מכירים את זה שאתם רואים מישהו שלא למד כלום מעולם, והוא גם לא גאון פיננסי מיוחד, אבל הוא מצליח מאוד בעסק שלו, ודווקא אתם, שיש לכם ביד מוצר או שירות ממש טוב, ואתם גם לא טיפשים בכלל, איכשהו לא מצליחים להרים את העסק שלכם, או שהעסק די 'שורד' אבל לא מביא לכם את הכסף שהייתם רוצים, ואתם לא מצליחים להבין את פשר האבסורד הזה?

אז הנה הסוד: ע"פ מחקרים מקצועיים שנערכו – הידע העסקי, חוש היזמות והיכולת הניהולית של בעל העסק – אחראים ל-14% בלבד מהצלחת העסק! המרכיב המרכזי שאחראי להצלחת עסק הוא ה'מיינדסט' – החשיבה והגישה הנכונה של בעל העסק.

אם אין לך תפיסה נכונה לגבי כסף ועסקים – תפעל בצורה לא נכונה, גם אם באופן לא-מודע, ותרחיק מעצמך את ההצלחה – גם אם בפועל תתאמץ ותעשה הרבה מאוד כדי להצליח. וכשיש לך את החשיבה הנכונה – יש לך את הדבר החשוב ביותר שיגרום לעסק שלך להצליח!

לאחר שהוביל קרוב ל-400 בעלי עסקים בציבור החרדי להצלחה עסקית וכלכלית, פותח אהרן זילבר בימים הקרובים את קורס 'פריצה עסקית' עבור בעלי ובעלות עסקים קטנים ובינוניים ועצמאים. קורס מתקדם ופורץ דרך שיעניק לבעלי עסקים את כל היסודות הבסיסיים החיוניים לניהולו ולקיומו של עסק יציב, מצליח, מתפתח, ומרוויח, ימנע מכל בעל עסק מלבצע טעויות קריטיות שמפילות עסקים רבים, ויביא כל אחד בתוך זמן קצר לפריצת דרך ולהגדלת רווחי העסק, עם דגש מיוחד על התנהלות חכמה של 'תוצאות לפני הוצאות'.

בקורס ירכשו המשתתפים גישה כלכלית וחשיבה עסקית נכונה של בעלי עסקים מצליחים, ויקבלו את כל היסודות הבסיסיים, תמצית הידע המקצועי, בכל התחומים החשובים האחראים להצלחת העסק, בין היתר: תפיסות יסוד חיוניות להצלחה כלכלית, סודות הצמיחה העסקית, יסודות השיווק העסקי, הגישה המצליחה למכירות, התנהלות פיננסית נכונה בעסק וניהול עסקי מנצח.

בנוסף למחירו הנוח של הקורס, אותו ניתן לפרוס לששה תשלומים קלים, במסגרת חגיגת 3 שנים למרכז זילבר, מקבלים משתתפי הקורס חבילת בונוסים ענקית ומדהימה במתנה – חבילת קורסים מקצועיים דיגיטליים מבכירי המנטורים בישראל ושורת מתנות מקצועיות ויקרות לבחירה אישית – בשווי אמיתי של אלפי שקלים, ללא כל תשלום נוסף!

קבוצות הקורס, לגברים בשעות הערב ולנשים בשעות הבוקר, ייפתחו בעז"ה ביום רביעי הקרוב, א' חשוון.

אתם מוזמנים להצטרף לקורס ולהביא את העסק שלכם, כבר בחורף הקרוב, לפריצת דרך מדהימה. זה יהיה כנראה הצעד המשמעותי ביותר שעשיתם עבור העסק שלכם בשנים האחרונות!

כאן ניתן לקבל תשובות מלאות לכל השאלות הנפוצות על הקורס.

את הסילבוס המלא של קורס 'פריצה עסקית' ניתן להוריד מכאן!

לפרטים מלאים ולהצטרפות לקורס לחצו כאן

או פנו למרכז זילבר, בטלפונים: 03-6999122, 058-3236111, או במייל office@a-zilber.co.il

בהצלחה!