בכל שנה עם התקרב ימי הרחמים והסליחות, מוצף הרב י. מפיק חרדי במאות טלפונים ופניות של אנשים ונשים חרדים, שרק מבקשים, איך נוכל לשלם לך על סרט שצפינו במהלך השנה בלי תשלום, בבית. לקראת יום כיפור השיחות הופכות לתכופות אף יותר, וכל מה שאנשים מבקשים הוא: ר' ייד, מחילה!

השנה אתר מרכז הבמה הרים את הכפפה במיזם ייחודי בשם "והשיב נט". כאתר החרדי הגדול לשיווק תוכניות במה וארועים, הוקמה (לצורך אחר) מערכת סליקה ידידותית באתר הנלווה, מרכז הבמה – תשלומים, והמערכת הוצעה ליוצרי הסרטים החרדיים כדי לייעל ולעזור לחפצים לשלם על סרטים שנצפו באופן פיראטי. מערכת הסליקה פתוחה בכל סינוני האינטרנט.

היוצרים החרדיים מודעים לבעיה הכואבת של צפיה פיראטית, ומנסים למנוע אותה בכל כוחם, הצפיה הפיראטית פוגעת בזכויות היוצרים, ומהווה מטרד אמיתי. היוצרים שבים ומבהירים, איננו מחייבים או דורשים את התשלום, וכל אחד יעשה כפי שהורו לו, מי שמעונין במחילה, ישלם את חובו, ויתחייב שהוא לא משאיר אצלו עותק של הסרט.
המחירים הם מחירים נמוכים ובהתחשבות מרובה ברצון הטוב של המשיבים. מרכז הבמה שמח לטול חלק במיזם החשוב, ובתפילה של "למען נחדל מעושק ידינו"

מעונינים לשלם ולזכות במחילה? היכנסו עכשיו: מרכז הבמה