צילום: פלאש 90

דיון שוב בעוד 3 שבועות: בג"ץ דחה את עתירת רון קובי נגד חברי המועצה

בית המשפט דחה את העתירה למתן צו ביניים שהגיש ראש עיריית טבריה רון קובי שביקש להורות על פיזור מועצת העיר ולהורות למשרד הפנים להכריז על מינוי ועדה קרואה שבראשה יעמוד וכך להעביר את התקציב העירוני. "איננו רואים מקום להיעתר בשלב זה"

בג"ץ דחה היום את בקשתו של ראש עיריית טבריה רון קובי, להוצאת צו ביניים שנועד לאפשר לו למנות 'ועדה ממונה' ובכך לקבוע את פיזור חברי מועצת העיר. על פי קביעת בית המשפט, הנושא יידון בדיון שנקבע ממילא לעוד כשלושה שבועות בעתירה שהגיש קובי נגד משרד הפנים בגין השימוע לפני פיטורין שמבקש המשרד לערוך לו.

בהחלטתם כתבו השופטים, "איננו רואים מקום להיעתר בשלב זה לסעד הביניים שהתבקש, בהינתן הדיון הקבוע ל 17,11,19."

בתגובה להחלטה אמר חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי, כי "שוב רון קובי מוכיח מעל כל ספק כי לא היית לו שום כוונה להעביר תקציב או לנהל עיר אלא רק ביקש לפגוע בתושבי טבריה ובחברי מועצת העיר שנלחמים על עתידה. אמשיך להילחם למען הצדק, למען טבריה ותושביה בכדי ליצור תקווה חדשה וטובה".

כזכור, לפני כשבועיים וחצי החליט בג"ץ להיעתר לעתירה שהגיש רון קובי והורה על ביטול השימוע שביקש משרד הפנים לערוך לו. קובי עתר לבג"ץ לאחר שקיבל שימוע לפני פיטורים ממשרד הפנים לאחר לא הצליח פעם אחר פעם להעביר תקציב במועצת העיר.

בעתירתו דרש קובי מבג"ץ להוציא צו על תנאי שימנע את פיטוריו. שכן לטענתו קיים ניגוד עניינים בינו לשר הפנים אריה דרעי ומנכ"ל משרדו הכפוף אליו מרדכי כהן. קובי טען בנוסף, כי אין באפשרות ממשלת מעבר להדיחו. אשר על כן לדבריו, על משרד הפנים למנות חברי ועדה קרואה שיכהנו לצידו במקום חברי מועצת העיר, וכך יוכל לאשר תקציב.

3 תגובות

רון קובי נמאסתם חבל שבחרנו בך לא ידענו שאתה ממש מתנהג כמו אנטישמי

חיומה, אם היית בוחרת בו לא היית גולשת באתר הזה

אם ר' חיים בירך את דרעי שיראה במפלתן של רשעים הסוף של רון קרוב….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן