צילום: מארק ישראל / לע"מ

"אתגר ביטחוני": לראשונה אחרי הבחירות – הקבינט הביטחוני יתכנס

ברקע הצהרות ראש הממשלה בנימין נתניהו על מתיחות ביטחונית, הקבינט המדיני בטחוני יתכנס מחר בפעם הראשונה לאחר כחודשיים. חברי הקבינט ייפגשו לישיבה ראשונה אחר הצהריים, בצל דברי ראש הממשלה כי ישראל עומדת בפני אתגר ביטחוני

הקבינט המדיני-ביטחוני יתכנס מחר (ראשון) אחרי הצהריים לישיבה. ביום חמישי נתניהו קרא להקים ממשלת אחדות בהרמת הכוסית לרגל השבעת הכנסת ואמר כי "אנחנו עומדים בפני אתגר ביטחוני ענק, שגדל והולך משבוע לשבוע ומתעצם בחודש-חודשיים האחרונים, ובמיוחד בשבועות האחרונים".

הקבינט המדיני-ביטחוני יתכנס מחר בשעה 16:00. זו הפעם הראשונה שבה מתכנס הקבינט מאז שהתקיימו הבחירות האחרונות לכנסת ה-22.

כזכור, ראש הממשלה נתניהו אמר ביום חמישי לאחר טקס השבעת חברי הכנסת ה-22 שיצאה לדרכה שהקמת ממשלת אחדות היא צו השעה – ושיש לכך הצדקה ביטחונית מובהקת: "אנחנו עומדים היום בפני אתגר ביטחוני ענק שגדל והולך משבוע לשבוע, בחודש-חודשיים האחרונים ובמיוחד בשבועות האחרונים – זה לא ספין או גחמה, מי שיודע את הפרטים יודע עד כמה שהם נכונים".

"איראן הולכת ומתחמשת, התעוזה שלה והחוצפה שלה הולכים וגוברים, היא תוקפת את נתיבי השיט הבינלאומיים, תוקפת בכל המקומות וגם תוקפת ישירות כלי טיס של ארה"ב ועכשיו את שדות הנפט בסעודיה, והיא אומרת בצורה הכי ברורה – ישראל תיעלם. זה ציטוט ולא תאוריה".

הנשיא ריבלין אמר אף הוא כי "הקמת ממשלה איננה משאלת לב חברתית, בימים אלה יותר מתמיד היא צורך כלכלי ביטחוני שכמותו לא ידענו כבר שנים רבות ויודעים זאת חברי ועדת החוץ והביטחון".

9 תגובות

אין לנו על מי לסמוך (לא על הקבינט ולא על הממשלה) אלא על אבינו שבשמיים.
שלא יבלבלו אתכם הכותרות האלו.

ראש הממשלה
תזהר לך מלפגוע באיראן
דם אלפי הרוגים ירדוף אחרי נשמתך האומללה בתחתית חדרי שאול ולא תהיה לך תקומה בזה ובבא

אכן. נבואה ניתנה לשוטים.

"מלך פרס מתגרה במלך ערבי(ערב הסעודית) והולך מלך ערבי ונוטל עצה ממלך אדום(טראמפ) והולך מלך פרס ומחריב את העולם"

אויייי גם בדור שלנו שאין נבאים בכלל .
קמים נבאיי שקר אשר הם עצמם כבר בזאת ה"נבואה" מתחייבים במיתה!!!

לא לחינם אמרו חז"ל "נבואה ניתנה לשוטים"

מסר להזוי שקורא לעצמו נביא .או שאתה מחבל או שאתה על כדורים פסכייטרים .. אולי אתה אחמד טיבי במקרה .. קח עצמך וסע לאירן . איש קטן

מה ילחוץ היפראנויד ,
הכל בסדר סמוך על הקב"ה

יש לאירן פצצות מתקתקות שכבר דיברתי עליהם והזהרתי לא פעם ולא פעמיים.
האמרה שלי שעיניכם יצאו מחבורותיהם שזה פצצות גרעיניות יפלו בכמה ערים בארץ והיכן שהן יפלו יהיו מאות אלפי הרוגים. זה מה שזה אומר וכדאי להפנים זאת.
ביבי, אם לא תעשה את מה שמנחם בגין עשה נהיה אבודים. ויפה שעה אחת קודם. זה לא משחק.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *