בעקבות פניית רה"מ: המשטרה פתחה בחקירה בגין קריאות לפגיעה בנתניהו

רה"מ נתניהו פנה למ"מ מפכ"ל המשטרה, מוטי כהן, בטענה שאדם המכונה בפייסבוק "צביקה סבג" מסית לרצח נגדו ונגד בני משפחתו. מהמשטרה נמסר כי נפתחה חקירה בנושא ביחידת הסייבר בלה"ב 433. בין היתר כתב: "תתכוננו להלוויה של בנימין, שרה ויאיר נתניהו"
 • הזדמנות אחרונה להשתתפות בטורניר הטריוויה של הקיץ

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, פנה הערב (שני) לממלא מקום מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, בעקבות פרסום פוסט בפייסבוק, התוקף אותו ואת רעייתו שרה ובנו יאיר, בטענה להסתה הקוראת לפגיעה בו ובבני משפחתו. יחידת הסייבר בלהב 433 פתחה בחקירה כדי לגלות מי עומד מאחורי הפוסט.

בתמונת הפרופיל של המשתמש מוצג איור של חבל תלייה ומאחוריו פניו של בנימין נתניהו. באחד מהפוסטים שפרסם כתב המשתמש: "שונא שנאת מוות את בנימין, שרה ויאיר נתניהו ואת כל מי שמשתף איתם פעולה". בפוסט אחר כתב: "משטרת ישראל, תתכוננו לכוון את התנועה להלוויה של בנימין, שרה ויאיר נתניהו".

עוד כתב כי, "אם תרגיש לא טוב בהמשך אל תפנה לבית חולים. אלו סימנים פיזיים שמבשרים את מותך והסתלקותך מהעולם הזה. אף רופא לא יוכל לעצור את התהליך הזה". בסיום הפוסט נכתב: "מה תעשה עכשיו? תרוץ למשטרת ישראל לדווח להם על איום ממשי על חייך ותבקש מהם שיגנו עליך? כבר דיווחתי להם וחוץ מזה מיליון שומרי ראש לא יכולים למנוע את סופך המר. נגזר ונחתם".

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי, "ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה היום למ"מ המפכ"ל מוטי כהן בנושא אדם בפייסבוק בשם "צביקה סבג" שמסית לרצח ראש הממשלה ובני משפחתו. ראש הממשלה ביקש ממ"מ המפכ"ל לפתוח מייד בחקירת הנושא".

מדוברות המשטרה נמסר הערב כי, "בהמשך לפניות כתבים אנו מאשרים כי מוקדם יותר הערב פנה רוה"מ למ"מ מפכ"ל בגין פרסום פוסט ברשתות החברתיות שקורא לפגיעה ברוה"מ ובבני משפחתו. חקירה בנושא נפתחה ביחידת הסייבר בלה"ב 433".

כתבות קשורות

14 תגובות

 1. ההסתה החסות דברי הנבלה של השמאל על משפחת נתנייהו . ועל כל הרפש שמשליכים עליו בכל יום אנשים חסרי מוח . ניגוד פוליטי אינו צריך להתלוות בהסתה פרועה על בסיס יום יומי של השמאל הרדיקאלי דוגמת עודה וחבר מרעיו

 2. 1.נכון צריך לעצור את המסית.
  2.נכון שזה רק כתיבת מילים אך שום דבר לא נאמר בפה.אז מה שוטרנות היתר?
  אני לא הייתי מתייחס.
  3.אם מתחילה כזו הסתה צריך להעלות סימן שאלה מה השלב הבא?
  יותר שומרי ראש לנתניהו.

 3. תיתבישו לכם ראש הממשלה הנהיג את המדינה בשני האחרונות נתן מה שאף אחד לא נותן כפוי טובה מי שיוצא נגדו בושה!!!
  אנשים כאלה בורא עולם שונא תיפתחו ספר ותיראו מה כתוב על עמוני ומואבי בורא עולם שונא את הכפוי טובה יותר מכולם בושה וחרפה!
  אדם כזה צריך לשבת מאחרי סורג
  היום הוא מאיים על ראש הממשלה מאחר על החרדים מה חשבתם לכם?

 4. אליהו קלמן צודק הדרן שמתימר להיות טלפון כשר לא מתאים ללקוחות שלו להחשף לדעות של הצבועים שמוסתים מהתקשורת החילונית וכביכול מחזיקים גם טלפון של הדרן להסואה כאשר עלולים להשפיע לרעה על אנש וחבל

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן