מחפשים איפה יש היום בערב שמחת בית השואבה? איזה אדמו"ר עורך טיש לכבוד החג? היכן ישיר זמר פלוני, והיכן תנגן תזמורת אלמונית? קבלו מדריך מפורט של אירועי היום הראשון דחול המועד של סוכות ברחבי הארץ והעולם • אל תפספסו

מעמד הקבלת פני רבו ברגל בשכונות גבעת שאול ונווה יעקב בירושלים בראשות מרן שר התורה הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א, לאחמ"כ יעלה לתפילה ברחבת הכותל המערבי.

הקבלת פני רבו של תנועת ש"ס באולם 'ויאמר יצחק' בירושלים, בראשות נשיא המועצת מרן חכם שלום כהן שליט"א, עם משה דואק, נמואל הרוש בליווי תזמורתו של המעבד ישראל סוסנה.

שמחת בית השואבה ליתומים בבנייני האומה בירושלים בשעה 12:00 בצהריים, עם מרדכי בן דוד, מוטי שטיינמץ וליפא שמלצר, בליווי תזמורת המנגנים.

באשדוד באולמי 'בלהוידה' עם הזמר חיים ישראל ותזמורת המנגנים.

ישיבת 'נתיב הדעת' (קפלן) ברמות ירושלים, עם הקלידן אושי לנדסמן והזמר יוסלה קרישבסקי.

ישיבת 'דעת אהרון' (קפלן החדשה) בשכונת הר נוף בירושלים, עם הקלידן שמוליק לוטרמן והזמר יוסי לייפער.

ישיבת מיר ברכפלד, מקהלת נרננה, הזמר שלמה כהן ועמי כהן ותזמורתו.

ישיבת תושיה בתפרח, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן יהושע ברים.

ישיבת 'תורה בתפארתה' באלעד, עם הקלידן מוישי מנדלסון והזמר שמוליק גפנר.

באולם הספורט נחל שורק רמת בית שמש א', עם הזמרים ברי וובר, גלעד פוטולסקי ובנו חגי עם תזמורתו של מוישי וינדיש.

ישיבת 'תורת משה' (לייזרוק) בבית וגן ירושלים, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר יואלי שטיינברג.

ישיבת 'באר מרדכי' בירושלים, עם הקלידן והמעבד ארי פרקש והזמר מוישי ניילנדר.

בביהמ"ד חניכי הישיבות בני תורה בשכונת נווה יעקב ברח' מעגלות הרב פרדס עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ.

בביהמ"ד חניכי הישיבות בני תורה בשכונת רמות א' בליווי תזמורת.

ישיבת 'נחלת הלווים' לצעירים בחיפה עם תזמורת פייער והזמר מנדי וייס.

ישיבת 'צעירים' ברחוב שלמה המלך בב"ב, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן חזקי שוורץ.

ישיבת 'משכן חיים' בבית וגן ירושלים, עם הזמר בנימין שפירא והקלידן מאיר בס.

ישיבת 'בית מאיר' בבני ברק, עם הזמר אברהם משה ברדוגו.

בית הכנסת המרכזי 'זכרון שלמה', ברח' אבא אחימאיר בנוה יעקב י-ם, עם מוישי סלושץ ותזמורתו.

בני החבורות דחסידי ברסלב באולמי 'בנות ירושלים', עם הקלידן שרוליק דייטל ומקהלת החסידות.

בחניכי הישיבות נר ברוך נחלת יוסף בשכונת גבעת שאול בירושלים, עם כוכב הזמר נחמן גולדברג בליווי הקלידן עדי נתנאלי.

ישיבת 'צעירים' בגני הדר פתח תקווה, עם הזמר אלי פרידמן.

ישיבת בינת דניאלי- מש"י בשעה 16:00 רחוב בצלאל ז'ולטי 24 ירושלים, עם הזמר שמואל בלוך בליווי הקלידן נח שקולניק.

בית כנסת 'בית יצחק' בנתיבות, עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו של שאול כהן.

ישיבת 'גבעת שאול' בגוש 80 בירושלים, בשילוב כנס בוגרים, עם הזמר מאיר גפני ותזמורתו של שמשון דניאל.

בישיבת נהרדעא בשכונת ישמח משה גני תקווה, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

בית הכנסת 'משמעות' ברמת אביב בתל אביב בשעה 16:30, עם הקלידן יאיר אביצור ונגן הקלרינט בני אביצור.

בסינמה סיטי משכנות האומה בירושלים, עם אמן הקלידים לייבלה ליפסקר והזמר דוד סיטבון.

בית הכנסת 'בית אהרן' בפתח תקוה, עם הקלידן משה ישראלי ונגן הקלרינט בני אביצור.

תלמוד תורה 'פרי מגדים' בגני הדר פתח תקווה בשעה 11:00 בבוקר, עם מוטי לייכטרו ותזמורתו של אריה ברונר.

בבית המדרש משכן רפאל ברחוב נחל שורק 27 בית שמש, עם הזמר יוני וקנין ותזמורתו.

בקהילת 'לוית חן' במשכן החדש ברח' רבי מאיר באלעד, עם אמן הקלידים משה אברהם (מושמוש).

בסוכת 'דרשו' בירושלים, עם מקהלת נרננה והזמר מוטי גולדמן.

בחצור הגלילית במעונו של רב העיר, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

בית הכנסת חניכי הישיבות בראשות הגר"ד הלל ברחוב בני אברהם שכונת פרדס כץ בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

ב'קהילת נאוה' חשמונאים, עם הזמר איציק דדיה בליווי הקלידן יאיר בודנר.

היכל ישיבת ברכת שמואל ברח' נחל שורק 19 בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט ותזמורתו של אלי דולינסקי.

ישיבת הרב כהנא ברחוב הפלמ"ח 22 בפתח תקווה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'אהל אברהם' באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

ישיבה לצעירים 'וילקומיר' באשדוד עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

ישיבת 'דעת תורה' בירושלים, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'שערי תורה' בבני ברק, בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר עם הזמר אברמי מארוקו.

ישיבת 'אוהל יוסף' במודיעין עילית, עם הקלידן בני ורדי.

ישיבת 'תורה ודעת' רח' חבקוק 21 בבני ברק, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר.

ישיבת 'תפארת שמואל' ברמות א' ברחוב תרומה בירושלים, בליווי תזמורת.

בחצרות הקודש

אונגוואר: שמחת בית השואבה בראשות האדמו"ר שליט"א בבית מדרשו בשכונת גרין פארק במודיעין עילית.

אנטניא: הערב יום שלישי א' דחוה"מ סוכות בבית המדרש 'תפילה למשה' דחסידי אנטניא הממוקם ברחוב הושע בבני ברק.

באבוב: האדמו"ר מבאבוב שליט"א יערוך טיש הערב כבכל יום מימי חוה"מ בשעה 21:00.

באבוב 45: האדמו"ר שליט"א יערוך טיש בשילוב שמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש ברחוב ה-49 בשכונת בורו פארק שבברוקלין, ניו יורק.

בוטשאן: הרבי שליט"א יערוך את השוה"ט הערב יום שלישי לרגל האושפיזין דיעקב אבינו, המעמד יתקיים בסוכת שע"י בית מדרשו ברחוב ישעיהו בבני ברק.

בית יצחק ספינקא: כמדי ערב שמחת בית השואבה בשעה 20:45, בבית מדרשו בשכונת וויאלמסבורג שבברוקלין ניו יורק.

בעלזא: כ"ק האדמו"ר שליט"א יערוך את שולחנו הטהור בסוכה הגדולה שעל יד הבית המדרש בקריית בעלזא בירושלים בשעה 21:00.

דארג: הרבי יערוך את שולחנו כמדי ערב בחוה"מ בסוכה שע"י בית מדרשו ברחוב יצחק נפחא בבני ברק, הערב בשעה 20:00.

דושינסקיא: שמחת בית השואבה תתקיים הערב יום שלישי בסוכה הגדולה ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

דזיקו'ב ויזני'ץ: הערב תתקיים עריכת השוה"ט המרכזי לרגל אושפיזא דיעקב אבינו, המעמד יחל בשעה 20:30 בסוכת בית המדרש, ולאחמ"כ ריקודים שירה וזימרה בבית המדרש החדש בבית שמש.

דינוב: שמחת בית השואבה בבית המדרש בני יששכר ברח' דרך חברון 108 בשכונת תלפיות בירושלים, המעמד יחל מיד לאחר תפילת מעריב בזמן.

ויזני'ץ: כמדי ערב בחוה"מ גם הערב יתקיים מעמד שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בשיכון ויזני'ץ בבני ברק, בראשות מרן האדמו"ר שליט"א. את המעמד ינעים ר' מאיר אדלר. השנה יחדו מקומות בסמיכות לרבי כאשר כל יום הם מיועדים לקהילת החסידות מעיר אחרת, הערב תורם של חסידי ויזני'ץ מהעיר מודיעין עילית.

ויזני'ץ: שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני ברק, בשעה 21:30.

ויזני'ץ בית שמש: שמחת בית השואבה בשעה 22:00 בבית המדרש של החסידות ברחוב רבי יהושע בבית שמש.

ויזני'ץ לונדון: שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה ברחבת בית מדרש החסידות בשכונת סטמפורד היל בלונדון משעה 22:30.

טאהש: טיש בראשות האדמו"ר שליט"א בשעה 21:30 בסוכה הגדולה הממוקמת ברחבת בית מדרשו בקריית טאהש שבקנדה.

טאלנא: טיש ושמחת בית השואבה לרגל אושפיזא דיעקב אבינו הערב בבית המדרש ברחוב פישל בירושלים, בשילוב סעודת היארצייט לרגל הילולת האדמו"ר הרה"ק ר' דוד מטאלנא זיע"א.

טאלנא: שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט להילולת האדמו"ר הרה"ק ר' דוד מטאלנא זיע"א, בבית המדרש של החסידות באשדוד.

טשערנאביל: האדמו"ר שליט"א יערוך את שולחנו הטהור בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק.

טריסק: טיש ושמחת בית השואבה, ברחוב הרב סורוצקין בירושלים.

יערוסלב: שמחת בית השואבה בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א בבית המדרש הגדול ברחוב רשב"י 21 אחוזת ברכפלד מודיעין עילית.

מאקווא: טיש אושפיזין בשעה 16:00 בבית המדרש מאקווא בקרית אתא.

מונקאטש: שמחת בית השואבה בסוכה שע"י בית המדרש בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

מכנובקא בעלזא: שמחת בית השואבה וטיש בשטח הבניה של הבית מדרש החדש ברחוב האדמו"ר מגור 44 בבני ברק.

נאראל: שמחת בית השואבה בסוכת בית מדרשו ברחוב רש"י 3 בבני ברק בשעה 19:00.

נדבורנה אלעד: שמחת בית השואבה המרכזית הערב בשעה 20:00 בסוכת בית המדרש של החסידות ברחוב פנחס בן יאיר 27 אלעד.

נחלת יעקב: המשפיע הרה"צ ר"צ מאיר זילברברג יערוך את שוה"ט ושמחת בית השואבה בבית המדרש נחלת יעקב ברחוב ברוכים 4 ירושלים, המעמד יחל לאחר תפילת מעריב בזמן ר"ת.

סאסוב: שמחת בית השואבה בבית המדרש בקרית ישמח משה בגני תקווה בשעה 20:30.

סטריקוב: כ"ק האדמו"ר שליט"א יערוך הערב את שולחנו בסוכת בית מדרשו ברח' דוד 32 בירושלים ולאחמ"כ שמחת בית השואבה.

סטריקוב ב"ב: שמחת בית השואבה המרכזית לאיגוד הבחורים בסוכה הגדולה שע"י בית המדרש ברחוב מלצר בבני ברק.

סלונים: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש ברחוב סלנט בירושלים.

סלאנים: שמחת בית השואבה וטיש בסוכת ביהמ"ד ברחוב דורש טוב בירושלים.

סערט ויזני'ץ: שמחת בית השואבה בשעה 21:30 בסוכה שנבנתה ב'היכל הטישים' ברמת ויזני'ץ בחיפה.

ספינקא: היום יום ג' א' דחול המועד סוכות יתקיים הברית לנכד האדמור שליט"א בן לחתנו הרב דוד דייטש בן הגאון מתיתיהו דייטש גאב"ד רמת שלמה, הברית תתקיים בסוכת בית המדרש ברחוב רבינו בחיי בשעה 12 בצהרים. שמחת בית השואבה תתקיים היום בערב בשעה שמונה בליוי תזמורת של שלמה גובי. בכל ימי חול המועד מתקיים טיש בסוכה בשעה 9 בערב בליווי תזמורת.

סקולען: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית מדרש החסידות בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

פאפא: שמחת בית השואבה לרגל אושפיזא דיעקב אבינו בסוכה שע"י בית המדרש בוויאלמסבורג שבניו יורק, לאחר המעמד ריקודים בבית המדרש במקום.

פינסק קרלין: שמחת בית השואבה בשילוב השוה"ט בשעה 20:30 ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים.

צאנז: האדמו"ר יערוך את שולחנו הטהור בשעה 20:30 בסוכה הגדולה שע"י בית המדרש הגדול של החסידות, בקרית צאנז בנתניה.

צאנז קלויזנבורג: טיש בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש של החסידות בבורו פארק שבברוקלין ניו יורק, המעמד יחל בשעה 22:00.

קאליב: האדמו"ר שליט"א יערוך את שולה"ט יחד עם מעמד שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש קאליב ברחוב חנה בירושלים.

קהל חסידים אלעד: הגר"יז הורביץ שליט"א רב קהל חסידים באלעד יערוך שמחת בית השואבה בשעה 21:00 בסוכה שע"י בית המדרש ברחוב רבי מאיר 13 אלעד.

קוידינוב: שמחת בית השואבה ברחבת הישיבה ברחוב מהרש"ל 22 בבני ברק, המעמד יחל בשעה 21:00.

קרלין: תזמורת החסידות תנעים את שמחת בית השואבה בהשתתפות אלפים בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות ברחוב אבינועם ילין בירושלים, עד השעות הקטנות של הלילה.

קרעטשניף: האדמו"ר שליט"א יערוך את שולחנו בשעה 21:00 בסוכה הגדולה שבקריה ברחובות.

ראחמסטריווקא: שמחת בית השואבה ברחבת בית המדרש של החסידות ברחוב גבעת משה 10 ירושלים.

שאץ: שמחת בית השואבה לרגל אושפיזא דיעקב, ולרגל יום הבהיר של האדמו"ר שליט"א יתקיים בבית האדמו"ר ברחוב אדמור"י שאץ 11 בני ברק

תולדות אברהם יצחק: שמחת בית השואבה בליווי תזמורת מלאה החל מהשעה 21:30 בבית מדרש החסידות בשכונת מאה שערים בירושלים.

תולדות אהרון: שמחת בית השואבה כמדי שנה בשנה החל מהשעה 21:00 בבית מדרש החסידות בשכונת מאה שערים בירושלים.