צילום: שי מכלוף, באדיבות המשפחה

ברוך דיין האמת: אשר חזות בן ה-14 שנפגע מברק נפטר מפצעיו

אשר חזות בן ה-14 שנפצע אמש (שלישי) מפגיעת ברק בחוף הים בזיקים, נפטר לפני זמן קצר מפצעיו, לאחר שנלחם על חייו ומצבו הוגדר קשה מאוד. מוקדם יותר, בהמלצת גדולי ישראל, החליטו בני משפחתו להוסיף לו את השם 'חיים'

אשר חזות בן ה-14 שנפצע אמש (שלישי) מפגיעת ברק בחוף הים בזיקים, נפטר לפני זמן קצר מפצעיו, לאחר שנלחם על חייו ומצבו הוגדר קשה מאוד. מוקדם יותר, בהמלצת גדולי ישראל, החליטו בני משפחתו להוסיף לו את השם 'חיים', אך כשעה לאחר מכן נאלצו בבית החולים ברזילאי לקבוע את מותו.

שמעון חזות, אביו של אשר, ביקש הבוקר מהציבור להתפלל לשלומו. "המצב קריטי מאוד. להתפלל, לקרוא תהילים – זה הדבר היחידי שיכול לעזור במצב הנוכחי". האב הוסיף: "המצב מאוד קשה. ביצעו בו פעולות החייאה, איו דופק, הנשימה לא סדירה, ואנחנו מתפללים לחסדי שמיים".

גיסתו של אשר שנפגעה אף היא באירוע, עדיין במצב קשה, אך יציב. מצבם של שלושת האחים האחרים למשפחת חזות מוגדר קל עד בינוני.

איתמר, אחי הפצועים, סיפר: "הם היו בחוף, הם שמעו ברק. אלחנן אמר להם 'אני מפחד, בוא נתקפל, זה לא צחוק'. הם הלכו בשורה ואז פגע בהם הברק, כולם עפו. אלעזר ופדות נשארו בהכרה". האח סיפר על כוחות לא מבנים שקיבל אחיו באירוע הקשה: "אלחנן הצליח לקום בכוחות על, וצעק לצעירים שהיו בחוף, הוא ביקש מהם להזעיק עזרה, ואז כשהוא חזר הוא ראה את אפרת בלי הכרה וביצע בה פעולות החייאה".

אח נוסף, אלחנן חזות, בן ה-17 שנפצע קל-בינוני, תיאר בשיחה עם כתבים את שאירע: "הלכנו לים ופתאום היו רעמים. אמרתי להם 'בואו נזוז' ואז נפלתי והעירו אותי אחר כך כשישבנו אחד ליד השני. מדובר באסון. לפני כן היו ברקים, ביקשתי שנלך ואז פשוט הרגשתי שמעירים אותי. אשר בחור ישיבה, לומד, רצינו ללכת לים ליהנות וקרה אסון. חמישה ממשפחה אחת זה אסון".

4 תגובות

המקום ינחם אתכם…

ברוך דיין האמת…המקום ינחם אתכם

ברוך דיין האמת תנחמו מן השמים

ברוך דיין האמת תנחמו מן השמיםםןם

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *