מחפשים איפה יש היום בערב שמחת בית השואבה? איזה אדמו"ר עורך טיש לכבוד החג? היכן ישיר זמר פלוני, והיכן תנגן תזמורת אלמונית? קבלו מדריך מפורט של אירועי היום השלישי דחול המועד של סוכות ברחבי הארץ והעולם • אל תפספסו

ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם שמוליק לוטרמן ויוסל לייפער.

האירוע המרכזי בשכונת גבעת שאול בהיכל ביהמ"ד החדש 'היכל יוסף ספרא' ברח' אלקבץ עם תזמורתו המורחבת של המעבד ישראל סוסנה והזמרים יוסף חיים שוואקי ושלום ברנהולץ.

האירוע המרכזי בשכונת שמואל הנביא בשיתוף מתנ"ס אשכולות, עם הזמרים קובי גרינבוים ואלי הרצליך בליווי מקהלה ובליווי תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.

לראשונה השנה יתקיים מעמד שמחת בית השואבה מרכזית בישיבת 'ארחות תורה', המעמד ייערך בישיבת קמניץ ברחוב יחזקאל פינת עזרא בירושלים.

בשכונת גני הדר בפתח תקווה ברחבת בית הכנסת המרכזי, עם אבי אילסון ותזמורתו של עמי כהן בליווי מקהלה.

ישיבת 'עטרת שלמה' בראשון לציון, עם האחים קלצקין, איציק אייזנשטט ושמעון דוידוביץ.

ישיבת 'קרית מלך' בבני ברק, עם הקלידן צביקי לוקר והזמר יואלי שטיינברג.

ישיבת באר יעקב, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

ישיבת גרודנא באשדוד, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן לייזר הופמן.

ברכסים במתחם תלמוד תורה תשב"ר, עם הזמרים יוסי ברגר, מנדי וייס ותזמורת פייער המורחבת בניצוחו של יענקי לנדא.

רחבת ביהכ"נ בני הישיבות שכונת חפציבה בבית שמש, עם הזמר אביגדור רוט ותזמורתו של יאיר בודנר.

ברחבת עיריית ביתר עילית, עם יואלי דיקמן והזמרים שלמה כהן ורולי דיקמן.

באולמי צליל בחולון, עם יובל טייב ושמעון טובול.

ישיבת 'דרכי דוד' ברחוב רשב"ם בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

ישיבת 'אורייתא' ברחוב הטורים בירושלים, עם אברהם מושקוביץ, משה מנדלסון ואמני הקלרינט אברמי בלטי ושלמה מינצברג והגיטריסט מענדי הלר.

בחצר ביהמ"ד ביאלא ברחוב ירושלים בב"ב, עם הזמר שמוליק גפנר והקלידן מוישי וויס.

ביהמ"ד ביאלא ברחוב רוזנהיים 19 בני ברק, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין.

תלמוד תורה "הראם" ברחובות, עם הקלידן והזמר מוישי לוין.

בית הכנסת המרכזי "זיו יהודה" רח' צבי הרלינג בקרית הרצוג, בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן רפי שטיין ותזמורתו.

ישיבת 'יד אהרן' בירושלים במלון אריסטוקרט בבני ברק בשעה 13:00 בצהריים, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

בית הכנסת בוסטון ברחוב נועם אלימלך 1 ביתר עלית, עם מוישי ברנדמרק ותזמורתו.

ישיבת 'אורחות תורה' בבית שמש, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'למען אחי' ברחוב פישל בירושלים, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

בני הישיבות בני תורה בשכונת רוממה בירושלים, עם תזמורתו של ישראל שטרן.

ישיבת "חברון החדשה" בירושלים, עם יוני ברגר ותזמורתו של מיכאל אלחדד.

בתחנת מכבי האש הראשית בראשון לציון, עם הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת.

בית הכנסת המרכזי רבי טרפון 7 בבני ברק, עם הקלידן בני ורדי.

בחצרות הקודש

אלכסנדר: היום יעלה האדמו"ר להר הצופים לתפילה מול מקום המקדש בשעה 5:00 אחה"צ ולאחמ"כ יתפלל ערבית בבית המדרש בירושלים.

באבוב:‏ האדמו"ר מבאבוב יערוך את שוה"ט בשעה 21:00 במרכז החסידות שבשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

באבוב 45: האדמו"ר מבאבוב-45 יערוך את שוה"ט בסוכה בשדרה ה-49 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

באיאן: שמחת בית השואבה המרכזית בהשתתפות אלפי החסידים בסוכת אוהל אייכלר ברח' תורה ומציון.

ביאלא: האדמו"ר יערוך את שולחנו לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות ברחוב יעקובזון בירושלים, ולאחר מכן ריקודים לכבוד שמחת בית השואבה.

ביאלא בני-ברק: שמחת בית השואבה וטיש לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, המעמד יתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 20:30, וב-22:30 יערוך הרבי טיש בסוכת בית המדרש.

ביאלא בית שמש: טיש ושמחת בית השואבה לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, בסוכת בית המדרש ברחוב נהר הירדן 30 בשעה 20:30.

בעלזא: האדמו"ר יערוך את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 21:00.

ברסלב: שמחת בית השואבה בראשות הגה"צ רבי יעקב מאיר שכטר לרגל ההילולת הרה"ק רבי נחמן מברסלב זיע"א בשעה 5:30 אחה"צ בסוכה הגדולה ברח' בהר"ן בשכונת מאה שערים בירושלים.

דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק, בשעה 20:00.

דז'יקוב ויז'ניץ: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש החדש בבית שמש.

ויז'ניץ: שמחת בית השואבה בשעה 20:00 בסוכה הגדולה בשיכון ויזני'ץ בבני-ברק, בראשות מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א ובהשתתפות אלפי חסידים המגיעים מכל רחבי הארץ, את המעמד מנעים הבעל המנגן ר' מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ ויענקי דסקל. השנה הוקצו מקומות מיוחדים בסמיכות לרבי, כאשר כל ערב הם מיועדים לבני החסידות מעיר אחרת, הערב לבני החסידות מהערים, עפולה, חיפה, בית שמש.

ויז'ניץ: שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני-ברק בשעה 21:30 בראשות כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א.

ויז'ניץ בית שמש: בבית המדרש הגדול אהבת ישראל ברח' רבי יהושע ברמת בית שמש, שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 21:00 טיש, ולאחמ"כ ריקודי שמחת בית השואבה בתופים ובמחולות.

ויז'ניץ לונדון: שמחת בית השואבה ברחבת הבית מדרש הגדול אמרי חיים בשכונת סטמפורד היל בלונדון בשעה 22:30.

טאהש: האדמו"ר יערוך טיש בשעה 21:30 בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש בקרית טאהש בקנדה.

טשארנוביל: לכבוד אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 21:00 בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד.

לעלוב ירושלים: יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה שעל יד בית המדרש בשכונת בית ישראל לרגל הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

מהרי"ד מלעלוב: שמחת בית השואבה לכבוד אושפיזא דאהרן הכהן בשילוב היארצייט של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. בשעה 7 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב בר אילן בירושלים.

מכנובקא בעלזא: האדמו"ר יערוך טיש בסוכה בשטח הבניה של בית המדרש מדרש החדש ברח' האדמו"ר מגור 44 בב"ב.

סאדיגורה: יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר 10 בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זצ"ל ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה.

סאסוב: בקרית ישמח משה, שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בסוכה ברחבת ביהמ"ד הגדול בגני תקווה.

סלאנים: שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת.

סלונים: שמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש הגדול ברחוב סלנט בירושלים.

סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה בשעה 21:30 בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש.

ספינקא גני-גד: טיש ושמחת בית השואבה לרגל אושפיזא דאהרן הכהן בשעה 9:30 בערב, בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק.

ספינקא מונסי: שמחת בית השואבה בשילוב סעודת הילולא הרה"ק רבי בעל ה'דברי ישכר' מספינקא זיע"א, לרגל אושפיזין דאהרן הכהן בסוכה בסמוך לבית המדרש בעיר מונסי בניו יורק.

סקווירא: בשיכון סקווירא בארה"ב, האדמו"ר מסקווירא יערוך טיש בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש הגדול, לאחמ"כ ריקודים בבית מדרש.

סקולען: שמחת בית השאובה תערך בשעה 20:30 בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

פינסק קרלין: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 20:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל ירושלים.

צאנז: האדמו"ר יערוך את שולחנו בשעה 20:30 בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול בנתניה.

צאנז קלויזנבורג: טיש בשעה 22:00 בסוכה הגדולה של בית המדרש הגדול במרכז החסידות בבורו פארק‏ שבברוקלין ניו יורק.

קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש בשילוב שמחת בית השואבה.

קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך בשעה 21:00 בסוכה הגדולה את שולחנו.

ראדזין: יערוך האדמו"ר טיש בשילוב שמחת בית השואבה ביום לרגל היארצייט של אביו האדמו"ר מראדז'ין זיע"א בשעה 8 בערב.

רחמסטריווקא‏: שמחת בית השואבב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 .

שאץ ויז'ניץ: שמחת בית השואבה לרגל אושפיזין דאהרן בשעה 8 בסוכה שע"י לבית המדרש ברחוב הרצל בחיפה.

שומרי אמונים בני ברק: טיש המרכזי לכבוד האושפיזין דאהרן כהנא קדישא בסוכה שע"י ביהמ"ד ומיד לאחמ"כ יהיה שמחת חג בתופים ומחולות בביהמ"ד הגדול ברחוב שפת אמת 3 בב"ב.

שידלובצא: שמחת בית השואבה בשילוב סעודת הילולא לראש השולשלת היהודי הקדוש מפשיסחא בסוכה שמאחורי הבית מדרש ברח' אהלי יוסף בשכונת גוש 80 בירושלים.

תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, שמחת בית השואבה עם תזמורת מורחבת החל מהשעה 21:00.

תולדות אהרון: שמחת בית השואבה המרכזית לרגל הלילה האחרון של חוה"מ, ואושפיזא דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן, במהלך המעמד ישירו את הניגון הידוע "המלוכה והממשלה" כשלצד האדמו"ר ישבו הגאב"ד הגרי"ט וייס והראב"ד הגר"מ שטרנבוך.

סייע בהבאת חלק מהנתונים: מפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר.

ניתן לשלוח אירועים להמשך ימי חול המועד והקפות שניות למייל infojdn1@gmail.com