מחפשים איפה יש היום בערב שמחת בית השואבה? איזה אדמו"ר עורך טיש לכבוד החג? היכן ישיר זמר פלוני, והיכן תנגן תזמורת אלמונית? קבלו מדריך מפורט של אירועי היום השני דחול המועד של סוכות ברחבי הארץ והעולם • אל תפספסו

ביישוב היהודי בחברון, שמחת חג בשעה 13:30 בצהריים עם גדולי הזמרים, ליפא שמלצר, חיים ישראל, אהרן רזאל, יונתן שינפלד, הקינדרלאך, בליווי תזמורתו של דביר כהן.

ברחבת מועצת קרית יערים טלז סטון, עם בערי וובר בליווי תזמורת מורחבת.

ברחבת עיריית רמלה גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד מארח את משה לוק בליווי תזמורתו המורחבת של המאסטרו יהודה גלילי.

בבנייני האומה בירושלים בשעה 14:00 בצהריים, עם תזמורת המנגנים, והזמרים שלומי גרטנר ארי היל, ואהרן רזאל.

בלוד ברחבת המתנ"ס החרדי ספיר, עם חיים ישראל והזמר מאיר גרין.

ישיבת רש"י בירושלים, עם תזמורתו של שמשון דניאל.

האירוע המרכזי ברמת השרון, עם אבישי אשל ותזמורתו ולאחר מכן הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של עמי כהן.

ישיבת 'תורת חיים' ברוממה ירושלים, עם יואלי דיקמן וזאנוויל וינברגר.

ישיבת 'קול תורה' בבית וגן ירושלים, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

בישיבת הגר"מ שטרנבוך בבית שמש, עם הקלידן צביקי מילר והזמר שמוליק גפנר.

ישיבת 'באר התורה' (גיל) בבית שמש, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו של מוישי וינדיש.

ישיבת 'בית מדרש עליון' בבני ברק, עם הקלידן לייזר הופמן ומקהלת נרננה.

בבית חב"ד 770 בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם הקלידים לייבלה ליפסקר.

איגוד בני הישיבות בקרית אתא באולמי אוהל יצחק, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של רפי שטיין.

ישיבה לצעירים תפרח עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

ישיבת 'תורת חסד' באלעד, עם הקלידן והזמר מוטי הרמן.

ישיבת 'ברכת דוד' ברחוב בר יוחאי 6 בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן שמוליק וולדר.

ישיבת אור אפרים, בבית ראש הישיבה ברחוב יחזקאל הנביא 8 בית שמש. עם הזמר אביגדור רוט והקלידן ברוך קמינצקי.

בני הישיבות 'דרכי שמואל' ברחוב החיד"א בית וגן בליווי תזמורת.

ישיבת רכסים באולם 'ויאמר יצחק' בירושלים, עם מוטי לייכטר הרשי הרטמן ואמן הקלרינט שמואל ניימן.

בית הכנסת המרכזי 'אבי עזרי' במרכז פתח תקווה בשילוב מעמד הקבלת פני רבו לגאב"ד הגרב"צ הכהן קוק, עם נפתלי קמפה ואלי קליין בהיכל בית הכנסת חניכי הישיבות רחוב מוסטבוי.

בית הכנסת שערי תבונה רמות א' ירושלים, עם הזמר יוסי לייפער בליווי תזמורת אורות בניצוחו של שייע ברים.

בכולל וישיבת "עטרת צבי" במעלות דפנה בירושלים, עם הקלידן יאיר בודנר והזמר אברימי מושקוביץ.

בית הכנסת 'החורבה' ברובע היהודי בירושלים, עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

ברחבת בית המדרש 'שאגת אריה' ברח' המשורר אצ'ג 22 רמות 06 ירושלים, עם הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי. לצד מופע של הקוסם שימי אילוזיני.

בבמה המרכזית מוסדות 'פרי תואר' ברחוב בן זכאי 34 באלעד, עם אמן הקלידים משה אברהם מושמוש בהשתתפות הזמר יצחק ריס בליווי תזמורת נרחבת ובליווי מקהלת 'נרננה'.

באמפי-תיאטרון בית שמש, עם בני פרידמן, מאיר גרין, וחנן בן ארי.

ישיבת 'עטרת שלמה' באלעד, עם הקלידן והזמר צביקי לוקר.

ישיבת ראדין בנתניה, עם זמר אלי קליין בליווי תזמורתו של שאול כהן.

ישיבת 'אשרינו' ברחוב בר יוחאי בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

ישיבת 'חשק שלמה' בבני ברק עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות, עם הקלידן רפי שטיין והזמר שרוליק קלצקין.

ישיבת 'חכמה ודעת' רחובות, עם בעל המנגן דוד בארי ותזמורתו.

בני הישיבות 'אש תמיד' ברח' אידלזון 34 רמות ג' עם הזמר והקלידן ישראל שטרן.

בית הכנסת המרכזי ברמה ג' בבית שמש ברח' יונה בן אמיתי 4, עם הקלידן שרוליק דייטל ביחד עם הזמר הרשי אייזנבך ומקהלת 'נגינה'.

ביהמ"ד אונגוואר ברחוב זיכרון שמואל 2 במודעין עלית, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין.

בית הכנסת חניכי הישיבות שוק פרדס כץ ברשות הרב וינפלד בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

בכולל הלפרין ברחוב מהרש"ל פינת סמטת האר"י בבני ברק, עם הקלידן זמר אברימי גולדשטיין.

קהילת 'מנחת יהודה' בהיכל ישיבת עטרת יוסף ברחוב חגי בבני ברק בראשות הגר"ש גלאי, עם הקלידן אשר קורצוג.

בקהילת חב"ד בכיכר המצבה בבת ים, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

הקבלת פני רבו בסוכת רבה של נתניה הגר"ק בר, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'שמחת התורה' ברחוב מיכאל 20 חיפה, עם הזמר והקלידן איציק ביטרן.

ישיבת 'תפארת הלוי' בירושלים, עם הקלידן והזמר משה לוין.

הקבלת פני רבו אצל רבה של ירושלים הגרש"מ עמאר, עם הזמר שלמה כהן.

בארגון רפואה וישועה בירושלים, מקהלת נרננה ושמוליק לוטרמן וזמרים נבחרים, בשעה 14:00 בצהריים.

ישיבת תורת זאב – סולובייצ'יק בשעה 10:45 עם הזמרים שלום ברנהולץ וקובי גרינבויים ותזמורתו של יהודה גלילי

בחצרות הקודש

אונגוואר: שמחת בית השואבה בבית המדרש של החסידות בקריית אונגוואר ברמות ירושלים בראשות האדמו"ר שליט"א.

באבוב: שמחת בית השואבה וטיש בשעה 21:00 בסוכה הגדולה שע"י ביהמ"ד בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

באבוב 45: האדמו"ר שליט"א יערוך את שוה"ט בשד' ה49 בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

בוסטון: שמחת בית השואבה בסוכה שע"י ביהמ"ד בשעה 20:00, המעמד יתקיים בראשות האדמו"ר שליט"א ברחוב האדמו"ר מרוזין 15 הר נוף בירושלים.

בית יצחק ספינקא: שמחת בית השואבה המרכזית לרגל אושפיזא דמשה בשעה 20:45 בבית המדרש של החסידות בוויאלמסבורג בברוקלין ניו יורק.

בעלזא: לרגל אושפיזא דמשה יערוך הרבי שליט"א את 'פרנסה טיש' בו מחלק הרבי לחם שחור המסוגל לפרנסה לאלפי החסידים, קודם לכן מעמד שמחת בית השואבה המרכזית ברחבת הבית מדרש הגדול בקרית בעלזא בירושלים.

גאב"ד העדה"ח הגרי"ט וייס: שמחת בית השואבה בביהמ"ד שע"י ישיבת עמלה של תורה בירושלים בשעה 21:00.

דארג: האדמו"ר יערוך את שוה"ט בסוכה שע"י בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני ברק בשעה 21:30.

דושינסקיא: שמחת בית השואבה המרכזית בה יערך ריקודים בהיכל בית המדרש הגדול בהשתתפות האדמו"ר שליט"א ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

דזי'קוב ויז'ניץ: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בהיכל הבית מדרש החדש בבית שמש.

ויזני'ץ: שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בשיכון ויזני'ץ בבני ברק, בראשות הרבי שליט"א ובמעמד אלפי החסידים. השנה הוקצו מקומות מיוחדים בסמיכות לרבי כאשר כל יום מימי חוה"מ מיועדים לחסידים מעיר אחרת, היום המקומות מיועדים לחסידים מאלעד ירושלים וביתר.

ויז'ניץ: שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה במרכז החסידות ברחוב שלמה המלך בבני ברק בשעה 21:30.

ויז'ניץ בית שמש: שמחת בית השואבה וטיש בשעה 22:00 בבית המדרש הגדול ברחוב רבי יהושע ברמת בית שמש.

ויז'ניץ לונדון: שמחת בית השואבה ברחבת ביהמ"ד הגדול אמרי חיים, בשכונת סטמפורד היל בלונדון בשעה 22:30.

זוועהיל: שמחת בית השואבה לרגל אושפיזא דמשה בסוכה שברחבת בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 ירושלים.

זוטשקא אמסנא: יערך מעמד הכנסת ספר תורה, התהלוכה תצא מבית האדמו"ר שליט"א ברחוב חבקוק 5 אל עבר בית המדרש ברחוב יונה הנביא 4 בבני ברק.

זידיטשוב: שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט של אב"ד בני ראם זצ"ל בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בבני ברק.

טאהש: האדמו"ר שליט"א יערוך את שוה"ט בשעה 21:30 בסוכה שע"י בית המדרש של החסידות בקרית טאהש בקנדה.

לוצק: שמחת בית השואבה המרכזית לרגל אושפיזא דמשה בשעה 19:30 ברחוב שמואל הנביא 85 בירושלים, המעמד בראשות הרבי שליט"א.

מאקווא: שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 20:00 בבית המדרש מאקווא בקרית אתא.

מכנובקא בעלזא: פרנסה טיש בשילוב שמחת בית השואבה בשטח בית המדרש החדש ברחוב האדמו"ר מגור 44 בבני ברק.

סאסוב: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בסוכה שברחבת ביהמ"ד הגדול בשכונת גני תקווה בפתח תקווה.

סלאנים: שמחת בית השואבה וטיש בסוכת ביהמ"ד ברחוב דורש טוב בירושלים, המעמד ללא תיזמורת.

סערט ויז'ניץ: שמחת בית השואבה בשעה 21:30 בסוכה שנבנתה ב'היכל הטישים' החדש ברמת ויזני'ץ חיפה.

ספינקא בני ברק: האדמו"ר שליט"א יערוך את שוה"ט בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' דספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק.

סקווירא: האדמו"ר שליט"א יערוך את שוה"ט בסוכה הגדולה ברחבת ביהמ"ד לאחמ"כ ריקודים בהיכל הבית מדרש בשיכון סקווירא בארה"ב.

סקולען: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

ערלוי: טיש בראשות האדמו"ר שליט"א בסוכה הגדולה שע"י ביהמ"ד בשכונת קטמון בירושלים.

פיטסבורג: שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 20:30, יחד עם טיש שיערוך הרבי שליט"א בביהמ"ד של החסידות באשדוד.

פינסק קרלין: שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 20:30 בסוכה שברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים.

צאנז: האדמו"ר שליט"א יערוך את שוה"ט בסוכה הגדולה שע"י ביהמ"ד בקרית צאנז שבנתניה בשעה 20:30.

צאנז קלויזנבורג: טיש בשעה 22:00 בראשות האדמו"ר שליט"'א בבית מדרש של החסידות בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

קוזמיר: שמחת בית השואבה לכבוד אושפיזא דמשה בסוכה שע"י ביהמ"ד ברחוב רש"י בבני ברק.

קרלין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בהיכל ביהמ"ד הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים עד השעות הקטנות של הלילה.

קרעטשניף: האדמו"ר שליט"א יערוך את שוה"ט בשעה 21:00 בסוכה הגדולה שע"י ביהמ"ד בקרית החסידות ברחובות.

קרעטשניף ירושלים: שמחת בית השואבה והכנסת ספר תורה לבית המדרש ברחוב אבינועם ילין בירושלים, במהלך המעמד יחלק הרבי כסגולה לפרנסה לחם לחסידיו.

רחמסטריווקא: שמחת בית השואבה בביהמ"ד ברחטב גבעת משה 10 בירושלים.

שבט הלוי: שמחת בית השואבה בשילוב כינוס התלמידים השנתי בסוכה שע"י ישיבת חכמי לובלין ברחוב דסלר בבני ברק.

שומרי אמונים: לרגל אושפיזא דמשה שמחת בית השואבה בסוכת ביהמ"ד ברחוב בעל הנס, רובע ז' באשדוד.

תולדות אברהם יצחק: שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת בשעה 21:30 בבית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים, קודם לכן יתקיים בשעה 19:00 סיום סדר נזיקין במסגרת ארגון דף הקהילה בחסידות, הסיום יתקיים בסוכה הגדולה של החסידות.

תולדות אהרון: שמחת בית השואבה כמדי שנה בשנה בליווי תזמורת מורחבת בשעה 21:00 בבית מדרש החסידות בשכונת מאה שערים בירושלים.

סייע בהבאת חלק מהנתונים: מפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר.

ניתן לשלוח אירועים להמשך ימי חול המועד למייל infojdn1@gmail.com