לרפואת הבחור שנפצע בתאונה: בסלונים יקיימו הערב תפילת רבים

בעקבות מצבו הקשה של הבחור שנפצע הלילה בתאונת דרכים בכביש המנהרות, הורו רבני חסידות סלונים על קיום עצרות תפילה בכל בתי הכנסת של החסידות ברחבי הארץ. מצבו ממשיך להיות קריטי לאחר שנותח מספר פעמים בראשו במהלך היום

בעקבות מצבו הקשה של הבחור שנפצע הלילה בתאונת דרכים בכביש המנהרות, הורו רבני חסידות סלונים על קיום עצרות תפילה בכל בתי הכנסת של החסידות ברחבי הארץ. בבית המדרש הגדול בירושלים יתכנסו כולם בשעה 22:30 לקרוע שערי שמים בתפילה עבור מרדכי זאב בן ניחה לאה.

מצבו של הבחור, שנפצע הלילה בתאונת דרכים קשה בכביש המנהרות בין ירושלים לביתר עילית, כשרכב פרטי התנגש במשאית, ממשיך להיות קשה ומאוד ומוגדר כקריטי. במהלך היום עבר בבית החולים מספר ניתוחים, בהם ניתוח ראש מורכב. חברו, גבריאל שמעון בן חיה קילא, מאושפז גם הוא במצב קשה.

השניים חזרו הלילה משמחת בית השואבה בחצר החסידות, כבשתאונה אירע בין שתי המנהרות. מארגון מד"א נמסר הלילה כי, חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק 4 פצועים, בהם 2 גברים בשנות ה 20 במצב קשה מהרכב הפרטי ו- 2 קל מהמשאית.

פראמדיק מד"א אהרון אדלר שהיה בזירה סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד בין משאית ורכב פרטי שנפגע בצד של הנוסע. נהג הרכב חולץ ראשון כשהוא סובל מחבלת ראש קשה ופונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים".

"הנוסע שישב לידו היה לכוד גם כן ובמקביל לפעולות המורכבות של החילוץ ויחד עם כוח רפואה של צה"ל הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל ניתוח שטח חירום בחזה ומתן מרכיבי דם על מנת לייצב את מצבו. מיד כשהתאפשר הוא הועבר לניידת טיפול נמרץ ופונה לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה. 2 נוסעי המשאית שהתהלכו בזירה נבדקו בשטח ופונו במצב קל לבית החולים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *