ברוך דיין האמת: הגאון הגדול רבי שלמה זלמן אולמן נפטר בבית החולים מעייני הישועה. שימש כדיין בית הדין של מרן הגר"ש ואזנר, ראש כולל סאטמר ואב"ד מודיעין עילית. ההלוויה תתקיים בשעה 13:00 בבני ברק, רב העיר הודיע על ביטול אירועי בין הזמנים

בדקות האחרונות הגיעה הבשורה הקשה על הסתלקותו של הגאון הגדול רבי שלמה זלמן אולמן זצוק"ל, דיין בית הדין של מרן הגר"ש ואזנר, ראש כולל סאטמר ואב"ד מודיעין עילית. בן 73 בפטירתו. הגרש"ז זצוק"ל היה המאושפז לאחרונה במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק.

הגאון רבי שלמה זלמן אולמן הינו צאצא של הגרש"ז אולמן מחבר ספר 'יריעות שלמה' ועל שמו הוא נקרא. בימי בחרותו עלה ונתעלה בישיבת פוניבז' בבני ברק שם קנה תורה וחכמה.

בשנת תש"ס לערך החל לשמש כמו"צ בבית ההוראה שהקים מרן הגר"ש וואזנר זצ"ל בשכונת זיכרון מאיר בבני ברק, בתקופה זו שימש אף כראש כולל אברכים דחסידי סאטמאר בבני ברק.

לפני ככ"ה שנים מונה לאב בית הדין בעיר מודיעין עילית שהחלה להתבסס בשנים הללו, מתחילה הוחלט למנותו כרב העיר אך בעקבות שינוי דעות בין גדולי ישראל הוחלט למנותו כאב"ד מודיעין עילית כאשר הגאון ר' שמחה קסלר זצ"ל מונה לרבה הרשמי של מודיעין עילית.

בשנים האחרונות התנייד עם כסא גלגלים בעקבות חולשתו, תמיד היה שקוע בלימוד ומעולם לא יכלו למצוא אותו יושב בביתו ללא ספר פתוח לפניו, היה פוסק ידוע בשיטתו הייחודית כאשר היה 'חותך' פסקים באופן מעורר השתאות.

תפילותיו היו לשם דבר במתינות וכובד ראש, ואלפים נהנו ממנו בעצה ותושייה, נשא את משא העיר מודיעין עילית על כתפיו, ואף בחודשיו האחרונים היה מתעניין תדיר על הנעשה בעיר.

בחודש אב האחרון התמוטט בפתאומיות ופונה לבית החולים 'מעייני הישועה', בימים האחרונים חלה התדרדרות חמורה במצבו ואלפים מתלמידיו קיימו כנסי תפילה לרפואתו.

בשעות האחרונות אף החליטו לקיים מחר תפילת רבים ברחבי העיר מודיעין עילית, אך נגזרה הגזירה, הגאון רבי שלמה זלמן אולמן השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה, לכאבם הגדול של המוני תלמידיו.

ההלוויה תצא בשעה 13:00, מביהמ"ד חוג חתם סופר, רח' האדמו"ר מגור 27 ב"ב, לבית החיים זכרון מאיר. בהוראת רב העיר מודיעין עילית הגר"מ קסלר כל אירועי וטיולי ישיבות בין הזמנים שתוכננו ליום ד' בוטלו עקב האבל.