צילום: עמוס בן גרשום / לע״מ

"אתה אדיר": טראמפ שלח מכתב ברכה לנתניהו ליום הולדתו

יממה לאחר שיחת הטלפון מפוטין הגיע תורו של נשיא ארה"ב שבירך את רה"מ ליום הולדתו ה-70: "אתה אחד מבעלי בריתי הקרובים". נשיא ארה"ב שיבח את היחסים ביניהם והעביר מסר הפוך ביחס לאמירתו לאחר הבחירות כי יחסי מדינתו הם עם ישראל

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בירך היום (שלישי) את ראש הממשלה בנימין נתניהו לכבוד יום הולדתו ה-70. במכתבו בירך טראמפ את נתניהו לרגל יום הולדתו, והוסיף בכתב ידו האישי "אתה אדיר!". כמו כן, כתב לו כי "מעולם לא הייתה תקופה יעילה כל כך בשותפות בין ישראל וארצות הברית ואני יודע שיש עוד הרבה ניצחונות בדרך. תודה לך על המנהיגות האיתנה והידידות הנאמנה. אתה אחד מבעלי הברית הקרובים ביותר אלי ואני מצפה להמשך ההצלחה של העבודה המשותפת שלנו".

בשבועות האחרונים נשמעו השערות שונות בנוגע ליחסים בין הנשיא טראמפ לראש הממשלה נתניהו, יחסים ששני המנהיגים התפארו בעבר בנוגע אליהם. בין היתר עלו על פני השטח מספר מקרים של מתיחות בין ישראל לארצות הברית, בעיקר בנוגע למקרה נעמה יששכר, הישראלית שמוחזקת ברוסיה, ובשל ההחלטה של טראמפ לעזוב את צפון מזרח סוריה ולאפשר לטורקים לצאת למבצע נגד הכורדים.

אתמול שוחח נתניהו עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, שבירך אותו ליום הולדתו. השניים דנו במצב בסוריה ובאפשרות לחון את נעמה יששכר (26) שנידונה לשבע שנות מאסר וחצי. כך מסר יורי אושקוב, יועצו של הנשיא פוטין. מלשכת ראש הממשלה נמסר בצאת החג כי נתניהו "הודה על הברכות והעלה שוב את נושא בקשת החנינה לנעמה יששכר".

2 תגובות

ביבי היקר, מזל טוב !!!
רק תניח תפילין ביום הולדת,
לפחות זה יהודי יקר ?

גם אני מאחלת לראש הממשלה יומולדת שמח!!!!
שתזכה לראות בקוב פני משיח צידקנו!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *