צילום: תומר נויברג / פלאש 90

דיווח: בסביבת נתניהו בוחנים מיזוג בין הליכוד לימין החדש

בסביבתו של ראש הממשלה דנים באפשרות למזג את הליכוד ואת הימין החדש לסיעה אחת בכנסת. ייתכן שאלה הן הכנות לסבב בחירות שלישי, או ניסיון של ראש הממשלה "לקנות" את הימין החדש במחיר נמוך. טרם הושגו הסכמות בין הצדדים

בסביבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו דנים באפשרות למזג את הליכוד ואת הימין החדש לסיעה אחת בכנסת, כך דווח ב'כאן חדשות'. ייתכן שאלה הן הכנות לסבב בחירות שלישי, או ניסיון של ראש הממשלה "לקנות" את הימין החדש במחיר נמוך. כך או כך, בסביבת נתניהו אומרים כי האפשרות למיזוג עם הימין החדש נבדקה בסקרים שערכו – ונמצא כמשתלם. למרות הדברים, טרם הושגו הסכמות בין הצדדים.

הבוקר נחשף ב'ישראל היום' כי בעקבות תוצאות הבחירות והפלונטר הפוליטי אליו נקלע נתניהו, נוצר קשר מעניין ומפתיע בין נתניהו לנפתלי בנט מראשי הימין החדש. על פי הדיווח, השניים משוחחים תכופות בטלפון, לעיתים אפילו שלוש פעמים ביום. בנוסף, הם קיימו שלוש פגישות אישיות בלשכת ראש הממשלה מאז הבחירות. המפגש הראשון התרחש כבר למחרת הבחירות, בתום הקמת "הבלוק", על ידי נתניהו ומאז נערכו עוד מפגשים.

ההערכה במערכת הפוליטית כי השיחות בין בנט לנתניהו עוסקות בעיקר בתרחישים הפוליטיים האפשריים לנוכח תוצאות הבחירות והמבוי הסתום. נציין כי הבוקר (רביעי) נפגש ראש הממשלה נתניהו עם ראשי סיעות המחנה הלאומי. אלא שנפתלי בנט לא הגיע למפגש עם נתניהו משום ש"הישיבה נקבעה אתמול בלילה, הלוז האישי לא מאפשר לו להגיע".

 

בנט: "אחרי הבחירות נפעל לבד, הדעות שלנו שונות מהבית היהודי"

2 תגובות

בנט בוגד
שלא ילך עם לפיד
בגדו בבן גביר ועכשיו בעם ישראל

זו התמונה היחידה שקיימת במערכת על הימין החדש?
כל הכתבות עם אותו פעיל מסכן שבטעות התכופף להרים את השלט ומצטער על כך עד עכשיו…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *