אחד מגדולי המקובלים כששמע הערב על פטירתו של הנער חיים אשר חזות ז"ל מפגיעת ברק הפטיר כי הגימטריה של שמו הוא "איתן הנזרק בלהב אש" הנאמר בהושענות. המקובל הסביר כי הבחור הצדיק אשר חיים חזות הינו כפרה על עוונות הדור

אחד ממקורביו של גדול המקובלים בדור הנערץ על כלל הציבור החרדי, נכנס למעונו של המקובל וסיפר לו על האסון היום בפטירת הבחור למשפחת חזות בעקבות ברק שפגע בו אמש (שלישי) כששהה בחוף הים יחד עם משפחתו.

המקובל הנודע הסתגר במחשבותיו ממושכות, וכשהוא אחוז שרעפי קודש הפטיר למקורבו: "חיים אשר חזות ייפגע" בגימטריה, 1163, "איתן הנזרק בלהב אש" הנאמר בהושענות בגימטריה 1163" ויהי לפלא. (איתן הנזרק בלהב אש בגימטריה 1163 עם הכולל).

המקורב שנדהם לשמיעת הגימטריה הזו, ביקש הסבר, והמקובל הסביר כך, כמו שבהושענות בסוכות אנו מתחננים לגאולה וישועה למען איתן הנזרק בלהב אש שזה אברהם אבינו, כך גם הבחור הצדיק חיים אשר חזות שהלך לעולמו בלהב אש הינו כפרה על עוונות הדור, ולהחשת ביאת משיח צדקנו'.

יצויין כי ל'חדשות JDN' הגיעו הפרטים המלאים כולל שמות המקובל ונאמנו, אך בעקבות בקשתו המפורשת של המקובל מנאמנו לבל יפרסם את הגימטריה בשמו, אנו נאלצים להשמיט את שמו.