צילום: דוברות הכנסת - עדינה ולמן

חקירת חפץ: שר המשפטים חשף בכנסת את מהלך הלחץ שנאסר לפרסום

שר המשפטים חשף במליאת הכנסת פרטים חדשים, שאסורים בפרסום, על הלחצים שהפעילה המשטרה על ניר חפץ: "אני רוצה להזכיר לכם החקירה הסתיימה אין מה לשבש". לדבריו, "אני מדבר על זדון, אני מדבר על פשעים חמורים המבוצעים במשמרת שלכם"

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

שר המשפטים אמיר אוחנה חשף היום במהלך נאום במליאת הכנסת פרטים חדשים, שאסורים בפרסום, על הלחצים שהפעילה המשטרה על ניר חפץ בכדי להפוך לעד המדינה נגד ראש הממשלה נתניהו. לטענתו, הוא לא עשה שימוש בחסינותו הפרלמנטרית, אלא חזר רק על דברים שפורסמו כבר. למרות שהדברים פורסמו כבר מעל בימת הכנסת, הצו המשפטי עדיין אוסר לסקרם.

לאחר שחשף את מעשי המשטרה המפוקפקים אמר אוחנה כי, "אז ניר נכנע חותם על הסכם עד מדינה והוא מוסר למשטרה גרסה. הגרסה נבדקת ומתבררת כשקרית, או אז הוא מוצא החוצה יחד עם אחד החוקרים, הם הולכים לפרק זמן שאיננו מתועד ואיננו יודעים מה היה בשיחה הזו, ואז הוא חוזר ומוסר גרסה מלאה תפורה מתאימה אחד לאחד לנתונים שבידי החוקרים".

בדבריו תקף גם את עצם קיום הצו ואמר כי, "אני רוצה להזכיר לכם החקירה הסתיימה אין מה לשבש. כשהעיתונאי עמית סגל פונה בשאילתה למערכת משיב היועץ המשפטי לממשלה שאיננו מכיר את פעולת החקירה הזו וכעבור זמן קצר מקבל עמית צו איסור פרסום. כך נראית חתירה אחר האמת?"

השר אוחנה תיאר מספר פרשות מהעבר בהן לטענתו נפלו פגמים בהתנהלות הפרקליטות ואמר: "אינני מדבר על טעויות, אינני מדבר על כשלים, אני מדבר על זדון אני מדבר על פשעים חמורים המבוצעים במשמרת שלכם ראשי מערכת האכיפה ואתם עומדים כחומה בצורה ומגוננים על העבריינים. למה? כך המערכת מגוננת על עצמה מחקירה אמיתית, כך היא מאפשרת לריקבון להשתלט כך נוצרת שחיתות שלטונית".

"סיקור תקשורתי אוהד? הצחקתם אותי. איך הפכו כתבי החצר שלכם לדוברי פרקליט המדינה ואיך נשאו כלבי השמירה של הדמוקרטיה את אנשי המשטרה והפרקליטות על כפיים בכתבות מפרגנות ובהגנה מפני כל מתקפה אם לא בתמורה להדלפות נדיבות היישר ממשרדי רשויות אכיפת החוק", כך אוחנה.

7 תגובות

סדום ועמורה.

חזק אין עליו, די לשחיתות השלטונית הדיקטטורית

כל הכבוד . סוף סוף מישהן אמיץ ששם את הדברים בפרצוף
צריך לצאת לכיכרות מיידית
נמאס משלטון הכוח והעריצות

לאט לאט שלב אחר שלב , גם החילונים מבינים את הדיקטוטרה של בתי המשפט ושות'. זה מה שזעקו כל הזמן הרב בניזרי והרב אייכלר ועוד

שר המשפטים הטוב ביותר מאז קום המדינה. צריך סוף סוף להלחם בשחיתות של המשטרה והפרקליטות.

כל השחיתות יוצאת החוצה. כבר 70 שנה יותר מידי, מדינה פגת תוקף.
השקר והשחיתות המסואבת של הדגל האדום ששולט מאחורי הקלעים מתגלה במלוא כיעורו.
כמו שכתוב בסוף מסכת סוטה: "מלכות תהפך למינות ובית וועד יהיה ל… והאמת תהא נעדרת". חבלי משיח ממש, הרגעים האחרונים של הגלות, הסוף קרוב.
רק משיח!

מטומטמים זה נראה טרום הפיכה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell