בערי וובר: "מתנצל על חילול כבודו של רבי שיע'לה – המצג היה לא הולם"

הזמר מתנצל על ביזוי כבודו של ר' ישעיל'ה מקרעסטירר זיע"א: "בטוח שהכוונה של המארגנים לא היה לחלל שמו". ברדיו מתעקשים: "לפאר ולהאדיר את שמו בשילוב אלמנטים מאחת הסגולות המיוחסות לו". הלילה: וובר עלה למעונו של מרן שר התורה

הזמר החרדי בערי וובר התנצל הבוקר על ביזוי כבודו של ר' ישעיל'ה מקרעסטירר זיע"א בהופעה ביום שישי האחרון, "אני מתנצל על חילול כבודו של הצדיק רבי שיע'לה בן רבי משה, בהופעתי בבנייני האומה, שבשעת השירה הוקרן על המצג דבר שאינו הולם את כבודו של הצדיק". עוד הוסיף בהודעה ברשתות החברתיות, "אני בטוח שהכוונה של המארגנים לא היה לחלל שמו".

מנגד, בקול ברמה בחרו אתמול בתגובה רשמית ל'חדשות JDN' לדבוק בעמדתם, "מארגני האירוע ראו לנכון כי באירוע המוזיקה הגדול של השנה מול אלפי אנשים לפאר ולהאדיר את שמו של הצדיק ר שייעלה מקסטיער תוך הצגת תומונותיו ושיר מיוחד לכבוד הצדיק תוך שילוב אלמנטים מאחת הסגולות המיוחסות לו", מסר אתמול צביקה כהן מנהל ההפקה של רדיו קול ברמה בתגובה לפנייתנו.

כזכור, ביום שישי האחרון התקיים מופע של רדיו קול ברמה, במהלכו הופיע הזמר בערי וובר ושר את השיר הידוע על ר' ישעיל'ה מקרעסטירר זיע"א "ר' ישעי' בן ר' משה", כשברקע על גבי מסכי הענק הופיע תסריט בו נראים עכברים ענקיים בגודלם רצים על צורת קודשו של הרה"ק מקערסטירר זיע"א. המסר היה כביכול על תמונתו הידועה של הרה"ק זיע"א שמסוגלת נגד עכברים.

בקרעסטיר זעמו על ההופעה ועל התסריט המזעזע, והוציאו מכתב חריף בו נכתב בין היתר, "נדהמנו על השמיעה המחרידה של בזיון איום ונורא של כבוד רבינו הק' זיע"א כשהופיע איזה בעל מנגן בעת שמאחוריו הוצג על גבי מסך ענק תמונת צורת קודשו של רביה"ק ר' ישעיל'ה זי"ע והמון עכברים זחלו על כל המסך ועל תמונת צורת קודשו".

עוד הוסיפו במכתב המחאה "הננו בזה להרים קול מחאה בכל תוקף ועוז נגד ביזיון הצדיק הקדוש בריש גלי. אוי להם עיניים שכך רואות ואוי להם למארגנים שלקחו חלק בעלבונו של צדיק. והחוב מוטל על כל מי שיש בידו, להרים קול זעקה מחאה. שכל מי שיש בידו למחות ואינו מוחה נענש עליו. הוי זהיר בגחלתן שלא תכווה".

בתוך כך, ל'חדשות JDN' נודע כי וובר השוהה המתגורר בארצות הברית ושוהה במהלך ימי החג בישראל, עלה אמש למעונו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קניבסקי, וזכה להתברך. צילום: שוקי לרר

3 תגובות

ספר תורה מהלך +ספר תורה

בערי וובר שר מקסים..

קול בלי רמה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *