה 17:00.

בנוסף, נתניהו נפגש עם יו"ר שס אריה דרעי וכן נפגש היום (ראשון) בצהריים עם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן וח"כ משה גפני לגבש עמדה ופתרונות לקראת ההמלצה מחר אצל הנשיא, שתכלול גם בקשה של ריבלין לשמוע פתרונות. ביהדות התורה הבהירו לערוץ 20 כי לא הייתה פניה מגורמים בכחול לבן.

32 תגובות

גאון פוליטי

אין ממשלה

הוא לא יודע להפסיד בכבוד.
אם משימתו להכשיל את גנץ
הוא לא בן אדם.

מה זה יעזור לו, כך או כך זה רק עושה מצב כדי שלא יערקו…
וזה באמת חשוב לו לעשות השראה שהוא עדיין על הסוס, ורק אז לא יהיה מרד…

שרלטן פוליטי

אני לא יודע מה התוצאה הסופית של גוש הימין, אבל מה שאני כן יודע זה, שזה מהלך שיעמוד לנתניהו או כתרגיל הפוליטי המוצלח ביותר בתולדותיו וכך לסיים את הקריירה בורוד, או ככישלון הגדול ביותר של נתניהו מאז הקדנציה הראשונה שלו ב96 וכך לקבור את עתידו הפוליטי מוקדם מהרגיל אבל מה שבטוח שהוא לא ישכח לעולם בפוליטיקה הישראית

יש לבן אדם הזה שכל לא נתפס

הימור פוליטי
ליברמן או חלק מאנשיו יתמכו בגנץ ביחד עם הערבים וקבלנו ממשלה סופר שמאל

הממליך מלכים ו ל ו המלוכה

כחול לבן יציעו לחרדים חוק גיוס ועוד כמה דבידנדים, ובתמורה החרדים יסכימו לחוק הגיור וחוק המרכולים. החרדים יקבלו תקציבים ויהיו בממשלה תחת גנץ עם יותר כסף. לפיד מאוד רוצה להיות ראש ממשלה הוא מוכן להראות הישג של חוק המרכולים והגיור ויתן לחרדים גיוס ותקציבים…

מי שלא הצליח בסבב הקודם, למה שיצליח עכשיו?!

נתניהו טוב רק לנתניהו אם היה רוצה בטובת המדינה היה מסכים לרוטציה אבל לא יודע להפסיד בכבוד

זה נבלה וזה טרפה,אין לפוליטיקאים עצם בלשון והם מוכרים אותנו בנזיד עדשים

מעשה ממש לא הוגן

ביבי הוא נכס למדינת ישראל, ושיגידו מה שיגידו.אם גנץ יהיה חלילה ראש ממשלה עם חבורתו, כולנו עוד נתגעגע אליו מאד מאד, ואני ממש לא מזרחי כמו שכולם משמיצים!!!

הנשיא יתן לגנץ הוא לא יצליח ביבי ינסה אחריו וגם לא יצליח. תרשמו לקראת חנוכה בחירות

ביבי שלנו אוהבים אותך

ימנים … רובכם צדיקים יראי שמיים. . איך אתם מסוגלים לרצות בנפילתו של ביבי. נתנ יהו איך ? אתם לא מבינים שהוא באמת עשה בשביל המדינה יותר מכל ראש ממשלה אחר .

א. ליברמן והרשימה לא יכולים לשבת ביחד בקןאליציה.
2. השמאל שנהר לקלפיות מיצה את כוחו..
3. הימין לא נהרו לקלפיות
4. עוצמה בזבזה עשרות אלפי קולות.
●סיבוב בחירות נוסף יעשה טוב לימין ולא"י

בחירות בדצמר

שערבים היו בקבינט בטחוני
וסודות מידינה
נישמע הגיוני?

יהיה סבב שלישי , גם בו לא תהיה הכרעה . עם יתרון קטן לבנימין נתניהו. ואולם בסבב הרביעי בנימין נתניהו יצליח להשיב את השלטון לידיו , אך לא לקדנציה שלמה , כי בתוך כהונתו יופיע "גואל צדק , משיח בן דוד . וימלוך על כל ישראל ועל כל העולם כולו .
במהרה בימינו !!!

עודה עודה עודה במעגל נחוגה.
נסתובבה כל היום עד אשר נמצא מקום לשבת לקום.
מה שמותר לשמאל מותר גם לימין.
בחירות חדשות.
לכו תעשו חמוצים

כל זה נכון עד שליברמן שהוא פוליטיקאי יותר מתוחכם,יגיד את דברו,במידה ובנץ לא יצליח,ליברמן יסכים לשבת עם הערבים,בלי שהם יישבו בממשלה רק תמיכה מבחוץ,וכל זאת לזמן קצר מאד,כי אחרי שהממשלה תושבע,הליכוד ללא ביבי יצטרף

נתניהו צריך לפרוש. הוא לא יודע להפסיד בכבוד. בשנים האחרונות הוא בעיקר דואג לעצמו ולביתו. יש הרבה אי אנשים מהליכוד שהחליטו שהם לא מצביעים לליכוד בגלל שהוא הפך להיות כהנא.

תומכי גנץ תפסיקו להתבכיין , בפוליטיקה זה טבעי שכולם מנסים למקסם את האפשרויות שעומדות בפניהם.

אוי ואבוי לנו אם הרשימה המשותפת תצטרף לגנץ

הביתה או לבית סוהר.
תכנן בלתי נלאה.
נמאס לראות אותו.

יש פרסומת ברדיו:"הפרסום ברדיו עובד". ובכוח פרסומת זו התקשורת עם פרסומות שליליות על נתניהו הביאה עלינו את הפלונטר של הרכבת הממשלה החדשה. שבו בשקט ותנו למערכות המשפט לטפל בעניין. כל עוד שבתי המשפט לא הרשיעו את נתניהו הוא בחזקת זכאי, ובפרט בעינייני ניהול המדינה וקשריו עם מנהיגי העולם יש לו ניסיון רב. אם צריכים טיפול רפואי מסובך ויש רופא בעל שם עולמי שיציל את בן המשפחה החולה האם תחטטו בעברו האם העלים כספים מהרשויות? העיקר שהם המשפחה יבריא.

בה " רק הימין והחרדים יקימו ממשלה את הערבים צריך לישלוח למדינות ערב מדינת ישראל שיכת ליהודים

ממשלת זדון לא תקום ואם תקום ותעבור ממשלת זדון מין הארץ ארץ ישראל לעם ישראל

הפוך .עושים לנוול בית ספר. עוד קצת תבינו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *