נתניהו מוקף במקורביו הנחקרים. מימין: עופר גולן. מאחוריו: טופז לוק ויונתן אוריך. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"לרה"מ נאסר לשוחח עם יועציו"; המשטרה: נפל פגם בהתנהלות החוקרת

פרשת הטרדת פילבר: מבירור שהתקיים במשטרה עלה כי נמצא פגם בהתנהלות החוקרת, שלא הבהירה לאוריך כי זכותו לסרב לפתוח את מכשירו. בליכוד טוענים: המשטרה אסרה על יועצי רה"מ לשוחח עימו. בינתיים: מחר דיון בבית המשפט

כתבות נוספות בנושא:

הסקר: "בנט וסער קיוו ל'אפטר שוק' - אך הם מתרסקים ונתניהו מתחזק"
שמחה פרידמן בסינגל חדש: "לוחות בהר"
כאשר ישא האומן את היונק: כ"ג שנים להסתלקות האדמו"ר רבי יוחנן מטאלנא זצ"ל
פרחי ירושלים בסינגל לזכר אלי קיי הי"ד: הלב בוכה בשקט
 • לחברת סטרטאפ מצליחה דרושים מתמללים דוברי עברית -ללא צורך בניסיון קודם!

  תוכן מקודם

 • טכנאי מחשבים ? המשרה הזו בשבילך

  תוכן מקודם

 • "מרים לא פחדה למות" שלמה ברים משתף

  תוכן מקודם

 • אובחנה עם OCD וקיבלה 59,000 שקל! / אובחן עם דיכאון וקיבל 52,000 שקל!

  תוכן מקודם

בדיקת המשטרה, בעקבות התלונה שהעבירו יועצו של נתניהו יונתן אוריך ופרקליטתו ליועמ"ש, על השימוש שנעשה בטלפון הנייד שלו העלתה כי נמצא פגם בהתנהלות החוקרת – כך דווח ב'חדשות 12'. זאת בעקבות שהחוקרת לא הודיעה לאוריך, שהוא רשאי לסרב ולא החתימה אותו על הסכמתו לעשות זאת – כמתחייב.

על פי הדיווח של משה נוסבאום, לגבי יתר הטענות של יועצו של נתניהו ועורכת דינו, לא נמצאו תימוכין והצדקות. התברר שכל החקירה של אוריך תועדה ובדיקתה העלתה שאכן החוקרת נטלה את מכשיר הטלפון הנייד של אוריך במהלך החקירה ועמדה איתו ביציאה מחדר החקירות במשך 13 שניות ואז חזרה מיד אל תוך החדר.

בליכוד טוענים כי במסגרת החקירה נאסר על יועצי התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו ליצור עימו קשר, כך דווח ב'חדשות 13'. עם זאת, מהמשטרה נמסר כי האיסור נוגע רק לשיחות הקשורות לחקירה ולא לכלל השיחות ביניהם. האיסור המשטרתי לכאורה נוגע לדוברו של נתניהו, יונתן אוריך, ולאחראי הניו מדיה שלו, טופז לוק.

ב'מעריב' דווח כי גורמים בסביבת רה"מ מסרו שאוריך הושעה מתפקידו לאחר שנאסר עליו לשוחח עם נתניהו. אוריך עצמו מכחיש. אותם גורמים מסרו כי עופר גולן, דוברו האישי של נתניהו, משמש לעת עתה גם דובר הליכוד, זאת בעקבות איסור גורף שחל על יונתן אוריך לעמוד בקשר עם רה"מ, טלפוני ואישי כאחד, וכי אוריך, כאמור, הושעה מהתפקיד.

בתוך כך, המשטרה ביקשה מבית משפט השלום בתל אביב לעיין בטלפונים של יועציו הקרובים של ראש הממשלה, החשודים בהטרדת עד המדינה שלמה פילבר. בית המשפט סרב לאשר את הבקשה במעמד צד אחד, ומחר יתקיים במקום דיון בנושא. זאת מכיוון שדיון במעמד צד אחד נועד למקרים שבהם החקירה עדיין בשלב הסמוי, אך במקרה זה אין הצדקה לכך.

השר ארדן במתקפה על המשטרה: "מחאה שולית נחקרת באמצעים פולשניים"

כזכור, המשטרה פתחה בחקירה נגד בכירים במטה הבחירות של מפלגת הליכוד בחשד שהטרידו את עד המדינה בתיק 4000 שלמה פילבר, ובין היתר דאגו לכך שישלח לביתו רכב של הכנסת ספר תורה וישמיע מתחתיו כינויי גנאי. עד כה נקרו ארבע מאנשי קמפיין הליכוד: יועץ הדגיטל של נתניהו – טופז לוק, מנהל קמפיין הליכוד – ישראל איינהורן, יועץ התקשורת של משפחת נתניהו – עופר גולן ודובר הליכוד וראש הממשלה – יונתן אוריך.

בעקבות הסערה סביב החרמת הטלפונים של הארבעה, יצאו במשרד המשפטים והמשטרה בהודעה משותפת בה הבהירו: "שהדבר נדרש בשל צרכי חקירה מובהקים. בשל הרגישות המיוחדת המובנת הוחלט כבר מן השלב הראשון כי יתבקש צו מבית המשפט שיאפשר אך ורק חיפוש מצומצם, שנועד לאתר מידע הקשור לאירוע מושא החקירה בלבד, וכי בשל הרגישות במקרה זה, החיפוש ייערך במתווה זהיר שייקבע ויאושר על ידי בית המשפט. המדינה תבקש כי במידת האפשר השופט הוא זה שיבצע את איתור החומרים הרלוונטיים ולא גורמי החקירה. בניגוד לפרסומים שגויים, צו החיפוש האמור נועד אך ורק לאיתור מידע הרלוונטי לחקירה".

הכתבות המעניינות ביותר

המרדף של ארה"ב אחרי הסכם הגרעין עם איראן - יש סיכויי להצלחה?
ישי מאיר במשאפ חדש: "אש"
"ומירושלים ליבנה": שרידי מבנה מימי הסנהדרין נחשפו ביבנה • צפו
"אם אתם מאירים את שלי" תורמים לקופת הצדקה של גדולי ישראל וזוכים לישועה
בעקבות התבטאויותיו: המתמודד היהודי לנשיאות צרפת אריק זמור יורד בסקרים
מעמד מרגש: הרבי מפינסק קרלין הדליק נר ראשון למאות בנות 'בית לפליטות' • צפו
יחליפו את מסוקי היסעור: רכישת מסוקי התובלה לחיל האוויר אושרה בוועדה
מזקני חסידי בעלזא בירושלים: הלך לעולמו הרה"ח רבי אברהם לוי ז"ל
דיווח: אזרח חזר ארצה ממדינה אדומה ונמלט מבידוד במלונית
טיפים להימנע מנזילות ורטיבויות
המומחה מדרום אפריקה: "בקרוב יהיו 10,000 מאומתים באומיקרון ביום"
ספרי חסידות במחירים של פעם בשנה
היסטורי: בית המדרש הגדול בעולם יוצא בהגרלות חסרי תקדים וזה ההזדמנות שלך לזכות בהם!
נהג האוטובוס שבו נסעה חולת האומיקרון: "תחושה של חוסר רצינות"
משפט נתניהו: ניר חפץ חשף בבכי; "זו הסיבה שהפכתי לעד מדינה"
תיעוד מיוחד: הראשון לציון והגאב"ד הכניסו ספר תורה לבנק ספרא בז'נבה
נר ב': מי יזכה שהנסים יעברו דרכו • הרב יחיאל מאיר צוקר • צפו
הרמב"ם היומי • הלכות פסולי המוקדשין פרק ה' • צפו
0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
7 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

סדום!!!

סדום ועמורה

מתי העם יחליט שזה הזיה מה שהולך איתם???

השתלטות של כמה אנשים,שלא נבחרו ע"י העם, אלא בחרו בעצמם את עצמם,על מדינה שלמה של מליוני אנשים שרוצים ממשלה שנבחרה ע"י העם, והחונטה המשפטית משתלטת על כולם ולא נותנת לממשלה, שנבחרה ע"י העם, לתפקד!
הם החליטו שהם הכי חכמים והכי נבונים,רק הם יודעים מה טוב לעם ואיך המדינה צריכה להתנהל ואין מי שיכול לעצור את ההשתלטות הטוטאלית הזו! זה פשוט הזוי!!! הק.ג.ב. קטנים לידם! הם מנהלים את המדינה כרצונם, תוך כדי דיקטאטורה ,בלי שיהיה מי שיעצור אותם! מה זה? למה כולם שותקים? לא צריך לחיות תחת משטר כזה כ"כ הרבה זמן ולשתוק! אולי צריך ללמוד מהלבנונים כבר עכשיו ולא לחכות עוד! מספיק עם הגאוה ותחושת העליונות שלהם! יש להראות להם את מקומם הראוי -בכלא!!!

געוואאאאאאלד!!!!!

חייבים לחוקר חוק לפיזור בג"ץ הארורים ידם של השמאל הפוליטי הרדיקאלי שונא דת ה' . לזרוק אותם לכלא . לצינוק יחד עם גנץ ויהיר וברח

סדום ועמורה . טפשים מטופשים . השיבה שופטינו כבראשונה והשלך את עוכרי ישראל ודתם למאסר עולם

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו