במופע של 'קול ברמה' בו הופיע הזמר בערי וובר ושר את השיר הידוע על ר' ישעיל'ה מקרעסטיר זיע''א, הופיע תסריט על מסך הענק בו נראים עכברים רצים על צורת קודשו. "אוי להם עיניים שכך רואות ואוי להם למארגנים שלקחו חלק בעלבונו של צדיק"

מחאה על ביזוי כבוד צדיקים: ביום שישי האחרון התקיים מופע של רדיו קול ברמה, במהלכו הופיע הזמר בערי וובר ושר את השיר הידוע על ר' ישעיל'ה מקרעסטירר זיע"א "ר' ישעי' בן ר' משה", כשברקע על גבי מסכי הענק הופיע תסריט בו נראים עכברים ענקיים בגודלם רצים על צורת קודשו של הרה"ק מקערסטירר זיע"א. המסר היה כביכול על תמונתו הידועה של הרה"ק זיע"א שמסוגלת נגד עכברים.

בקרעסטיר זעמו על ההופעה ועל התסריט המזעזע, והוציאו מכתב חריף בו נכתב בין היתר, "נדהמנו על השמיעה המחרידה של בזיון איום ונורא של כבוד רבינו הק' זיע"א כשהופיע איזה בעל מנגן בעת שמאחוריו הוצג על גבי מסך ענק תמונת צורת קודשו של רביה"ק ר' ישעיל'ה זי"ע והמון עכברים זחלו על כל המסך ועל תמונת צורת קודשו".

עוד הוסיפו במכתב המחאה "הננו בזה להרים קול מחאה בכל תוקף ועוז נגד ביזיון הצדיק הקדוש בריש גלי. אוי להם עיניים שכך רואות ואוי להם למארגנים שלקחו חלק בעלבונו של צדיק. והחוב מוטל על כל מי שיש בידו, להרים קול זעקה מחאה. שכל מי שיש בידו למחות ואינו מוחה נענש עליו. הוי זהיר בגחלתן שלא תכווה".

צביקה כהן מנהל ההפקה של רדיו קול ברמה וממפיקי אירוע הישיבישיר בתגובה: "מפיקי האירוע ראו לנכון כי באירוע המוזיקה הגדול של השנה מול אלפי אנשים לפאר ולהאדיר את שמו של הצדיק ר שייעלה מקרסטיער תוך הצגת תמונותיו ושיר מיוחד לכבוד הצדיק תוך שילוב אלמנטים מאחת הסגולות המיוחסות לו".

תגובת הזמר טרם התקבלה, לכשתתקבל נפרסמה במלואה.