בשבוע האחרון ניהל רה"ע קמפיין לחץ תקשורתי ופוליטי ע"מ להביא לאישור הדירות הללו, לאחר שהדיון בהן לא היה אמור להיות נדון בישיבה היום. הבוקר אושרו להפקדה 560 יח"ד חדשות בביתר עילית. מדובר ביח"ד הנמצאות בשכונת התמר בגבעה ב'

בדיון שנערך הבוקר במועצת התכנון העליונה במנהל האזרחי איו"ש, אושרו להפקדה 560 יח"ד חדשות בביתר עילית. מדובר ביח"ד הנמצאות בשכונת התמר, בשולי גבעה ב', שראה"ע דוחף את אישורן כבר זמן רב.

בשבוע האחרון ניהל רה"ע קמפיין לחץ תקשורתי ופוליטי ע"מ להביא לאישור הדירות הללו, לאחר שהדיון בהן לא היה אמור להיות נדון בישיבה היום.

רובינשטיין: "בשם תושבי העיר כולם אני רוצה למסור תודה גדולה לנציגים החרדים בכנסת מאיר פרוש, אריה דרעי שהפעיל לחץ אדיר בישיבת הקבינט, יעקב ליצמן ומשה גפני – שנענו לפנייתי, הפעילו מכבש לחצים אדיר, והביאו בס"ד לאישור המיוחל".

כזכור, בשבוע שעבר ראשי הסיעות החרדיות פנו לחבר הקבינט השר זאב אלקין בדרישה לכלול בישיבה מתן אישורי בניה גם בביתר עילית.

לדבריהם, אין כל מניעה או הצדקה לעיכוב האישור בשל אילוצים טכניים ויש לנצל את ההזדמנות ולהעלות את התכניות המוצעות בביתר עילית לאישור.

"לא יעלה על הדעת שהתכניות תדחנה שוב ושוב בשל השלמות מזעריות שתלויות אך ורק במחסור בכוח אדם במינהל. צריך לאשר את הבקשות ולהעלות אותן לדיון", אמרו.

עוד הוסיפו, "לא ניתן לתירוצים טכניים לטרפד את הדיור החרדי. בעבר אושרו תכניות בהתניה ואפילו במקרים בהם חסרו אישורים מהותיים, מת"ע מאשרת את התכניות בהתניה".

כאמור, הבוקר אושרו להפקדה 560 יח"ד חדשות בביתר עילית. מדובר ביח"ד הנמצאות בשכונת התמר, בשולי גבעה ב'.