צילום: גוגל מפות

דיירי שיכון ויזני'ץ בבני ברק גילו הבוקר תקנות חדשות

הבוקר התפרסמה מודעה בשיכון ויזני'ץ בעיר בני ברק בה נכתב על ה'תקנות' החדשות שהורה האדמו"ר מויז'ניץ. בין היתר, השכרת דירות לאלו המתנזרים באופן מוחלט מכל כלי תקשורת כתקנת ועד הרבנים לענייני תקשורת ומקפידים על לבוש צנוע

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • "אני מתחנן, עזרו לי להחזיר לילדים אמא בריאה" אברך צעיר מתחנן על חיי אשתו.

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

בשיכון ויזני'ץ בבני ברק מתגוררים משפחות רבות מבני החסידות, כשאר בראשם אף מתגורר שם מרן האדמו"ר מויזני'ץ שליט"א, הרבי מקפיד תמיד לדבר ולעורר את חסידיו בכל הזדמנות, על הצורך הגדול בשמירת צביון המקום, כיאה לפלטרין של מלך.

בעקבות החגים הממשמשים ובאים, ישנם הרבה אנשים בחסידות שמשכירים יחידות דיור לזוגות צעירים וכיוצ"ב, בעקבות כך התפרסמה הבוקר מודעה בשיכון ויזני'ץ בה נכתב על רצון קודשו של הרבי ועל ה'תקנות' החדשות, "הקריטריונים לרוצים להשכיר/ לשכור דירות בבנייני השיכון: א. לאלו ההולכים בדרך החסידות. ב.המתנזרים באופן מוחלט מכל כלי תקשורת כתקנת ועד הרבנים לעניני תקשורת-ויזני'ץ. ג. הקפדה על לבוש והנהגת הבית כהוראת רבותינו הק'.

עוד נכתב במודעה שהתפרסמה כי "באשר לדירות אשר מחוסר ידיעה הושכרו כבר לאנשים שאינם מתאימים לקריטריונים, ומחויבים בחוזה מוסכם לשוכרים אלו, ידאגו תיכף ומיד בסיום תקופת החוזה, שלא להאריכו (וכדומה), ומשם והלאה ישכירו רק לאלו אשר עומדים בקריטריונים.

בשולי ה'תקנות' הוסיפו, כי כל מה שנוגע למכירת דירה בזה פשוט שאין למכור אלא אך ורק לאנשי החסידות, כי על מנת כן הקימו רבותינו הק' את השיכון,

השיכון בבני ברק כבר שנים רבות משמשת לתורה וגדולה ויזנצאי'ת בראשות מרן האדמו"ר שליט"א, ומתפרש על כלל הרחובות הסמוכים לבית מדרש הגדול ברח' אמרי חיים בעיר.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן