צילום: אלעד מלכה

גנץ קיבל את המנדט: "אזמין את כל סיעות הכנסת – אפנה ראשון לנתניהו"

יו"ר כחול לבן ח"ג בני גנץ קיבל הערב מנשיא המדינה את המנדט להרכבת הממשלה: "הבטחתי שאקים ממשלת אחדות ליברלית וכך בכוונתי לעשות. בממשלת האחדות יהיה מקום לכולם חוץ מדוגלים בגזענות ואלימות". לדבריו,"נדבר עם החרדים כאחים"

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

יו"ר כחול לבן ח"ג בני גנץ קיבל הערב מנשיא המדינה את המנדט להרכבת הממשלה ואמר כי, "הבטחתי כי אקים ממשלת אחדות ליברלית, וכך יש בכוונתי לעשות. בממשלה שאותה אקים אשרת את כל אזרחי ישראל ואפעל לטובת כל אזרחי ישראל. אפעל בכדי להקים ממשלה מתפקדת. ממשלה שישראל כל כך זקוקה לה".

"ממשלה שתחזק את ישראל ותכין את צה"ל לכל אתגר, ממשלה שתחתור לשלום ותדע להכריע כל אויב. ממשלה שתקרב את הפריפריה למרכז. בכוונתי לעשות כל מאמץ בכדי להרכיב ממשלת פיוס לאומי שתאחה את הקרעים בין השבטים. ממשלה שתוביל מעתה את מדינת ישראל ואת העם היהודי".

"אזרחי ישראל, לפני 8 חודשים, ב-21 לפברואר 2019, הוקמה כחול לבן. סיעה שנבנתה מתוך השסע והקרע שנפערו בחברה הישראלית. ומתוך תחושת האחריות העמוקה שלי ושל חבריי להנהגה: יאיר לפיד, משה (בוגי) יעלון וגבי אשכנזי, הנחנו כל שיקול אישי בצד וביחד עם חברינו לסיעת כחול לבן התחייבנו להציב את ישראל לפני הכל".

"כבוד הנשיא", הוסיף גנץ, "זו אינה סיסמה. זהו החזון שלי. זו המחויבות שלי. זו דרך החיים שלי מאז שהתגייסתי לצה"ל כחייל צעיר בספטמבר 1977, ועד כניסתי לתפקיד הרמטכ"ל העשרים של צה"ל בשנת 2011. בערב של הקמת כחול לבן אמרתי את הדברים הבאים:
במקום פלגנות אנו מציעים אחדות. במקום קיצוניות אנו מציעים ממלכתיות. במקום שיסוי אנו מציעים פיוס לאומי".

"כחול לבן הוקמה כאוהל רחב שמייצג את החלקים השונים בחברה הישראלית. כחול לבן היא הבית פוליטי הנכון למשימה שעומדת כעת בפנינו- הקמת ממשלה. בבית הזה, במדינת ישראל, יש מקום לכל מרכיבי החברה הישראלית: לחרדים שהם חלק מהמארג הישראלי ועימם עלינו לשבת ולדבר כאחים. לצעירים שזה עתה סיימו את שירותם הצבאי .לחבריי מהציונות הדתית שנמצאים תמיד תחת האלונקה, נכונים לכל משימה לאומית. לאזרחים הערבים שזכאים לביטחון אישי ולחינוך ראוי לילדיהם. לאחינו הדרוזים, שזכאים לשוויון ולא רק בצה"ל".

"בשעה הזו שאנו עומדים כאן, עיניהם של מיליוני אזרחים נשואות אלינו בציפייה להוציא את ישראל מהמשבר הפוליטי החמור בו אנו נמצאים. בשעה הזו שאנו עומדים כאן, מביטים בנו מפקדי וחיילי צה"ל בתקופה רגישה ומאתגרת. הם מצפים למנהיגות המרוכזת בשמירה, ביסוס ובטיפוח ביטחון ישראל, ולא באינטרסים מפלגתיים זניחים".

"בשעה זו עומדות משפחות הנעדרים ומצפות לבשורה. בשעה הזו שאנו עומדים כאן, מביטים בנו המנהלים בתעשיות השונות ומצפים מאיתנו למנהיגות אשר תוציא את המשק מהשיתוק ההרסני אליו נכנסנו בעקבות מערכות הבחירות. בשעה הזו שאנו עומדים כאן, מביטים בנו מנהלי בתי החולים והמורים, החקלאים ומדעני העתיד. בשעה זו עומדים כולם, עמך ישראל, ומצפים שנפעל ביושר ציבורי".

הנשיא חותם על המנדט. צילום: חיים צח/ לע"מ

"אדוני הנשיא. צפויים לנו ימים לא קלים. האויבים מבחוץ צופים בנו ומחכים לשעת כושר. הגירעון המעיק והצמיחה שנעצרה מחייבים אותנו ואותי בקבלת החלטות קשות. קיבלתי החלטות קשות בעבר. קיבלתי החלטות קשות בשנה האחרונה. אם וכאשר אדרש אקבל החלטות קשות גם בימים הבאים. זה תפקידו של מנהיג. זו תפקידה של מנהיגות. חבריי ואני ערוכים לכך".

"בבחירות האחרונות, זכתה כחול לבן בראשותי במספר הקולות הגדול ביותר. הניצחון שלנו בבחירות מטיל עלי גם את האחריות הגדולה כפי שאני מקבלה כעת להוביל להקמת ממשלה חזקה ויציבה. בממשלת האחדות הליברלית שאותה אני מבקש להקים, יהיה מקום לכל מי שהאינטרס הלאומי עומד לנגד עיניו".

"יהיה בה מקום לכל מי שהוא פטריוט ישראלי. למי שקיומה של המדינה עומד תמיד לנגד עיניו. יהיה בה מקום רק למי שלא רואה בגזענות את מורשתו, ולמי שהאלימות היא חלק מדרכו פעולתו. איני מתכוון לבזבז זמן על שיקולי אגו. אני לא מחפש רק שותפים פוליטיים. אלא שותפים לדרך של אמת, לעבודת צוות, למנהיגות אמיצה ואפס ספינים ריקים וחלולים. אינני בא מהעשייה הפוליטית אלא מהעשייה הביטחונית".

"לא גדלתי בערוגה מפלגתית כזו או אחרת, אלא במערכת הביטחון שבה אף אחד לא בודק אם החייל המסתער לידו הצביע ליכוד או כחול לבן, לישראל דמוקרטית או לאיחוד מפלגות הימין. אני מגיע למשימה הנוכחית בשמם של אלו שבחרו בי, אבל גם בשמם של אלו שלא בחרו בי. אני רוצה לקום בבוקר, לשתות קפה להתארגן בזריזות. ולצאת לעבוד ולפעול עבור אזרחי ישראל".

"דווקא במעמד חשוב זה, ראוי להזהיר את מי שרואה לנגד עיניו רק את טובתו האישית: מי שינסה לגרור את ישראל לבחירות נוספות, יוקע וייזרק מהמערכת הפוליטית. מי שיעדיף את שיפור מצבו האישי בבחירות הרסניות בפעם השלישית השנה, סופו להיעלם ולהיכחד מהמפה הפוליטית. אזרחי ישראל לא יסלחו למי שיעדיף את ענייניו האישיים על פני האינטרס הלאומי".

"החל מהיום אפנה לראשי המפלגות במטרה לכונן ממשלת אחדות תחת קווי יסוד המוסכמים על רוב סיעות הכנסת. במסגרת הזו אזמין את כל הסיעות המרכיבות את הבית- אלו שיהיו בממשלה ואלו שלא יהיו בה, מתוך מטרה לשמוע על כל המצוקות והדאגות של כל אזרחי ישראל טרם גיבוש קווי היסוד. בכוונתי לפנות קודם לליכוד, המפלגה השנייה בגודלה וליו"ר הליכוד נתניהו, ולהציע לו להיות חלק מממשלת אחדות כזו. אני מבקש לנצל את ההזדמנות כאן הערב בכדי לפנות לנתניהו ישירות".

"אנחנו מכירים שנים ארוכות. אני מכיר בזכויותיך הרבות ובהיותך פטריוט ישראלי. שלחת אותנו למבצעים רבים והובלנו ביחד מבצעים רבים ופעולות ביטחוניות רבות. אני מאחל לך לצאת זך ונקי מכל הנושאים המשפטיים עימם אתה מתמודד. לשנינו ברור כי תוצאות הבחירות והמצב המשפטי מחייבים שינוי. יחד איתך, יחד עם האנשים הטובים הנוספים שנמצאים בליכוד, עלינו לנהוג באחריות ולקיים שיח ערכי ומכבד. לא למעני ולא למענך- אלא למען אזרחי ישראל שמייחלים להקמת ממשלה".

"בהזדמנות זו אני מבקש לנצל את הבמה גם בכדי להודות לך באופן מיוחד בשמי ובשם כל אזרחי ישראל על עמידתך לאורך השנים האחרונות לצד מערכות אכיפת החוק ולמען ערך הממלכתיות שהיו לא פעם תחת מתקפה. ואתה גוננת וגוננת וגוננת. אני מתחייב שבמסגרת המאמצים הכבירים אותם נעשה בשבועות הקרובים. אמשיך ואשמור על שיח מכבד, על הממלכתיות, על הערכים שעליהם חינכתי עשרות אלפי חיילים ומפקדים ושעליהם חונכתי אני. כך תנהג הממשלה שנקים פה. כך אנהג אני. כדי שיהיה פה טוב לכולם".

לסיום אמר גנץ כי, "לפני עשרה חודשים בלבד צעדתי את הצעד הראשון בחיי לתוך המערכת הפוליטית בכדי לחולל שינוי. בכדי להוביל שינוי בדרך שבה אנו מתייחסים אחד לשני. בכדי להבטיח שינוי באופן שבו המדינה דואגת לאזרחיה. זה הרגע שלנו להביט קדימה. זה הרגע שלנו לשים כל שיקול אחר בצד ולעשות את מה שנכון למען ישראל. זה הרגע לשים את ישראל לפני הכל. בעזרת השם, נעשה ונצליח".

17 תגובות

לא יעזור לכם כלום תמו70.שנות הגלות המרה של הציונים

" ממלכתיות " כיבוס למילה "חילוניות ". עוד לא התחלת וכבר אתה משקר איך אפשר להאמין לך…

ת

מר גנץ היקר, אתה מאמין באמת שטובתה של ישראל היא שאתה, חסר כמעט כל נסיון פוליטי, פרלמנטרי וניהולי – תהיה ראש הממשלה עכשיו, ורק לאחר מכן, ישוב להיות מי שהיה ראש ממשלה למעלה מעשור?

פשוט משעשע
אין מה לומר גם נתניהו וגם גנץ משחקים נהדר השאלה שנותרה מה יועילו לנו בחירות נוספות.

פשוט הזוי נאום שמטרתו כביכול אחדות ובפועל כולו ניסיונות לתקוף את נתניהו ולעשותו כאשם במידה ונלך לבחירות גנץ צריך לדעת שגוש החמישים וחמישה זה לא קלישאה שמטרתה לגרור את המדינה לבחירות אלא נאמנות לשותפות אבל אני סמוך ובטוח שנתניהו ידע להיחלץ מזה בצורה הטובה ביותר

האמת שהמצב נראה רע מכל כיוון שנסתכל עליו, ביבי צמוד לכסא כמו תינוק למטרנה, וגנץ נחוש בכל דעתו לגמול אותו מהבקבוק ללא הצלחה…..

עוד קצת לחץ ואנחנו משוחררים מפלונטר האדיר שביבי גרר אותנו לתוכו ומשחררים אותו לנהל את ענינו המשפטי

בא נראה איך אתה מבצע כמה מילים יפות מר גנץ אבל בין המחשבה למעשה זה כמו שמים לארץ!!!!!!!!!! מקווה שהאמת תצא לאור ותהיה ממשלה ימנית-חרדים בלבד

מר גנץ תפנה קודם למרץ ולרשימת שונאי יהודים החברים האהובים עליך שיכסו על הגניבות שלך שלא יחקרו אותך . כי לא נתנייהו לא חוקרים ..

איזה יופי הוא מדבר בלה בלה בלה.
במיןוחד הבלה בלה בלה שהוא אמר.
ואיזה נאום הןא אמר כשבלה בלה בלה.
הוא גם נביא ויודע מה עם ישראל יבחר בבחירות הבאות.
לאיזה בלבלה הוא נכנס.
גנץ תפסיק לשמש להסוואה של לפיד

נאום פנטסטי…?
בפועל מה… מחר נקום בבוקר עם ממשלה של 120 חברי כנסת.. כולם אהובים.. כולם ידידים.. ?
והכל בהנהגת הקברניטים לפיד וגנץ.
הזוי!

"הנחנו כל שיקול אישי בצד" סוף ציטוט.
תשמעו לא חשבתי שמנהיגנו פועלים אך ורק לשם שמיים.
פששש אשריכם ישראל מי כמוך..

אני לא יודע מי שם לב אבל הוא מדבר הרבה
ולכל מה שידוע לי לאורך כל הממשלות כל מי שדיבר הרבה לא עשה כלום וגם אמרו חכמינו ז"ל "אמור מעט עשה הרבה"

גנץ נשלט על ידי לפיד לפיד הוא שם הבעיה

מר גנץ הגאוותן והשקרן התעורר שוב מכוח ההזיות ותעתוע שלו . הוא הולך להזיק למדינה כמו יהיר כשהיה שר אוצר . כמו לברמן שהיה שר בטחון . כמו עודה וטיבי תומכי טרור מובהקים . וכמו מר גנץ בעצמו עם הכנה לא ברורה של חמישים מליון לעסק כושל . צריך חקירה פלילית דחוף . אלא מה ! לא נתנייהו לא חוקרים !!!

'

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell