צילום: רועי אלימה / פלאש 90

השר כץ: "ליברמן ביצע התנקשות פוליטית ברה"מ נתניהו ובליכוד"

שר החוץ תקף באירוע השנתי בסוכת ביתו את יו"ר ישראל ביתנו: "הוא לא הפסיק להתדפק על דלתות הליכוד, נותר לראות אם יתמוך בממשלת מיעוט של כחול לבן בתמיכת עודה". כץ הביע תמיכה בנתניהו ועקץ את יריבי רה"מ במפלגה: "נתניהו הוא מועמדנו"

השר ישראל כץ מהליכוד ערך הערב את החגיגה המסורתית בסוכתו בכפר אחים, בנאומו למשתתפים הוא אמר: "ליברמן ביצע התנקשות פוליטית בראש הממשלה ובליכוד".

כץ תקף בחריפות את אביגדור ליברמן ואמר בדבריו: "אנחנו נמצאים כעת בצומת דרכים פוליטית. לאחר שתי מערכות בחירות נוצר תיקו פוליטי מוחלט. לנו אין 61 לממשלת ימין, ולכחול לבן אין 61 לממשלה אלטרנטיבית – וכפי שהציע הנשיא: הפתרון היחידי הוא ממשלת אחדות,בלי פסילות אישיות ובלי חרמות".

"האיש שאחראי יותר מכל לשיתוק המערכת הפוליטית בישראל הוא אביגדור ליברמן. כל הזמן שואלים "מה ליברמן רוצה?", אבל מבחינתי יותר חשוב לראות מה ליברמן עשה ועושה. ליברמן ביצע התנקשות פוליטית ברה״מ בנימין נתניהו ובליכוד".

"מיד בסיום מערכת הבחירות הקודמת, מתוך נקמנות אישית ורצון לרסק את הליכוד. כן, זה אותו האיש שלא הפסיק להתדפק על דלתות הליכוד בשנים האחרונות, בניסיון להצטרף לשורותיו, ובסוף נהג כמו האם המזויפת במשפט שלמה: "אם לי לא יהיה הליכוד, אז שלא יהיה לאף אחד".

כץ הוסיף: "ברגע האחרון נחשפה המזימה שרקם עם שותפים מגוש השמאל, להעביר את המנדט להרכבת הממשלה מנתניהו לגנץ – בניגוד מוחלט למה שהתחייב לציבור הבוחרים, ובכך אילץ את הליכוד ללכת לבחירות חוזרות בתנאים קשים. גם כעת הוא דורש הקמת ממשלת אחדות בלי שותפי הליכוד, וכאשר כחול לבן פוסלת את נתניהו כראש ממשלה, ובכך בעצם אומר ממשלה בלי נתניהו".

"כעת נותר לראות האם יחצה קו נוסף ויתמוך בהקמת ממשלת מיעוט של כחול לבן בתמיכת איימן עודה והרשימה המשותפת, באמצעות הימנעות מהצבעה בכנסת. אמרתי בעבר ואני חוזר ואומר, בשמי ובשם כל הקהל העצום הזה שנמצא כאן הערב: אין בכנסת הזאת ממשלה בלי הליכוד ואין ליכוד בלי נתניהו".

"רק נתניהו, שנבחר לעמוד בראש הליכוד ועמד בראש הליכוד בבחירות, הוא מועמדנו לראשות הממשלה, ואם תכפו עלינו בחירות חדשות – כך יהיה גם בהמשך – ומי שרוצה להתמודד מוזמן להתמודד! כפי שאמרתי גם בעבר- בעתיד, כאשר נתניהו יסיים את תפקידו, בכוונתי להתמודד על ראשות הליכוד וראשות הממשלה! ואני משוכנע שבעזרתכם ובזכות חזוני ומעשי – אני גם אנצח".

כץ קרא לחברו למושב בני גנץ, להגיע עוד מחר להיפגש ולשבת בסוכה: "אני קורא לשכני למושב בני גנץ – גלה מנהיגות, הדוף את לחצי חבריך. שב עם נתניהו ותבנו ממשלה רחבה ויציבה, שתמנע בחירות, ותיטיב להתמודד עם האתגרים בפניהם ניצבת כעת מדינת ישראל בתחומי הביטחון, הכלכלה והשמירה על יציבות המערכת הדמוקרטית".

2 תגובות

אין בכל הליכוד יותר מאמיץ אחד שגם הוא חוטף בליסטראות על כך
אתם מתיימרים להיות מפלכת שלטון אז תראו מנהיגות ותפסיקו את פולחן האישיות לדיקטטור מטורפיהו

ליברמן אומר בקול מה שכל החברי כנסת החילוניים מימין ומשמאל חושבים בשקט
ואל זה נאמר " הטיפש אומר….."

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *