צילום: דוברות המשטרה

שב"כ ומשטרת ישראל עצרו תושב ישראלי בחשד להזדהות עם דאע"ש

במשטרת ישראל יחד עם שירות הביטחון הכללי נפתחה חקירה כנגד תושב תל שבע בן 20 בחשד לתמיכה/ הזדהות עם ארגון הטרור דאע"ש תוך הבעת רצון להצטרף ללחימה בסוריה. בחיפוש בביתו אותרו פריטי לבוש רבים המזוהים עם ארגון הטרור

בפעילות משותפת למשטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי נעצר חשוד בתמיכה והזדהות עם ארגון טרור

במשטרת ישראל יחד עם שירות הביטחון הכללי נפתחה חקירה כנגד תושב תל שבע בן 20 בחשד לתמיכה/ הזדהות עם ארגון הטרור דאע"ש תוך הבעת רצון להצטרף ללחימה בסוריה.

עם המעבר לחקירה הגלויה נעצר החשוד בתאריך 8.9 בחיפוש בביתו אותרו פריטי לבוש רבים המזוהים עם ארגון הטרור, משקפות, אקדחי כדוריות, אפוד, ברכיות, רחפן איתו עפ"י החשד התאמן בהטלת "חומרי נפץ" על יעדים מדומים. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בידי חוקרי היחידה המרכזית במרחב הנגב.

עם תם מלאכת החקירה, בתאריך 2.10 הוגשה כנגד החשוד הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום והיום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגישו.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בסיוע לחשיפת חשודים הפועלים עבור ארגון הטרור "המדינה האיסלמית", ויחד עם הרשויות המוסמכות תנקוט באמצעי האכיפה הנדרשים במטרה למנוע כל פעילות הפוגעת בביטחון המדינה, לרבות הפצת משנתו של ארגון הטרור "המדינה האסלאמית" בישראל".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *