צילום: דובר צה"ל

דיווחים פלסטיניים: נעצר חבר בחוליית הפיגוע שרצחה את רנה שנרב הי"ד

לפי דיווחים פלסטיניים, במסגרת פעילות מעצרים של כוחות הביטחון ביהודה ושומרון נלכד חבר נוסף בחוליית המחבלים שביצעה את הפיגוע במעיין דני סמוך ליישוב דולב. החשוד הועבר לחקירה לצד 12 חשודים נוספים במעורבות בטרור שנתפסו במהלך הלילה

כוחות מיוחדים של צה"ל נכנסו הלילה (חמישי) לרמאללה לטובת מעצרים של פעילי החזית העממית לשחרור פלסטין הקשורים לתשתית שביצעה את הפיגוע במעיין דני הסמוך לדולב, שבו נרצחה רינה שנרב הי"ד – כך לפי דיווחים פלסטינים. עוד דווח כי נעצר חבר נוסף בחולייה שביצעה את הפיגוע.

מדובר צה"ל נמסר כי, "במהלך הלילה עצרו לוחמי צה"ל וכוחות שב״כ, מג"ב ומשטרת ישראל באיו"ש 13 מבוקשים החשודים במעורבות בפעילות טרור, טרור עממי ובהפרות סדר אלימות לעבר אזרחים וכוהב"ט. החשודים הועברו לחקירת כוהב"ט. בנוסף, במהלך סריקות של לוחמי צה״ל למציאת אמצעי לחימה בלתי חוקיים בעיר שכם, תפסו הלוחמים נשק שהועבר לידי כוהב"ט".

 

ביהמ"ש: שיפור במצב המחבל שרצח את רנה שנרב – "חקירתו תחודש"

 

כזכור, בעקבות הפיגוע נעצר בשבוע שעבר סאמר ערביד, בן 44 מרמאללה, מבכירי ארגון החזית העממית בגזרה שבעבר נעצר כמה פעמים על מעורבות בפעילות טרור צבאית. בכלל זה, הוא פעל תחת ראש החזית ברמאללה בזמן האינתיפאדה השנייה בסיוע בהכנת מטענים ופיגועים, ואף היה מבוקש כמה שנים. כפי הנראה, ערביד עמד בראש התשתית, הכין את המטען ואף הפעיל אותו ברגע שהבחין במשפחת שנרב מגיעה למעין.

ערביד פונה לאחר פעולות חקירה בשב"כ במצב קשה לבית החולים. בית המשפט הצבאי בעופר דחה אתמול את בקשת עורכי הדין של המחבל סאמר ערביד, אשר חשוד כי עמד בראש החוליה שביצעה את הפיגוע בדולב בו נרצחה רינה שנרב הי"ד, לשחררו ממעצר. השופטת הצבאית עדכן כי חל שיפור הדרגתי במצבו הרפואי של האסיר וייתכן ובשב"כ יוסיפו לחקור אותו בימים הקרובים.

 

הותר לפרסום: נעצרו המחבלים שרצחו את רינה שנרב במעיין בבנימין

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *