ראשי בלוק הימין-חרדים חתמו: בשום שלב לא נצטרף לממשלת שמאל

ראשי סיעות בלוק הימין-חרדים, למעט נפתלי בנט, חתמו היום על ההתחייבות כי במקרה ותקום ממשלת שמאל בתמיכת ליברמן והרשימה המשותפת, לא יצטרפו אליה וילחמו בה מבחוץ. "נצטרף רק לממשלה בראשות נתניהו הכוללת את כל החתומים מטה"

ראשי סיעות בלוק הימין-חרדים, ראשי המפלגות של ש"ס, יהדות התורה, הבית היהודי-האיחוד הלאומי, למעט נפתלי בנט השוהה בחו"ל, חתמו היום על ההתחייבות כי במקרה ותקום ממשלת שמאל בתמיכת ליברמן והרשימה המשותפת, לא יצטרפו אליה וילחמו בה מבחוץ.

"אם חלילה תושבע ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת או חלק ממנה, אנו לא נצטרף לממשלה זו בשום שלב, נצביע נגדה בכל הצבעה ונפעל בכל דרך להפלתה. נצטרף רק לממשלה בראשות נתניהו הכוללת את כל החתומים מטה, בין אם במסגרת ממשלת ימין ובין אם במסגרת ממשלת אחדות לאומית רחבה עם רוטציה", לשון ההתחייבות.

מהליכוד נמסר כי, "התחייבות זו מייצרת מצב שאם גנץ יקים ממשלת מיעוט של השמאל בתמיכת המפלגות הערביות ובהימנעות של ליברמן, היא לא תוכל להתרחב ולכן תיפול תוך זמן קצר. הממשלה האפשרית היחידה הייתה ונשארה ממשלת אחדות לאומית רחבה על פי מתווה הנשיא. ראש הממשלה חוזר וקורא ליו״ר כחול לבן, ח״כ בני גנץ, להגיע להסכמה מיידית כדי להקים ממשלה זו".

ב'חדשות 13' דווח כי בניגוד להודעת הליכוד, ראשי 'הימין החדש' נפתלי בנט ואיילת שקד סירבו לחתום על נוסח ההצהרה בטענה כי היא מיותרת. ב'סרוגים' דווח כי ליצמן חתם כבר שלשום והראשון על המכתב, אחריו גפני ואתמול דרעי. אמש בלילה הצטרפו גם ראשי הימין אחרי שנתניהו שוחח איתם ישירות.

מוקדם יותר כתב בנט בטוויטר כי, "אם תוקם ממשלת מיעוט, בקולות הרשימה המשותפת האנטי ציונית, בתמיכת כחול לבן, ובהימנעות של ליברמן. שיהיה ברור: לא נצטרף אליה בשום מצב. היא פסולה מיסודה. ממשלה זו תשרוד מספר שבועות, אך אות הקלון של מקימיה (גנץ, ליברמן, בוגי, הנדל, האוזר) יתקבע לצמיתות".

4 תגובות

טיפשים

ממשלת שמאל זו ממשלה של בוגדים . ושונאי ה' וחרדים . לא תקום . משיח יקום ויגאל אותנו וישליך את שונאי ה' מהארץ הקדושה היישר לרמאללה

לש.א. הפאשיסט
במי בגדו השמאל
במדינה שהם לבד הקימו
או באיתמר בו גביר בעל הדעות הלואמניות על גבול הנאציזם ושנאת האחר המטורפת שלהם
או בליכוד ששונא ה' לא פחות מאף שמאלני במדינה ואולי אפילו יותר
ראה ערך רון קובי או כרמל שמאה הכהן או ניר ברקת וכו'
או בביבי שהקים 3 מסגדים בהר הבית מה שאף שום ראש ממשלה שמלאני ככל שהיה לא איפשר

לש.א.
איך שהבנתי ממך המשיח ביבי כבר הגיע וגאל אותך……

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *