זירת התאונה. צילום: מד"א

אבל בסלונים: הבחור שנפצע בתאונה בכביש המנהרות – נפטר מפצעיו

ברוך דיין האמת: הבחור החשוב מרדכי זאב וינברג ז"ל מחסידות סלונים שנפצע בתאונה, נפטר במהלך השבת בבית החולים שערי צדק. במהלך הימים האחרונים התקיימו בריכוזי חסידות סלונים עצרות תפילה לרפואתו, אך הבוקר השיב את נשמתו

ברוך דיין האמת: הבחור החשוב מרדכי זאב וינברג ז"ל מחסידות סלונים נפטר במהלך השבת בבית החולים שערי צדק, לאחר שנלחם על חייו במשך מספר ימים מאז נפצע בתאונה קשה בכביש המנהרות. אביו, ר' הירש וינברג, הינו מחשובי חסידי סלונים בביתר עילית וממקימי הקהילה בגבעה A בעיר.

כזכור, בתאונת דרכים קשה בין רכב למשאית ביום שלישי השבוע, נפצע וינברג קשות והוא פונה לבית החולים במצב קשה. במהלך הימים האחרונים עבר מספר ניתוחים בראשו בניסיון להציל את חייו. במהלך הימים האחרונים התקיימו בריכוזי חסידות סלונים עצרות תפילה רבות לרפואתו, אך הבוקר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

פראמדיק מד"א אהרון אדלר שהיה בזירת התאונה סיפר לאחר מכן כי: "מדובר בתאונה קשה מאוד בין משאית ורכב פרטי שנפגע בצד של הנוסע. נהג הרכב חולץ ראשון כשהוא סובל מחבלת ראש קשה ופונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים".

"הנוסע שישב לידו היה לכוד גם כן ובמקביל לפעולות המורכבות של החילוץ ויחד עם כוח רפואה של צה"ל הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל ניתוח שטח חירום בחזה ומתן מרכיבי דם על מנת לייצב את מצבו. מיד כשהתאפשר הוא הועבר לניידת טיפול נמרץ ופונה לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה. 2 נוסעי המשאית שהתהלכו בזירה נבדקו בשטח ופונו במצב קל לבית החולים".

הלווייתו תצא משמגר בשעה 22:30 ותעבור דרך ישיבת בית אברהם' בשכונת מאה שערים שם למד, להר הזיתים שם ייטמן.

4 תגובות

הושע נא….

הסתרה שבתוך ההסתרה… אנא הושע נא

זאבי היה בחור מאיר ומלא חיות ואור יש סיפורים שרק אני יודע על טוב ליבו ועומצות של חסד שינק בבית אביו ר' הערשי שכולו חתיחת חסד אוי זאבי אוי זאבי מי ימלא לנו את האור שבחיוך שלך מי יתמסר למען הזולת כל כך במסירות לא מצליח לחשוב שלא נתראה עוד ולא תחייך יותר אוי… לא נשכח אותך לעולם… לא נוכל… להנחם…

דברים היוצאים מן הלב…..'סוף דבר הכל נשמע ….כי זה כל האדם'

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *