אולם התקנות של סאטמר נחנך: 5000 דולר לכל צד

התקנון של סאטמר יוצאות לדרך: אמש (שלישי) נחנך האולם החדש "כרם מנחם" בבורו פארק בו תיערך חתונה במחיר של 5000 דולר בלבד לכל צד, כולל כל הוצאות הערב. על פי מנהלי האולם, כבר כעת נמצאה בתפוסה כמעט מלאה עד תחילת חודשי הקיץ, וב'וועד החתונה תקנות' כבר התחילו לעבוד בימים אלו על בניית אולם בעיר. האולם […]

התקנון של סאטמר יוצאות לדרך: אמש (שלישי) נחנך האולם החדש "כרם מנחם" בבורו פארק בו תיערך חתונה במחיר של 5000 דולר בלבד לכל צד, כולל כל הוצאות הערב. על פי מנהלי האולם, כבר כעת נמצאה בתפוסה כמעט מלאה עד תחילת חודשי הקיץ, וב'וועד החתונה תקנות' כבר התחילו לעבוד בימים אלו על בניית אולם בעיר.

האולם החדש שנבנה ע"י 'וועד החתונה תקנות' של קהילת סאטמר, נמצא בבניין התלמוד תורה של החסידות בבורו פארק, כאשר הנגידים לבית משפחת וויינשטאק תרמו את הוצאות הבניה לע"נ אביהם הרבני הנגיד ר' מנחם צבי וויינשטאק ז"ל והיא נקראת על שמו כר"ם מנחם.

באולם יקבלו המחותנים הכל ע"י מנהלי האולם, הסעודה, פרחים, מוזיקה, צלמים, גראמער, תמורת 5000 דולר בלבד לכל צד. על פי התקנות, למשפחות אסור להוסיף דבר. בנוסף, החתונה חייבת להיגמר מוקדם כפי התקנה של האדמו"ר מסאטמאר שליט"א, ברכת המזון בשעה 11 והמצווה טאנץ לא יאוחר מ-1:30.

2 תגובות

ממש פאר לכזה מחיר

אשרי חלקם!
הלואי שכל העולם החרדי ילמד מהם.
כך יוכלו ההורים השבורים לנשום קצת לרוחה ותפסק התחרות הסמויה של מי חתונה מפוארת יותר ויוקטן הלחץ החברתי .

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *