הסינגל של היתומים: סנדי דינקל בהפקה מוזיקלית ייחודית לקראת מסע 'בני עלייה' של ארגון 'זה לזה'

לקראת נסיעתם לפרשבורג של קבוצת יתומים חסידיים במסגרת פרויקט 'בני עלייה' של ארגון 'זה לזה', הפיק סנדי דינקל כשרון צעיר מבריק ,ואחד הכישרונות הבולטים בתעשיית המוזיקה החסידית, את הסינגל 'אשרינו בני עלייה'.

מדובר בסינגל ייחודי שהופק, עובד ובוצע על ידי דינקל, שילווה את מסע היתומים לפולין ברגש חסידי אותנטי ובאנרגיה שמשלבת מוזיקה איכותית וחדשנית. הסינגל, שיוצא לאור לרגל מסע הקודש של חבורת בני עלייה, הופק בהתנדבות על ידי סנדי דינקל שנרתם לפעילות ונענה לבקשתם של ראשי ארגון 'זה לזה'.

מתוך תפיסת עולם הדוגלת בהעצמת היתומים והענקת ביטחון לבחורי ישיבות חסידיים שמצאו את עצמם בעולם של יתמות, הוחלט להפיק את הסינגל המקורי עבור הבחורים שהצטרפו למסע כאות תגמול על פרויקט שנמשך על ידי הארגון בתקופה האחרונה. הסינגל הסוחף, שילווה את המסע המרגש לאתרי יהדות וקברי צדיקים בפולין, מהווה חלק אינטגרלי מהחזון של ארגון 'זה לזה' להתייחס ליתמות כאל נקודת זינוק מעצימה.

כמי שנחשב למוביל בהפקת סינגלים אומנותיים למוסדות, ארגונים וישיבות, סנדי דינקל היה הבחירה המתאימה ביותר להוביל את הפקת הסינגל עבור הארגון. בשילוב של רגש חסידי, מוזיקה חדשנית ואנרגיה סוחפת, הצליח דינקל לפלס את דרכו לחזית הבמה המוזיקלית של הציבור החרדי. הסינגל החדש מדבר בעד עצמו.