Avshalom Sassoni/Flash90

גפני: "ביטול האירוע מהווה נקודת שבר – אם הרב פירר אז אף אחד לא יכול"

יו"ר דגל התורה התייחס לביטול האירוע של הרב אלימלך פירר בעקבות רדיפה חילונית: "היא נוראה מבחינת מערכת היחסים והמדינה תשלם עליה מחיר". ח"כ טסלר: "כל מה שמעסיק אותם זה אך ורק להרוס כל חלקה טובה ורק בגלל שיהודי חרדי עומד בראשה"

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם


ח"כ משה אבוטבול מתייחס לנושא במליאת הכנסת. צילום: באדיבות ערוץ הכנסת

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני התייחס היום (שלישי) לביטול האירוע של הרב אלימלך פירר בעקבות רדיפה חילונית: "ביטול האירוע מהווה נקודת שבר, שאולי לא ישימו לב בתחילה אך היא נוראה מבחינת מערכת היחסים והמדינה תשלם עליה מחיר. אם הרב פירר לא יכול לעשות דברים יחד אז אף אחד לא יכול".

עוד הוסיף גפני בפתח הדיונים היום בוועדת הכספים כי, "הוא עשה בשכל מבחינתו. הרב פירר אדם חרדי שאינו שנוי במחלוקת. הוא עוזר לכולם נשים כברים יהודים ערבים ימין ושמאל. הוא לא מקבל תקציבים והעזרה שלו בלתי ניתנת לתיאור. אז הוא עשה אירוע שלא הייתה בו זמרת. גל"צ מארגנים אירוע ששרות בו רק נשים. שכל אחד יעשה חשבון נפש".

 

הטרור הליברלי ברב פירר – מלחמה של העם הישראלי בעם היהודי / יתד נאמן

 

ח"כ יעקב טסלר התייחס לנושא היום במליאת הכנסת ואמר כי, "כשאומרים אין גבול לצביעות ולציניות אנחנו לפעמים לא מודעים עד כמה זה נכון. אתמול לצערי התבשרנו על ביטול ערב התרמה של ארגון עזרה למרפא אשר העומד בראשו הוא אחד מאנשים המוערכים ביותר במדינת ישראל הלוא הוא הרב פירר".

"אין חולק על כך, וחבריי יסכימו, שעשית החסד של הרב פירר חוצה מגזרים ללא שום הבדל בין אדם לאדם, ואין חולק על כך שהרב פירר עזר ועוזר להציל עשרות אלפי איש ממוות ונענה לאלפי פניות מידי יום ביומו. אך לצביעות ולציניות אין גבול, וכשמגיע ערב התרמה עבור ארגון אשר תורם לעצם קיומו של המשך החסד של הרב פירר, יש כאלו שבשם ה"שוויון" העקום יפגעו גם במי שמוסר נפשו למען הציבור ללא שום אבחנה. כל מה שמעסיק אותם זה אך ורק להרוס כל חלקה טובה ורק בגלל שיהודי חרדי עומד בראשה, והולך על פי ההלכה ואומנתו".

ח"כ טסלר אמר עוד כי לא ראה שאותם צבועים מרימים גבה על קיום אירוע במגזר הכללי אשר מופיעות בו זמרות בלבד. "ולמה? כי זה לא חרדי, כי זו לא אג'נדה שהם רוצים לקדם על חשבון הציבור החרדי, כי אם זה אצלם, זה מותר. אז הנה, נחשפנו לעוד שיא של צביעות. אני מחזק את ידי הרב פירר בהמשך עשייתו הברוכה למען אזרחי ישאל ולמען האנושות בכלל. ואני בטוח שלמרות הפגיעה בו ובמפעלו, הוא ימשיך, כפי שעושה שנים רבות, לתת מענה לכל פונה ללא קשר למוצאו ולהשתייכותו".

כזכור, בעקבות מסע השמצות שהוא עובר בימים האחרונים, החליט העסקן הרפואי אלימלך פירר לבטל אירוע התרמה שתוכנן עבור ארגון 'עזרא למרפא' המציין בימים אלו 40 שנה. באירוע שהיה מיועד לציבור הכללי תוכננו להופיע זמרים מהמגזר הכללי, אך בהתאם לגדרי ההלכה לא תוכננו להופיע זמרות באירוע. בעקבות כך החל מסע תעמולה נגד הרב פירר, שבסופה החליט הערב לבטל את האירוע.

5 תגובות

חבל מאוד שבוטל וכל הכבוד לרב!

עוול נוראי אולי היה ניתן לדחות את הארוע ולחכות לשעת כושר,לא יאומן

כמובן שהכפיה החילונית הזאת מקוממת אותי מאוד אבל בכל זאת אציין שיש הבדל בין הופעות ומיזמים לנשים בלבד ששם המטרה היא אפליה מתקנת (כמו שרוצים לעשות לחרדים במשרדי ממשלה וכן לאתיופים ולמוגבלים ובעלי מום)לבין

אני חושב שיגיע היום וזה קרוב שכול החרדים יהיו הפלג הירושלמי ועל כל ביטול אירוע חרדי יחסמו הרבה כבישים במדינה

גפני היקר תמשיך להתפרס ולהתבטל לפני רגליו של נתניהו ירום הודו ותעזוב אותנו בשקט.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell