צילום: נועם רבקין / פלאש 90

ליברמן: "מחכה שהמנדט יעבור לגנץ – לא יהיו בחירות שלישיות"

יו"ר 'ישראל ביתנו' הצהיר שלא יהיו בחירות נוספות וטען כי בליכוד ידיחו את נתניהו. "הספירה לאחור החלה, כולם בליכוד עמוק בתוך המירוץ. כינוס מרכז המפלגה לתמיכה בנתניהו לא יעזור". הליכוד: "ליברמן ממשיך לסרב להתחייב בקולו שיצביע נגד ממשלת שמאל"

יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן הצהיר הערב (חמישי) שלא יהיו בחירות נוספות. לדבריו: "נחכה עד שמלאכת הרכבת הממשלה תעבור לגנץ ואז נתחיל לדבר כמו שצריך". לדברי ליברמן ראש הממשלה נתניהו מעכב בכוונה את הרכבת הממשלה: "נתניהו עושה הכל לעכב, הוא מנסה להוביל למערכת בחירות שלישית. לא תהיה לו ברירה אלא לפרק את בלוק 55, כאשר המנדט יעבור לגנץ שעון החול יתקתק".

את הדברים אמר יו"ר ישראל ביתנו. בראיון ל'חדשות 12'. בהמשך הראיון הצהיר כי "לא יהיו בחירות שלישיות, תקום ממשלה רחבה". ליברמן רמז שחלק מהסיבה שלא יהיו בחירות נוספות זה שבליכוד ידיחו את נתניהו: "הספירה לאחור החלה, כולם בליכוד עמוק בתוך המירוץ. כינוס מרכז המפלגה לתמיכה בנתניהו לא יעזור".

שר הביטחון לשעבר התייחס גם למצב הביטחוני ולדיווחים שאיראן מתקרבת לתקיפה בישראל ואמר ש"אם איראן תתקוף את ישראל, יש להגיב באמצעים לא קונבנציונליים".

מליכוד נמסר לאחר הראיון: "ליברמן מודיע שהוא מחכה שהמנדט יעבור לגנץ והוא ממשיך לסרב להתחייב בקולו שיצביע נגד ממשלת מיעוט של השמאל שתיתמך בהקמתה על ידי המפלגות הערביות". במפלגה הוסיפו כי "הליכוד פועל להקמת ממשלת אחדות לאומית רחבה, וכפי שהציע הנשיא בלי פסילה של אף מפלגה. מי שבולם אותה זה ליברמן שמתואם לחלוטין עם יאיר לפיד".

12 תגובות

לברמן הבוגד

קוזק

נתניהו
ליברמן מאים להתנקש בך
הזהר

הוא גם אמר שיחסל את הניא חוץ מלדבר הוא לא יודע מה הוא עשה בחיים חוץ משינאה

במי?
בביבי שבנה 3 מסגדים בהר הבית ובתקופתו התחללה השבת בישראל כפי שלא היה מעןלם
ולא נדבר על מצעדי התועבה שצצים כפטריות רעילות אחרי הגשם
ועוד שם את אוחנה שר משפטים

ילאאה בחירות שלישיות
ליברמן לא עובר את אחוז החסימה
החרדים 18
ליכוד 24
גנץ 37
הערבים 13 לא ילכו עם אף אחד ועוד פעם בחירות

כוךכם צודקים

ליברמן טוב לשמולנים

ליברמן טוב לשמולניםעיחחעעינימ

שם רשעים ירקב

השם מנהל את העולם
ואנחנו צריכים להתפלל והרבה….

צריך לבדןק אם הוא סוכן זר או הסתכלות של פסיכיאטר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *