צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

רעיית רה"מ לא התייצבה לדיון בתביעת העובדת החרדית – השופט: "מקומם"

שרה נתניהו לא הגיעה לדיון בתביעה נגדה; השופט: "זה מקומם" פרקליטה של רעיית ראש הממשלה הסביר: "לא הספקתי להכין את גברת נתניהו להיום". שופט בית הדין האזורי לעבודה: "זה מקומם, אין שום סיבה שהיא לא תהיה פה, היא תעיד ראשונה"

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, לא התייצבה לדיון שנערך היום (שני) בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים בתביעה שהגישה נגדה שירה רבן – עובדת מעון ראש הממשלה לשעבר. נתניהו הייתה אמורה למסור את עדותה בתביעה, אך בחרה שלא להגיע לבית הדין.

פרקליטה של נתניהו, עו"ד יוסי כהן, ניסה להסביר לשופט אייל אברהמי את פשר היעדרותה של מרשתו: "אני מתנצל על הגברת נתניהו, ואסביר מה קרה. אנחנו זימנו לעדות שלושה עדים. ההערכה שלי הייתה שלא נספיק לחקור את שלושת העדים". השופט אברהמי הגיב: "דיברנו על לוח הזמנים, זה מקומם".

"חשבתי שיהיו שלושה עדים ולא הכנתי את גברת נתניהו להיום", אמר עו"ד כהן. השופט אברהמי הגיב: "באי כוח הצדדים מעידים ראשונים. הגברת נתניהו היא נתבעת והייתה צריכה להעיד ראשונה, ואין שום סיבה שהיא לא תהיה פה. דיברנו על זה שהיא תעיד והיא תעיד ראשונה".

השופט הוסיף. "יש להצטער על כך שהנתבעת לא התייצבה לעדות. ההסבר שניתן אינו מניח את הדעת ויובא בחשבון בעניין הוצאות המשפט". כהן טען כי זכותו להעלות את אשת רה"מ לעדות אחרי יתר העדים, אך השופט שלל את הדברים ואמר כי שרה נתניהו צריכה להעיד ראשונה כיוון ש"היא בעלת הדין".

רבן הועסקה במעון ראש הממשלה במהלך ספטמבר 2017. כחודש לאחר מכן הגישה תביעה על סך 225 אלף שקלים, בה טענה כי עברה התעללות מצד אשת ראש הממשלה. רבן תיארה בכתב התביעה שורת התעמרויות, ואף מקרה אחד בו לטענתה כמעט הוכתה על ידי נתניהו – ואז ברחה ולא שבה עוד למעון ראש הממשלה.

מטעמה של שרה נתניהו נמסר: "הגב׳ נתניהו מכבדת את בית המשפט. בשיחות שקיימה אתמול בלילה והיום בבוקר עם פרקליטה, עו״ד יוסי כהן, נאמר לה במפורש שהיא לא צריכה להגיע לדיון שהתקיים היום ושעליה להתייצב רק לדיון הבא שנקבע".

3 תגובות

כן מקומם .
שלא תחשבו נכון העובדת החרדית מעניינת את ה…..של השופט.
מה שמעניין אותו זה ללכלך וללכת רכיל על בנימין נתניהו הימני .

לא מקבל את הדברים לשון הרע גמור.
ולא לחינם 225000 אלף שקל סכום שלא מקבלים אפילו מחברת הביטוח כאשר נפגעים חלילה

יש פתרון לעשות לה צו עיכוב יציאה מהארץ ככה היא לא תברח. או שאי אפשר לעשות לה כזה דבר?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *