קירוב רחוקים: כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן הגיע לסליחות בנתניה

כ''ק האדמו''ר מתולדות אהרון שליט''א השתתף אמש באופן נדיר בסליחות בנתניה יחד עם עשרות מתחזקים. הרבי חרג מהרגלו ודיבר בלשון הקודש בכדי שהציבור יבין את דברות קודשו שעשו רושם על המשתתפים שקבלו על עצמם לשמור שבת

אמש (מוצי שבת) בשעת ליל מאוחרת הגיע כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרון שליט"א באופן נדיר לעיר נתניה להשתתף באמירת הסליחות יחד עם עשרות מתחזקים בבית מדרשו של הרב יוסף חיים גבאי שליט"א.

הרבי שממעט לצאת בכלל מעיר מגוריו ירושלים הגיע במסירות נפש בכדי לעורר את העם בתשובה לקראת 'יום הכיפורים'.עשרות נערים ומבוגרים מתחזקים המתינו לבואו של כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרון שליט"א בכדי להתחזק מאמרותיו ולהתברך מפיו.

הרבי אף נשא דברים בחובת השעה והזמן בפני הציבור, במהלך דבריו אמר כי "כל השנה טרודים בעבודה ובשאר דברים וכעת בערב יום הקדוש מגיעים באמצע הלילה לומר סליחות, ומוותרים על אוכל או על שינה ומנוחה, זהו זכות גדולה שאין לתאר ולשער". עוד הוסיף הרבי ,"כל המליצי יושר באים לריבונו של עולם ואומרים לו ראה את בניך כמה חפצים בקרבתך".

הרבי חרג מהרגלו ודיבר בלשון הקודש בכדי שהציבור הגדול יבין את דברות קודשו, דברים שאכן עשו רושם כביר על המשתתפים כאשר במהלך דברי הרבי שליט"א, אנשים רבים קבלו על עצמם לשמור שבת. בסיום הדברים שנשא, ישב הרבי ובירך את כל המשתתפים בגמר חתימה טובה, כאשר אף חילק קופסאות דבש לקהל הרב.

טרם יציאת הרבי, ביקש מהנוכחים להרהר בתשובה ולקבל ע"ע עול מלכות שמים, כשהרבי עצמו עובר לפני התיבה לאמירת 'שמע ישראל' כשהציבור כולו אחריו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *