אשר: "אם נתניהו רוצה להעביר לנו מסר, הוא לא היה עושה את זה דרך שקד"

ח"כ יעקב אשר התייחס לקולות הגוברים בימין הקוראים לחרדים להתפשר בנושאי דת כחלק מניסיונות "להחזיר את ליברמן לימין" והמאמצים למנוע סבב נוסף של בחירות ומבהיר, "הדרישות שלנו הן חלק מהדרישות של הגוש הפוליטי כולו"

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

בצל הדיווחים במערכת הפוליטית כי ראש הממשלה מתואם עם ראשי 'הימין החדש' בקריאתו לחרדים להתגמש בדרישותיהם ולהתפשר, במסגרת הניסיונות להחזיר את ליברמן למחנה הימין במסגרת המאמצים למנוע מערכת בחירות שלישית, מצהיר הבוקר חבר הכנסת יעקב אשר בראיון ל'כאן מורשת', כי "הדרישות שלנו הן חלק מהדרישות של הגוש הפוליטי כולו".

לדבריו, "כשיחל מו"מ אמיתי עם כל הגוש, או אז ידברו על כל הדרישות, גם על שלנו, בדיוק כמו שבגוש הפוליטי של גנץ יש אג'נדות נוספות ושונות". ח"כ אשר מוסיף, כי "כרגע הדבר הנכון לעשות, זה להמשיך את השותפות עם חברי הגוש שבחרנו".

על ההיתכנויות הפוליטיות והמאמצים למנוע סבב בחירות שלישי אומר ח"כ אשר, כי "נכון להיום, גם הפוליטיקאים לא יודעים מה יקרה, אין תכניות מגירה. כרגע נראה שהרבה מאד אנשים צריכים לרדת מהרבה מאד צמרות עצים – על אף כי המפלגות החרדיות ודאי לא ינזקו בבחירות, עדיין אנחנו לא רוצים שוב בחירות, משום שמשמעות הדבר הוא, שיתוק המדינה והמשק הקיפאון".

אמש בראיון למהדורה המרכזית של 'קול ברמה' התייחס ח"כ יעקב אשר להתבטאותה של ח"כ שקד שקראה לחרדים 'להתגמש' במסגרת הניסיונות 'להחזיר את ליברמן לימין' ואמר, כי "אם נתניהו רוצה להעביר אלינו מסר הוא לא היה עושה את זה דרך שקד או בנט".

"מה שאנחנו שומעים אלו קולות של שברי סיעות שרוצים להראות שנעשים מאמצים להרכיב ממשלה, אבל על חשבון האידיאולוגיה שלנו", הוסיף ח"כ אשר כשהוא מחדד, כי "אלו שחושבים שאנחנו נסדר את העמדות שלנו בנושאים שיקרים לנו לפי המצב הפוליטי טועים לגמרי. 'יהדות התורה' לא משנה את דרכה ואת שיטתה בשום צורה ובשום דרך, את זה ראו כולם בעבר לאורך כל השנים ויראו גם בעתיד".

על הטענה במערכת הפוליטית כי החרדים בהתעקשותם בנושאי דת משחקים לידיים של ליברמן ולפיד,אינה נכונה ואף מופרכת. "מדינה נמצאת בשתי חזיתות בדרום ובצפון ובמצוקה כלכלית וקיפאון במשק, אז שורה וחצי בחוק הגיוס היא קריטית? זה פיקציה שאין בה כלום, שוב משתמשים בנו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן