צילום: עבד ראחים קאטיב / פלאש 90.

מנהיג חמאס לועג: "בישראל אין ממשלה – לא יכולים לקבל החלטות"

לאחר ההתחממות בדרום התייחס יחיא סינוואר למצב הפוליטי בישראל וטען שמדינת ישראל במצבה הנוכחי לא מסוגלת לקבל החלטות, זאת לדבריו: "כאשר אין ממשלה שתוכל לאשר תקציב או קבינט מצומצם שמסוגל לדון בבעיה האיראנית"

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

מנהיג החמאס בעזה, יחיא סינוואר, התייחס היום (ראשון) להתחממות האחרונה עם ישראל ולעג לממשלת ישראל כשטען שאינה יכולה לקבל החלטות גורליות בשל הפלונטר הפוליטי שנוצר בישראל, לעומת ה'אויב הציוני' אמר סינוואר כי ארגונו מוכן לכל תרחיש, "כאשר אין ממשלה שתוכל לאשר תקציב או קבינט מצומצם שמסוגל לדון בבעיה האיראנית אין גם אפשרות להגיע להסכמי שבויים".

עוד אמר מנהיג ארגון הטרור כי לא מתקיים משא ומתן בין ישראל לחמאס. סינוואר התייחס בנאום שנשא גם לאפשרות של חילופי השבויים במסגרת הסדרה עם ישראל וטען שלא מתקיים משא ומתן בנושא זה. אך הוסיף שארגונו מוכן להשקיע מאמצים בשחרור אסיריו.

מוקדם יותר הסתיימה ישיבה בת חמש שעות של הקבינט המדיני-ביטחוני, שבה דנו ראשי מערכת הביטחון במצב המתוח בעקבות המטחים ששוגרו לעבר עוטף עזה בסוף השבוע האחרון. במהלך האירועים קיים ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו התייעצויות ביטחוניות בקריה בתל אביב עם הרמטכ"ל רב אלוף אביב כוכבי, ראש השב"כ נדב ארגמן, ראש המל"ל מאיר בן שבת ובכירי צה"ל נוספים. גורם מדיני אמר אמש כי, "אנו נמצאים בתקופה רגישה ונפיצה ביטחונית, גם בצפון וגם בדרום. לכן מנהלים זאת באחריות ובשום שכל". הגורם צוטט עוד ב'ווינט' אומר כי, "בישראל רואים בחמאס אחראי לכל תוקפנות וירי היוצאים מעזה, ונערכים לכל התרחישים".

כזכור, שבת מתוחה עברה על תושבי הדרום, אזעקות צבע אדום נשמעו אתמול (ליל שבת) בשעה 21:00, 21:06 ו-21:42 בעיר שדרות וביישובי המועצה האזורית שער הנגב. מערכת כיפת ברזל יירטה שמונה מן הרקטות, רקטה נוספת נחתה בשטח פתוח ואחרת פגעה פגיעה ישירה בבית בשדרות. הרקטה התפוצצה סמוך למבנה – דיירי הבית, זוג הורים כבני 40 וילדיהם, שהו במרחב המוגן ולא נפגעו. נזק משמעותי נגרם לבית ולמכוניות סמוכות. סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר נשמעה שוב אזעקת צבע אדום בשדרות וביישוב איבים. מדובר צה"ל נמסר כי זוהה ירי שאינו רקטות מרצועת עזה לעבר ישראל.

בתגובה תקפו מטוסי קרב של צה"ל מגוון רחב של יעדי טרור בהם מתחם צבאי של הכוח הימי של ארגון הטרור חמאס, מתחם צבאי של מערך ההגנה האווירית של הארגון, מתחם צבאי המכיל סימולטור לירי נגד טילים, מתחמי אימונים, אתר לייצור אמצעי לחימה, מתחם צבאי המשמש כמחסן אמצעי לחימה ותשתיות תת-קרקע של ארגון הטרור חמאס בצפון, מרכז ודרום רצועת עזה.

3 תגובות

מה שנכון נכון

אנחנו בעולם החרדי יודעים שאין תקומה לציונות ואין ממשלה שתקום בארץ. כי בעליונים לא נותנים לחג"ת לשלוט. רק לנה"י שיונקים מהקליפות.
בקרוב המצב ישתנה כאשר ישלוט ישסו"ת בארץ והמשיח יגיע במלוא עוזו אך בענתוונותו ובצניעותו.
כתר מלכות ניתן רק למלכים. מיהו מלך?
הגיבור הכובש את יצרו. הוא מלך.

מה ניהיה עם הראשי תבות?
לא הבנתי מילה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן