בחצר הקודש סאדיגורה יערכו הערב מעמד 'באור פניך' במהלכו ישא הרבי דברים לקראת זמן החורף. במעמד ישתתף כאורח הכבוד ראש ישיבת פונבי'ז הגרב''ד פוברסקי שישא דברי חיזוק בפני החסידים. טרם ברור אם ומתי יצא האדמו''ר חזרה לארה''ב

לאחר שכ"ק מרן האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א חזר לארץ לרגל ה'ימים הנוראים', אחרי שהייה של כחצי שנה בארצות הברית לצורכי רפואה, מארגנים בחסידות מעמד אדיר בראשות הרבי שליט"א ובהשתתפות מאות החסידים.

במודעה שפורסמה בריכוזי החסידות נכתב כי קהל אנ"ש מוזמנים למעמד הנשגב באור פניך, "בו נזכה לקבל על עצמנו עול מלכות שמים ועול תורה לאורו הבהיר של כבו"ק מרן רבינו שליט"א". המעמד יתקיים הערב לקראת השעה 20:30 בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב גוטמכר בבני ברק.

השתתפות מעניינת תירשם במהלך המעמד כאשר צפוי לשאת דברים ראש ישיבת פוניב'ז וחבר מועצגה"ת הגאון רבי ברוך דב פוברסקי שליט"א. בשיאה של המעמד יישא דברים ארוכים כ"ק האדמו"ר שליט"א בה יעורר את חסידיו בחיזוק לימוד התוה"ק לקראת זמן חורף.

יצויין כי בחצר בחסידות טרם יודעים ברור אם וכאשר מתי יצא כ"ק האדמו"ר שליט"א חזרה לארה"ב להמשך טיפולו הרפואי, דבר שאולי יקרה בתקופה הקרובה מאוד ועל כן בחסידות ראו לנכון לקיים כינוס כזה להתחזק לאורו של כ"ק האדמו"ר שליט"א.

עוד יצוין כי בכל מהלך ה'ימים הנוראים' וימי חג הסוכות ערך כ"ק האדמו"ר שליט"א את התפילות והטישים ביד רמה כהרגלו במהלך כל השנים, בחסידות בעקבות כך נרשמה התרגשות גדולה כאשר זכו לשהות במחיצת הרבי במהלך כל החודש האחרון. בחסידות מבקשים להמשיך להעתיר בתפילה לרפואתו המהירה של הרבי הזקוק לרחמי שמים מרובים.