צילומים: הדס פרוש / פלאש 90

בית הנשיא הודיע באופן רשמי: המנדט להרכבת הממשלה יימסר לבני גנץ

בית הנשיא הודיע באופן רשמי כי המנדט להרכבת הממשלה יימסר מחר בערב ליו"ר כחול לבן. חה"כ גנץ יגיע לקבל מידי נשיא המדינה את כתב המנדט בטקס שיערך מחר ב-8 בערב בבית הנשיא. גנץ צפוי לקרוא לליכוד לפתוח במשא ומתן

בית הנשיא הודיע הערב (שלישי) באופן רשמי כי המנדט להרכבת הממשלה יימסר מחר בערב ליו"ר כחול לבן חה"כ בני גנץ. הטקס יתקיים מחר ב-8 בערב בבית הנשיא. חה"כ גנץ יגיע לקבל מידי נשיא המדינה ראובן ריבלין את כתב המנדט, ולאחר מכן יישאו השניים דברים.

מבית הנשיא נמסר כי "מנכ״ל בית הנשיא הראל טובי, ערך הערב שיחות עם כלל סיעות הכנסת בבקשת מענה לפניה שנעשתה אליהן הבוקר, באשר לעמדתן בנוגע למועמד אליו יעבור המנדט. לאחר קבלת תשובת הסיעות, לפיה נותרו כולן בעמדתן הראשונית, החליט הנשיא להטיל את התפקיד על יו״ר מפלגת כחול לבן, ח"כ בני גנץ, מחר, יום רביעי, בשעה 20:00". בבית הנשיא מציינים כי "לאחר החתימה על כתב המינוי, יישאו הנשיא ויו״ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ, דברים באולם בית הנשיא".

יו"ר כחול לבן צפוי לקרוא ראשית לליכוד לפתוח במשא ומתן על קווי היסוד של ממשלת אחדות, ובהמשך לקיים שיחות ומגעים עם כל סיעות הבית – כולל המפלגות החרדיות והרשימה המשותפת. בפתח ביתו אמר הבוקר: "אנחנו אופטימיים תמיד".

באשר לסיכויי של גנץ להרכיב את הממשלה הבאה צייצה היום יו"ר הבית היהודי, חה"כ שקד בטוויטר: "אם נוזמן לפגישה עם גנץ בוודאי שנבוא אך נבהיר לגנץ שחבל על בזבוז הזמן וכדאי להתחיל לנהל מו"מ מול נציגות הגוש. הימין החדש לא ינהל מו"מ עצמאי. בחירות נוספות הן דבר מיותר ומזיק, איינשטיין הגדיר שיגעון שחוזרים על פעולה שוב ושוב ומצפים לקבל תוצאה שונה".

5 תגובות

המנדא ימסר לאיש הזוי ולא ראוי ולא מסוגל להעות גננת

נותנים הזדמנות לאדם שלא מסוגל לנהל בסטה בשוק

הבובה לא תצליח

סוף סוף יש חדש בפוליטיקה הישראלית!
כבר חשבתי שלנצח ניתקע איתו….

ובנתיים הרב שטיינמן מחייך למעלה על סחבת של עוד שנה וחצי עם נושא הגיוס…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *