צילום: פלאש 90

בעקבות ההצקה לישיבתו: הגר"ד קוק הגיש תלונה במשטרה נגד רון קובי

סוער הטבריה: לאחר שראש עיריית טבריה התעמת שוב עם תלמידי המקובל הגר''ד קוק עלה המקובל לתחנת המשטרה והגיש תלונה נגד רון קובי. מקורבו ל'חדשות JDN': "הרב בתחילה לא הגיב, אך כשכלו כל הקיצין עלה הרב בעצמו לתחנת המשטרה"

המקובל הגאון רבי דב קוק הגיש היום (ראשון) תלונה במשטרת בטבריה נגד ראש העיר רון קובי. הרב הגיע בעצמו לתחנת המשטרה בעיר בכדי להגיש את התלונה נגד קובי, שהגיע לפני כשבועיים לבית מדרשו של הרב ועל פי עדויות שהגיעו לידי חדשות JDN' התקוטט עם ילדים במקום ועל פי הטענות אף היכה אותם.

היום הגיע שוב קובי בכדי להתעמת עם תלמידים בסמוך לישיבתו של המקובל הגה"צ רבי דב קוק שליט"א, ילדים ששהו במקום החלו מגנים אותו בצעקות. קובי, שהיה באותו עת בשידור חי ברשתות החברתיות, תקף את המגזר החרדי המתגורר בטבריה ואת ישיבתו של המקובל הגר"ד קוק שליט"א, עפ"ל.

מקורבו של המקובל, הרב יקותיאל אוהב ציון, טען בשיחה ל'חדשות JDN' כי "קובי ספג בתקופה האחרונה מכה קשה מצד נאמניו שהחלו לעזוב אותו, ובצעד נאלח החל להיטפל למקובל הרב דב קוק במטרה לתפוס שוב כותרות ולהיות בחזית העיר טבריה. הרב בתחילה לא הגיב, אך כשרון קובי החל יום אחר יום להגיע לישיבה ולהטריד את הלומדים אמר המקובל כי כלו כל הקיצין ועלה בעצמו לתחנת המשטרה להגשת תלונה נגד רון קובי".

עוד סיפר הרב אוהב ציון כי "כלל השוטרים בתחנת המשטרה קיבלו את הרב דב קוק בכבוד גדול, והזדעזעו לשמוע על הצקותיו הבלתי פוסקות של ראש עריית טבריה רון קובי". לדברי מקורבו הם מקווים כי ישימו סוף לתופעה הבזויה הזו בקרוב.

כזכור, המקובל הנודע הגה"צ רבי דב קוק שליט"א הרכיז בשבוע שעבר כי החליט לעזוב את העיר ואמר למקורביו כי עד שיעבור הגזירה של אותו אנטיוכוס הוא נאלץ לעזוב את העיר והוא אינו יכול להמשיך להתגורר בעיר במצב הזה. "אני לא יכול להישאר פה, אני בורח, אי אפשר להשיאר פה,השם יעזור לנו שנעבור את הגזירה הנוראה של אנטיוכוס הזה".

בתוך כך, קובי ספג בשבוע שעבר מפלה בבג"ץ שדחה את בקשתו להוצאת צו ביניים שנועד לאפשר לו למנות 'ועדה ממונה' ובכך לקבוע את פיזור חברי מועצת העיר. על פי קביעת בית המשפט, הנושא יידון בדיון שנקבע ממילא לעוד כשלושה שבועות בעתירה שהגיש קובי נגד משרד הפנים בגין השימוע לפני פיטורין שמבקש המשרד לערוך לו. בהחלטתם כתבו השופטים, "איננו רואים מקום להיעתר בשלב זה לסעד הביניים שהתבקש, בהינתן הדיון הקבוע ל 17,11,19."

13 תגובות

הרב לא יודע שהפרקליטות ובית המשפט יצדיקו את המסכן הזה הלוקה בנפשו ויאשימו רק את החרדים ,

שם רשעים ירקב
כמה שיותר מהר

פחחחח, מי שמע דבר כזה שראש העיר מגיע כדי להתקוטט עם התושבים?! דחוף לגן פעוטון! הזוי הבן אדם! לפחות לא היה משפיל את עצמו עד כדי כך! רשעותו העבירה אותו על דעתו

תינוק מגודל הרון קובי הזה!!!!!!
רפואה שלימה

בחור שלא יודע לנהל מכולת ורוצה לנהל עיר

משיח דחוף

חברה אני הגעתי למסקנה אחת מדינת ישראל ובראשה בית המשפט מנוהלת ע"י אנשים הדיוטים שכל עניינם הוא אינטרס וחברים מדינת ישראל מוכיחה את עצמה כמנוהלת ע"י מערכת משפט של אנשים משוגעים
איך יכל להיות שכ"כ הרבה שקר רואים לאחרונה במערכת המשפט והעולם שותק!!!
אנחנו מנוהלים ע"י מפיה שנקראת בג"צ כולם יודעים שכל שופט רגיל עובר איומים שאם לא יעשה כך וכך יעבור פיטורים והצקות
חברה הגיע הזמן למהפכה להעיף את כולם באוזניים ולשפר תמערכת!!!

ליואל
אומנם אתה צודק לגבי הרשויות …אבל הרב בטוח יודע יותר טוב מכולם מה הוא עושה !!

עד שהבן אדם מתחזק מגיע יום יום לבית המדרש
אתם מרחקין אותו ??
חחחחח
תמותת רשע רעה!
הרע שלו הוא בעצמו ימותת אותו!
ואז אולי ירחמו עליו משמים ויזכה לחזור בתשובה..

הרב קרא לו אנטיוכוס לרמז שבחנוכה הוא נגמר.
מדובר על שיא הסט"א שבא נגד שיא הקדושה קודש הקדשים מרן הרב שליט"א

בהעדר הצלחה בערייה וכישלון מוחלט בהרצת מפלגת" הימין החילוני " לאנשר לו אלא לריב עם תושבים

ברגע שהרב קוק יעזוב את טבריה
צפו לרעידת אדמה חזקה שתמוטט על רון את כל בנין העיריה ראו הוזהרתם !

צדיק גוזר והקב"ה מקיים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *