צילום: עד כאן

למרות ההכחשות: אחיה של המחבלת צולם כשהוא אוחז בנשק

אחיה של המחבלת עהאד תמימי צולם כשהוא אוחז בידיו נשק מסוג קלאצ'ניקוב. מי שפרסמה את התמונה ברשתות החברתיות היא אם המשפחה - נרימן תמימי. ארגון 'עד כאן' שאיתר את התמונה "הטרור ופעילות זכויות האדם נגד "הכיבוש" - חד הם"

תמונה שפרסם ארגון 'עד כאן', אותה איתרו תחקירני הארגון ברשת החברתית, מעלה קשר נוסף בין ילדי משפחת תמימי לטרור.

בתמונה המדוברת נראה ילד כשהוא אוחז בידיו נשק מסוג קלאצ'ניקוב כאשר מחסנית הנשק בהכנס. מבדיקה אותה ערכו תחקירני 'עד כאן' מתברר כי הילד הינו אחיה של המחבלת עהד תמימי, אשר תקפה בעבר חיילי צה"ל ואף ריצתה על כך עונש מאסר ממושך.

הילד, מוחמד תמימי, מוכר מסרטון שהתפרסם באוגוסט 2015 בו נראה חייל צה"ל מנסה לעצור אותו לאחר שככל הנראה ידה אבנים לעבר כוחות צה"ל. בסרטון שזכה לתפוצה נרחבת נראות ערביות רבות כשהן תוקפות את החייל וחובטות בו תוך שהן מסכנות את חייו באופן מוחשי.

התמונה שחושפים 'בעד כאן' מלמדת שוב על תמיכת המשפחה בטרור כפי שהתבטאו בני המשפחה פעמים רבות, וכעת אף מתברר כי לבני המשפחה, בהם ילדים בני 12, גישה לנשקים ואמל"ח.

נזכיר כי מי שתמך במשפחת תמימי הינו יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, אשר יתכן ויכנס לממשלה בתפקיד זה או אחר בקרוב. עודה הגיע בעבר לבית משפחת תמימי על מנת לחזקם לאחר מעצרה של עאהד, וגיבה את המשפחה באופן מלא על אף שבתם הורשעה בתקיפת חיילי צה"ל. בתמונה שהעלה לדף הטוייטר שלו בזמן הביקור כתב עודה: "עם אחיה ובת דודתה של עהד תמימי בנבי צאלח. אמרו לי שמאבק הוא דרך חיים, גם לילדינו וגם לגדולים שבינינו, שלא ייפסק אלא בסיום הכיבוש. חירות לעהד תמימי!".

מארגון 'עד כאן' שאיתר את התמונה נמסר "הטרור הרצחני המשתולל באיו"ש והמאבק נגד "הכיבוש" אשר מנסים כביכול לציירו כבלתי אלים וכמאבק של זכויות אדם – חד הם. מדובר במשפחה אשר זכתה לגב מכל ארגוני "זכויות האדם", לרבות ח"כים מכנסת ישראל. הארגונים האנטי ישראליים הפועלים בשטח חלקם מגבים את האלימות ואת הטרור וחלקם עוצמים לו עיניים – נמשיך ב'עד כאן' לחשוף את הפנים האמיתיות של הארגונים האנטי ישראליים".

2 תגובות

ימח שמו ושם זכרו שיחרב ביתו

שלום לישראל .. עודה וטיבי וזחלקה וזועבי וכל הרשימה למאסר עולם ללא חנינה . ימח שמם רוצחים צמאי דם בחסות מדינת ישראל

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו