צילום: Yonatan Sindel/Flash90

אייכלר: "מי שמכיר את שיטות הטרור הרדיקלי, מבין שהרב פירר הוא רק סמל"

ח"כ ישראל אייכלר קורא לציבור:" מי שרוצה שהרוע הקיצוני, לא ינצח את עולם החסד והחמלה, שיתרום לעמותה של הרב פירר. זו הדרך לגונן על ערכי המוסר מפני ארגוני הליברליזם עתירי הפרסום". לדבריו, "יש לעשות הכול כדי להכפיל ולשלש את הכנסות הארגון"
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

ח"כ ישראל אייכלר התייחס הערב (שלישי) לביטול אירוע ההתרמה לטובת ארגון 'עזרא למרפא בראשות הרב אלימלך פירר, בעקבות רדיפה חילונית: "מי שמכיר את שיטות הטרור הרדיקלי העולמי, הנושא דגל הליברליזם והשוויון, בשיטות הקומוניזם של תקשורת מגוייסת להשתקת המונים, מבין שהרב פירר הוא רק סמל המוסר, נגדו הם נלחמים".

"אסור לשתוק", מוסיף אייכלר, "דווקא עכשיו חייבים לתרום לכל מי שיעזור ויעצים את כוחם של הנשים הטובות והאנשים הטובים, העוסקים בעזרה לחולים ולנזקקים. נגדם יש טרור תקשורתי גלובלי, שמטרתו לשלוט בערכי המוסר האנושי בדרכי פחד ואימה. נמשיך לקיים את המוסר האלקי והאנושי של חסד ורחמים ולא ניכנע לכופים את ערכי האלימות התקשורתית שלהם".

לדבריו, "כפי שכבר אמרתי בתחילת המערכה, אלפי נשים וגברים, בני אדם באשר הם, נעזרים כבר 40 שנה באיש החסד הרב אלימלך פירר. הרב מכבד אנשים ללא קשר למוצאם, תרבותם, השתייכותם, ומכבד את החברה כולה בפועליו. זה ההשוויון האמיתי בין אישה וגבר קשיש וילד". איככלר אמר כי, "מי שרוצה שהרוע הקיצוני, לא ינצח את עולם החסד והחמלה, שיתרום לעמותה של הרב פירר. זו הדרך לגונן על ערכי המוסר מפני ארגוני הליברליזם עתירי הפרסום".

לסיום אומר הח"כ החרדי, "לבלרים ולוחמי שלטון הרוע הנושאים לשווא את שם השוויון, לא יצליחו להכתים עשייה שוויונית זו. הרב פירר מהווה מגדלור ודוגמה לפעולות החסד, ההצלה והרפואה שהחברה החרדית מעורבת בה יחד עם אנשים טובים באשר הם. אחרי שאירוע ההתרמה בוטל יש לעשות הכול כדי להכפיל ולשלש את הכנסות הארגון החשוב הזה. אם נראה לארגוני הרוע האנושי, שבגלל פעילותן הנבזית הגדילה העמותה של הרב פירר את הכנסותיה נוכל לבלום מעט את התפשטות הטרור הרדיקלי בחסות ליברליזם מזוייף".

כזכור, בעקבות מסע השמצות שהוא עובר בימים האחרונים, החליט העסקן הרפואי אלימלך פירר לבטל אירוע התרמה שתוכנן עבור ארגון 'עזרא למרפא' המציין בימים אלו 40 שנה. באירוע שהיה מיועד לציבור הכללי תוכננו להופיע זמרים מהמגזר הכללי, אך בהתאם לגדרי ההלכה לא תוכננו להופיע זמרות באירוע. בעקבות כך החל מסע תעמולה נגד הרב פירר, שבסופה החליט הערב לבטל את האירוע.

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. אנחנו יודעים שהכל מאת ה'
  ולא התורמים מחזיקים הארגון אלא הקב"ה.
  נתחזק במידת הביטחון (חוב"הל)
  ונהפוך , ניתן לציבור כולו וגם לחילונים או ליברלים מחפשי שויון… את מלא העזרה שהם צריכים מהארגון.
  ובזה נקדש שם שמים
  ובסוף , הלא כתוב , כמים פנים אל פנים , כן לב האדם.
  שימלא ה' כל משאלות לבנו לטובה ושנזכה במהרה לביאת המשיח ולבניין בית המקדש בב"א

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן