יו"ר ש"ס פנה לגץ: "תצטרף לקריאה של נתניהו שעשה ויתורים גדולים והציע הצעה נדיבה מאד". לדבריו, "העם רוצה ממשלת אחדות וזה גם ירגיע את האווירה". עוד הוסיף: "אנחנו תומכים בנתניהו באופן מוחלט. אני לא מתבייש לומר זאת בגלוי"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי פנה היום בישיבת הסיעה ליו"ר כחול לבן, "אני מפנה את הקריאה לאדם אחד שהמפתח בידו – בני גנץ. תמיד הגנתי עליו כשתקפו אותו ומגן עליו גם היום. אני אומר לו: בני היקר, תצטרף לקריאה של נתניהו שעשה ויתורים גדולים והציע הצעה נדיבה מאד. אני לא יודע אם אני בעצמי הייתי מסכים לכזו הצעה נדיבה, אבל הוא עשה אותה. כעת תורך".

"הייתי שותף בעבר לשתי ממשלות אחדות. ב84 ו-88 ונעשו דברים גדולים למען העם. העם רוצה ממשלת אחדות וזה גם ירגיע את האווירה. אנחנו תומכים בנתניהו באופן מוחלט. אני לא מתבייש לומר זאת בגלוי. נתמוך בו גם ב-21 יום שלאחר החזרת המנדט. אי אפשר לזלזל בשני מליון איש שביקשו ובחרו את נתניהו כראש הממשלה ואי אפשר לפסול תנועות ומפלגות לגיטימיות".

"אני לא מודאג על ש״ס מבחירות נוספות. שס רק תעלה. אבל מה התועלת בהן אם אי אפשר להקים ממשלה. אני מקווה שההגיון יגבר", אמר דרעי. עוד הוסיף כי, "אני מברך על הגידול של תנועת ש״ס ב-70 אלף קולות. לצערי, השמחה איננה שלמה כי יש סבירות גבוהה שהכנסת תתפזר שוב. זה משבר אמיתי ובעיה גדולה למשק ולביטחון".

במענה לשאלת 'חדשות JDN אמר דרעי כי, נתמוך בנתניהו גם ב-21 יום שלאחר החזרת המנדט לנשיא.