סער בביקורת על נתניהו: "התגובה לירי צריכה להיות חריפה בהרבה"

יריבו של נתניהו בליכוד כתב כי, "היעד של ישראל צריך להיות פירוק התשתיות הצבאיות של החמאס והג׳יהאד האיסלמי בעזה". בנט: "‏ישראל במצב חירום לאומי. על כולם להתפשר ולהקים ממשלה בהקדם". גנץ: "ממשלה בראשותי לא תסבול איום על הדרום"

ח"כ גדעון סער הגיב הערב להסלמה בדרום ותקף את מדיניות ראש הממשלה: "התגובה על הירי על שדרות ותושביה צריכה להיות חריפה בהרבה מזו שננקטה. היעד של ישראל צריך להיות פירוק התשתיות הצבאיות של החמאס והג׳יהאד האיסלמי בעזה. אחת הסיבות המשמעותיות מדוע נדרש לסיים בהקדם את המשבר הפוליטי ולהקים ממשלת אחדות לאומית רחבה".

ח"כ שלמה קרעי מ'הליכוד', המתגורר בדרום, כתב הערב כי, "תמיד אמרנו שישראל תבחר את העיתוי, לדעתי זהו העיתוי שבו ממשלת ישראל הציונית בראשות נתניהו צריכה לפעול במלוא העוצמה מול ארגוני הטרור ברצועת עזה". אני קורא לרה"מ לפעול במלוא העוצמה ברצועת עזה כל עוד זה בידיים שלנו. חייבים לפעול במלוא העוצמה כעת".

יו"ר 'הימין החדש' נפתלי בנט קרא בעקבות המצב למהר ולהקים ממשלה: "‏ישראל במצב חירום לאומי. לא ניתן יהיה לדחות לאורך זמן את טיפול השורש הנדרש בעזה, זאת במקביל לבלימת הצבת טבעת הטילים של איראן סביב ישראל. אסור שישראל תצא לסיבוב בחירות שלישי שישתק אותנו וימנע פעילות בטחונית ואזרחית דחופה. על כולם, נתניהו וגנץ כאחד, להתפשר ולהקים ממשלה בהקדם".

יו"ר 'כחול לבן', ח"כ בני גנץ, הגיב עם צאת השבת לירי הרקטות לעבר הדרום ואמר כי, "ממשלה בראשותי לא תסבול איום על תושבי הדרום ולא תקבל שום פגיעה בריבונותה. נחזיר את ההרתעה בכל מחיר, גם אם נצטרך לפגוע אישית במי שמובילים את ההסלמה. בעת הזו, נתמוך ונגבה כל מדיניות תגובה נחושה ואחראית על מנת להביא שקט ארוך לתושבי מדרום. זו חובתנו – זו מחוייבותי אליהם".

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, תקף גם הוא את ראש הממשלה אמר כי הירי הוא "תוצאה ישירה של מדיניות הכניעה של הממשלה לארגוני הטרור בעזה. מי שמכיל התפרעויות והפרות סדר בשישי בצהריים מקבל רקטות בשישי בערב. אבל לא לדאוג תגובת רה"מ בדרך. כבר בסוף השבוע הבא יועברו שוב עשרות מיליוני דולרים במזומן לידי ראשי החמאס".

ח"כ משה (בוגי) יעלון מ'כחול לבן' טען כי, "לנתניהו אכפת רק מעצמו, הוא מתבצר ומתמגן מכתבי האישום בבלפור – ואתם תרוצו לחפש מחסה מעוד רקטה כי אתם פשוט לא מעניינים אותו. משבר מנהיגות כזה מסכן את ביטחון ישראל, לא רק מול החמאס והג׳יהאד אלא גם מול איראן וחיזבאללה".

9 תגובות

החוליה החלשה אצל ביבי זה הטיפול בעזה

הגבר היחידי בתוך עד כבשים עיוורות

לא סתם בפריימריז הגיע גבוה מאוד

את התגובות של כולם אפשר היה לשמוע חוץ מזו של יעלון, שאני לא מבין איך הוא מעז לדבר.. בתור סר בטחון כושל ביותר בסוגיית עזה

אל תתנו חרב בידי אויבינו
כל פגיעה בחמס ועזה
תתן סיבה לאיראן והחיזבללה לשגר טילים שיחריבו חצי מדינה
על איזה נשק אתם סומכים ומי אתה גדעון סער שנהיית מבין בבטחון
חתרן נלאה שאין לו זמן לחכות לתורו

סער .תשתוק נמאס מהתככים והחתרנות שלך . אנו יודעים מה כונותיך הזדוניות

כולם מבלבלים את השכל כל החכמים האלה אני ואני בסוף דואג לעצמי לסמוך על אבינו כולכם דיבורים

ליברמן אני 48 שעות מחסל הניה בלבלן שכל שכמהו לא עשה שום ולא יעשה שום דבר בשביל לשבת על כסא ראש הממשלה מוכנים לעשות ולהשחיר את נתינהו ולבלבל את השכל

סער היחידי שאכפת לו מהתושבים בדרום באמת ולא מפחד להסתכסך בשבילם כל הכבוד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *